Propozície/ Invitation

Štartovka MSR-E1 / Start list MSR-E1

Štartovka SRJ-E2 / Start list SRJ-E2

Dĺžka tratí / Length of courses

Pokyny / Instructions

 

Doplňujúce informácie k pretekám LOB v Račkovej doline. Snehové podmienka sa ešte vylepšili pripadlo niekoľko desiatok centimetrov snehu. Podmienky sú veľmi dobré. Pozor zmena !  Obe etapy aj nedeľná bude v sobotu pre malý počet prihlásených pretekárov. Jedna etapa bude doobeda a druhá poobede. Bližšie informácie budú v pokynoch. Odporúčam ostať na druhý deň aj ísť niekde na výlet napríklad do Račkovej doliny alebo na verejné bežkárske trate. Trate pripravujem skútrom.

LOB races in Račková dolina. The snow conditions are very good. Attention!  Both stages  will be the same day in Saturday. One stage will be in the morning  and another in the afternoon. Read  the instructions for more information's later.  Trails are prepared by scooter.

 

Propozície/ Invitation

 

Snehové podmienky webcamera: tu alebo tu


Snow conditions webcam: here or here

 

View details »

Ubytovanie/Accommodation

Odporúčame ubytovanie priamo v obci Pribylina, alebo na Podbanskom. Ďalšia možnosť je tiež motel Horky. Viac info v propozíciách.

We recommend accommodation directly in Pribylina or Podbanske. Other motels Horky. More information in invitation.

 

Viac info »

Tipy na výlet/ What to do

Odporúčame tréning na verejných bežkárskych tratiach v susednej dedine Liptovská Kokava. Veľmi pekná je tiež Račková dolina v zime po Kolibu. Blízke na tréning na bežkách je tiež Štrbské pleso.

We recommend training on public cross-country trails in the neighboring village Liptovská Kokava. Very nice is also Račková valley in winter after Koliba. Strbske pleso is also close to cross-country training.

 

Download »


TATRY SKI ORIENTEERING Úvod

Pozývame pretekárov na prvý lyžiarsky orientačný beh do pekného prostredia Západných Tatier do Račkovej doliny. Prvé kolo pretekov sú majstrovstvá Slovenska na strednú trať a druhé kolo je slovenský rebríček na strednú trať. Dúfam že budú dobré snehové podmienky a vyjde dobré počasie. Po pretekoch odporúčame výlety na lyžiach do okolitých Tatranských dolín.

We invite the competitors to the first skiing orienteering run in the beautiful surroundings of the Western Tatras to Rackova Valley. The first round of the races is the middle-distance Slovak championship and the second round is the Slovak middle-class ranking. I hope there will be good snow conditions and good weather. After the race, we recommend skiing trips to the surrounding Tatranska dolina.


Model 5

Ďalšie možnosti Places of interest

Región Liptov a Tatry patrí medzi turistami najnavštevovanejšie regióny. Okrem pretekov máte možnosť navštíviť múzeá, jaskyne, aquaparky a mnohé iné.

Ďalšie aktivity v regióne nájdete na stránke http://www.visitliptov.sk/sk/ alebo http://regiontatry.sk

Liptov and Tatras region are the most visited regions by tourists in Slovakia. In addition to the race you can visit museums, caves, water parks and many others.

You can find more information about additional activities here www.visitliptov.sk/en/
www.visitslovakia.com or here www.regiontatry.sk/en


Model 6

Bazén alebo welness / swimming pool and welness

Po pretekoch odporúčame navštíviť bazén alebo aj welness v blízkom hotely Permon.
After the race we recommend to visit the swimming pool or wellness in nearby hotels Permon.

Model 6

Tatry orienteering 2020

Pozývame na letnú verziu pretekov Tatry orienteering 2020

We invite to the summer version of the Tatry orienteering 2020

Prihlásiť sa tu: