Tatry Orienteering 2017po 03.07.2017 22:58
Startovka po kategoriích - Všechny etapyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
W-10R (16)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
10887926Demovičová RebekaAŠK Pezinok2:0042:0038:0010:00
2609091907Hanáková MartaKOMETA Kralovice18:0062:0040:006:00
193219137Kováčiková SofiaKOB Sokol Pezinok16:0052:0060:008:00
770442600Kováčová LuciaŠK VAZKA Bratislava12:0054:0058:000:00
650218973Kundratová EvaSKOB Zlín4:0048:0054:0020:00
821434822Lanátorová LuciaTJ Rapid Bratislava0:0050:0044:0012:00
644331753Lázničková AlžbětaSKOB Zlín10:0044:0048:0014:00
7642079540Macháčková AnnaŠK Sandberg20:0058:0050:0022:00
910Neyrinck NinaUniversitni Sportovni Klub Pra22:0066:0062:0028:00
481Nová Eliška AnnaOOB Kotlarka Praha
3069351Pozdílková ZuzanaNeregistrovaní/Žiadny klub4:00
982088171Spišiaková KatkaFarmaceut Bratislava6:0046:0046:0018:00
Vakant Vakant24:0064:0026:0026:00
76502256Valyavka ViktoriyaCardinal52:0024:00
155416711Šoltésová PaulínaKOB Cingov Spisska Nova Ves14:0060:0042:002:00
39651128Švíglerová AnnaOK Lokomotiva Pardubice8:0056:0056:0016:00
 
 
W-10 (9)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
4889785Janatová ViolaOOB Kotlarka Praha34:00112:00114:0072:00
56051990Kamenicka Tereza EsterSK OS Nové Město na Moravě28:00120:00108:0068:00
4232075619Pipkova KarolinaOK Lokomotiva Pardubice26:00114:00110:0074:00
7841417259Siricova LucyTJ Hostivice116:00
Vakant Vakant38:0018:00124:0082:00
Vakant Vakant40:00124:00122:0080:00
898336770Vítková HanaVysocina36:00116:00112:0078:00
628436421Štětínská TerezaSKOB Ostrava32:00118:00118:0076:00
3952081386Švíglerová KateřinaOK Lokomotiva Pardubice30:00110:00120:0070:00
 
 
W-12A (11)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
2672083392Doušková HanaKOS Tesla Brno17:0073:00113:0045:00
2302111080Dugovičová BiankaKOB Sokol Pezinok21:0093:00103:0041:00
8942801042Hofhanzlová ŠtěpánkaVysocina1:0089:00111:0037:00
2201407854Ježíková GabrielaKOB Sokol Pezinok9:0065:0099:0047:00
8332019212Kubecová MagdalenaTJ Stadion Novy Bor13:0069:00107:0035:00
432355240Salopek DorjaOK Ris Delnice29:0061:00115:0049:00
12330250Silier PaulaJärfälla OK33:0081:00101:0033:00
7851417246Siricova AnnaTJ Hostivice109:00
Vakant Vakant25:0085:00117:0043:00
Vakant Vakant41:0097:00119:0051:00
74149460Řeháková KláraSportovní klub orientačního bě5:0077:00105:0039:00
 
 
W-14A (20)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
8527207881Bruková PetraTJ TŽ Třinec20:00146:00155:0077:00
229Fedorová KláraKOB Sokol Pezinok29:00128:00131:0091:00
8487209779Haltofová RomanaTJ TŽ Třinec38:00107:00137:0095:00
377442879Hankovcová HelenaOK Kamenice2:00140:00151:0075:00
2241407844Havlíkova EmaKOB Sokol Pezinok47:00143:00161:0083:00
6997204988Hájková LucieSLEZAN OPAVA44:00101:00163:0085:00
3822075621Jedlickova KristynaOK Kamenice41:00131:00147:0063:00
2181407843Ježíková NatáliaKOB Sokol Pezinok14:00104:00139:0097:00
214219105Kopčíková AlžbetaKOB Sokol Pezinok23:00137:00145:0071:00
7692043832Kováčová ŽofiaŠK VAZKA Bratislava17:00116:00157:0087:00
141301516Křížková MarieKčt Aš5:00134:00153:0065:00
472032148Mihaličová SimonaATU Košice26:00122:00141:0081:00
3792084936Mojžíšková KláraOK Kamenice50:00125:00143:0069:00
2072111093Ondovčíková EvaKOB Sokol Pezinok8:00119:00135:0079:00
499Riesslerová EliškaOOB TJ Jiskra Otrokovice11:0095:00149:0089:00
537347904Sihver MerlePost SV Dresden56:00152:00169:0099:00
6812045213Trepacova GabikaSlavia ZU Zilina53:0098:00159:0073:00
Vakant Vakant59:00149:00167:00101:00
322051329Velgosová MiroslavaATU Košice35:00113:00165:0093:00
798436422Švidrnochová EliškaTJ Opava32:00110:00133:0067:00
 
 
W-16A (21)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
875509694Borisevich AnnaDubrava Sergiev Posad30:0059:00130:0085:00
884509680Borisevich IrinaDubrava Sergiev Posad42:0043:00158:0081:00
7387201779Chrástová TerezaSportovni centrum mladeze JO33:007:00142:0073:00
157201803Dubovská AlžbetaAŠK Pezinok36:0015:00126:0061:00
578631587Ivanková SandraATU Košice9:0023:00140:0077:00
706438628Janderova BarboraSOBSA - Spolek organizátorů ba6:0035:00132:0053:00
807406907Janáček ChristineTJ Rapid Bratislava162:0065:00
2161407852Kapustová KláraKOB Sokol Pezinok138:0063:00
2929101707Korpasová LucieLokomotiva Ingstav Brno48:0027:00134:0059:00
806445622Kubenová AlžbetaTJ Rapid Bratislava27:0067:00146:0071:00
7302056303Mašínová AnnaSportovni centrum mladeze JO45:0039:00156:0069:00
3782084949Mojžíšková LucieOK Kamenice15:0055:00136:0075:00
8457206554Mrózek TeresaTJ TŽ Třinec18:0063:00160:0083:00
77653178Navrátilová AdélaŠK VAZKA Bratislava12:0011:00150:0079:00
7272035709Pekařová JanaSportovni centrum mladeze JO3:0051:00128:0089:00
2632035737Tokarova ReginaKOS Slavia Plzen21:0019:00148:0057:00
Vakant Vakant54:0075:00164:0093:00
Vakant Vakant51:0071:00166:0091:00
312051450Velgosová MichaelaATU Košice24:003:00144:0067:00
302032149Weissová ĽuboslavaATU Košice39:0031:00154:0087:00
3947207772Škáchová MagdalenaOK Kamenice0:0047:00152:0055:00
 
 
W-18A (22)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
162067274Cidoríková MiriamAŠK Pezinok75:00126:0069:00102:00
7377205007Dolejší KateřinaSportovni centrum mladeze JO43:0096:0089:00122:00
2597291299Hanáková LenkaKOMETA Kralovice71:0099:0081:00118:00
952045171Hrabošová MagdalénaFarmaceut Bratislava31:00105:00101:0096:00
588331147Hrabánková ZuzkaSK Praga63:00132:0075:00108:00
7361204999Janoušková LucieSportovni centrum mladeze JO11:00108:0083:00112:00
891415536Kostucenko OlgaDubrava Sergiev Posad7:00144:0093:00120:00
6487203458Kundratová LucieSKOB Zlín67:00147:0091:0094:00
8018434822Miklušová TamaraTJ Rapid Bratislava35:00114:0085:00126:00
2062111094Ondovčíková LuciaKOB Sokol Pezinok51:00138:0099:00124:00
697207019Opálková MartinaBETA URSUS Rosice15:00153:00107:00104:00
406897364Peterová JanaOK Lokomotiva Pardubice39:00123:00105:00110:00
7267200323Riby RoseSportovni centrum mladeze JO19:00141:0079:00100:00
401403139Roháčová ViktóriaATU Košice79:00150:0095:00128:00
137425544Semrádová JanaK.O.B. Chocen23:00135:00103:00114:00
901112197Sevcova IrinaDubrava Sergiev Posad55:00120:0087:0098:00
48632786Tamas DenisaSPRIA Baia Sprie59:00129:0077:0090:00
7197206529Thořová MarkétaSportovni centrum mladeze JO3:00102:0073:00116:00
878Tysvaer Gunhild StulandVaregg Fleridrett27:00111:0071:0092:00
Vakant Vakant83:00156:00111:00130:00
Vakant Vakant87:00159:00109:00132:00
4037201814Vojtíšková ViktorieOK Lokomotiva Pardubice47:00117:0097:00106:00
 
 
W-20A (10)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
4072070818Jansová DoubravkaOK Lokomotiva Pardubice132:0017:00139:007:00
7342070852Knížková ŠárkaSportovni centrum mladeze JO138:0014:00137:0013:00
2919101703Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno128:0011:00147:0015:00
7311403419Linková AlenaSportovni centrum mladeze JO126:008:00145:001:00
1107200180Murawska MartaHKS Azymut Mochy124:005:00151:003:00
7282051502Nováková LucieSportovni centrum mladeze JO130:002:00141:009:00
7232111769Staňová KarolínaSportovni centrum mladeze JO134:0020:00149:005:00
Vakant Vakant140:0029:00153:0017:00
Vakant Vakant142:0026:00155:0019:00
92416340Zurynková MichaelaEkonom Praha136:0023:00143:0011:00
 
 
W21-E (38)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
5678271093Aschermannová PetraSK Praga13:0026:0053:0064:00
485434840Bochenková MartinaOOB Kotlarka Praha52:0022:0023:0054:00
7567200183Galla KatarzynaŠK HADVEO Banská Bystrica49:0040:0061:0018:00
8632034196Górska KingaUMKS Orkan Ostróda43:0052:0051:0056:00
2617140196Hanáková MagdaKOMETA Kralovice25:000:0089:0020:00
589232050Hrabánková KláraSK Praga91:0068:0029:0010:00
2349102567Hrašnová KatarínaKOB Sokol Pezinok70:0058:0037:0048:00
1922008513Jablonovská LenkaKOB Sokol Pezinok103:0036:0041:0024:00
127232167Jelínková ZoraJeleni100:0062:0047:0046:00
4719944499Karochová SimonaOOB Kotlarka Praha85:0030:0063:0030:00
735887906Kašková KateřinaSportovni centrum mladeze JO37:0014:0073:0050:00
3982011864Knapová LenkaOK Lokomotiva Pardubice76:0050:0057:0022:00
8642034192Kocińska AgnieszkaUMKS Orkan Ostróda31:0018:0035:006:00
4769000007Kolínová KristýnaOOB Kotlarka Praha4:0042:0027:0028:00
797200316Koporova PetraCzech Rational Team67:0010:0071:0058:00
5947200338Kozinova AnnaSK Praga28:0064:0075:004:00
5927003042Kozinova ZuzanaSK Praga55:004:0083:0044:00
532020726Krajčíková KristínaATU Košice46:0044:0081:008:00
52406976Kršiaková JanaATU Košice22:0056:0077:0032:00
4342051524Myslivcova PavlaOK Slavia Hradec Kralove88:0038:0059:0066:00
185886283Neradová AlenaKOB Litvinov109:0054:0069:0026:00
2389999009Pijáková BarboraKOB Sokol Pezinok16:0066:0049:0016:00
6877207885Postulkova AndreaSlavia ZU Zilina19:0012:0065:0038:00
3767200333Procházková MarieOK Kamenice73:0028:0087:0068:00
5422067886Randíková MagdalénaSdružení organizátorů bankovní106:0072:0091:0072:00
517822282Rufferova IvaOOB TJ Turnov7:008:0025:000:00
4787260030Ryantova JanaOOB Kotlarka Praha58:0034:0031:0062:00
8422073724Sabelová MarkétaTJ TŽ Třinec82:0020:0045:0014:00
7147202880Sokolářová ŠárkaSportovni centrum mladeze JO55:0060:00
332901905Sorensen MalinNydalens Skiklub97:0046:0039:0036:00
479887612Svobodná ŠárkaOOB Kotlarka Praha64:0048:0067:0034:00
5127719Svobodová BarboraOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis94:006:0085:0042:00
1388005907Topinkova MonikaKalevan Rasti1:002:0021:002:00
332020701Tyszová NatáliaATU Košice61:0060:0043:0040:00
Vakant Vakant10:0070:0093:0070:00
562981804Valisova MartinaSK OS Nové Město na Moravě40:0016:0079:0052:00
5472081369Voborníková AlenaSK Chotebor79:0024:0033:0012:00
4558636522Ślusarczyk KatarzynaOK! SPORT34:0032:00
 
 
W21-B (34)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
79552636Bohunská JanaTJ Loko Krnov11:0039:00151:0032:00
79252637Bohunská MonikaTJ Loko Krnov17:0051:00107:0012:00
883888613Borovičková JanaVSK CVUT FS Praha29:0053:00145:0034:00
882995809Borovičková LenkaVSK CVUT FS Praha33:0071:00131:008:00
3332053562Chládková EvaOB T.J. Sokol Žamberk15:0041:00127:000:00
275888602Chroma AdelaKOS Tesla Brno3:0037:00101:0016:00
152416600Farkašová EvaKOB Cingov Spisska Nova Ves13:0083:00147:0038:00
172416717Franková DominikaKOB Kysak49:0079:00111:0030:00
703301554Janošíková LenkaSOB Olomouc41:0035:00141:0036:00
58051658Ježková DominikaSK Praga45:0067:00133:0028:00
34052074Klapalova HanaOB Vamberk39:0077:00113:006:00
5329102150Kotrlová JankaOutsiterz Bratislava23:0069:00139:0042:00
299895120Kulikova OlgaNash club57:0049:00103:002:00
255406903Marková EvaKOBRA Bratislava7:0055:0099:0046:00
4359472Myslivcova MarketaOK Slavia Hradec Kralove35:0081:00125:0044:00
592045224Müllerová PetraBáječné ženy v orientačním běh51:0043:00155:0014:00
830416753Nemcová ErikaTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma153:0040:00
49253127Ondráčková LucieOOB SK Chrast37:0063:00157:0020:00
169207807Pavlíková BarboraKOB Kysak119:0024:00
504331527Pustaiová ZuzanaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis21:0045:00143:0050:00
7582066973Sedileková ElaŠK HADVEO Banská Bystrica53:0075:00135:0018:00
88053159Skripniková PetraVSK CVUT FS Praha55:00109:00
175682343Sokolová ĽudmilaKOB Kysak25:0061:00
7969454545Sukeníková ZuzanaTJ Loko Krnov59:0087:00117:0054:00
458300632Trojecka MartaOK! SPORT5:0073:00149:0022:00
52653416Tóth KrisztinaOrienteering Club Balatonalmád9:0047:00115:0026:00
Vakant Vakant27:0057:00129:0048:00
Vakant Vakant1:0059:00159:0056:00
Vakant Vakant61:0093:00163:0062:00
Vakant Vakant63:0095:00161:0060:00
962012289Wartiaková MartaFarmaceut Bratislava43:0089:00105:0052:00
454886617Wysocka MalwinaOK! SPORT47:0091:00123:0010:00
2422092438Znamenackova HelenaKOB Tretra Praha31:0065:00121:0058:00
3342103234Šiffelová LenkaOB T.J. Sokol Žamberk19:0085:00137:004:00
 
 
W35-A (21)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
461889860Avramenko AnnaOMEGA RUSSIA4:0074:0095:00128:00
160416825Bednáriková TatianaKOB Cingov Spisska Nova Ves18:0050:00129:00124:00
55552230Dvorackova JanaSK OS Nové Město na Moravě8:0041:00121:00116:00
626Horáčková VladimíraSKOB Ostrava26:0056:00103:00112:00
4899999888Janatová LucieOOB Kotlarka Praha10:0086:00111:00130:00
4879054Jiřištová ZuzanaOOB Kotlarka Praha16:0035:00115:00120:00
822307269Lanátorová KatarínaTJ Rapid Bratislava36:0080:00107:00126:00
44951556Lohrová HanaOK Sparta Praha6:0059:00117:00136:00
208338220Ondovčíková DankaKOB Sokol Pezinok30:0044:00119:00134:00
241307344Paulíny MonikaKOB Tretra Praha0:0083:00125:00110:00
3648186Poláková VeronikaOK Chrastava2:0068:00127:00100:00
24351850Siegerova LucieKOB Tretra Praha28:0071:00101:00104:00
889887950Skripnikova KaterinaVSK CVUT FS Praha32:0038:00109:00118:00
739102142Svobodova JitkaBoran team24:0077:0097:00102:00
3507200372Synková PetraOK Doksy12:0047:00113:00106:00
Vakant Vakant40:0092:00133:00138:00
Vakant Vakant38:0089:00135:00140:00
3352053565Venclová VeronikaOB T.J. Sokol Žamberk34:0062:00123:00122:00
510253111Vokurka MartaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis22:0065:00105:00108:00
8972081356Vítková LenkaVysocina14:0053:00131:00114:00
7972060211Švidrnochová HanaTJ Opava20:0032:0099:00132:00
 
 
W40-A (34)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
8598197778Biolik AgnieszkaTrackcourse4:00148:0029:00110:00
6012087665Finstrlová AlenaSK Zabovresky Brno6:00152:0015:00134:00
530681890Fredh LindaOrienteringsklubben Moss58:00172:0017:0076:00
8662115689Gajdová KristínaUniversitni Sportovni Klub Pra26:00154:0053:00114:00
270Hájková Klíčová KateřinaKOS Tesla Brno8:00194:0055:0090:00
7052051485Janderova MarketaSOBSA - Spolek organizátorů ba48:00158:0013:00112:00
3718438Jeřábková TerezaOK JISKRA NOVÝ BOR32:00186:0039:00108:00
94725724Konečná MarcelaEkonom Praha36:00196:009:00116:00
2931409879Korpasová IvanaLokomotiva Ingstav Brno44:00190:0041:0092:00
7712043833Kováčová KatarínaŠK VAZKA Bratislava2:00140:007:00104:00
593502089Kozinova JanaSK Praga38:00184:003:00100:00
4202035734Krpatova ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice54:00188:0051:0082:00
834206351Kubecová JanaTJ Stadion Novy Bor42:00142:0011:0096:00
4591413332Kubečková ZdeňkaOK99 Hradec Králové0:00144:0035:0088:00
6497209279Kundratová JanaSKOB Zlín64:00164:0033:00122:00
802434835Miklušová DagmarTJ Rapid Bratislava10:00182:0045:00126:00
277443078Milanova JindriskaKOS Tesla Brno52:00170:0025:0086:00
4022049512Mrskocova DanaOK Lokomotiva Pardubice50:00178:0043:0094:00
6932025362Ondrejkova SonaSlavia ZU Zilina18:00146:0023:0080:00
3567500077Pachnerová DominikaOK Chrastava20:00150:0061:00132:00
1802102543Peratová BibianaKOB Kysak24:00198:0065:00130:00
4222049550Pipkova TanaOK Lokomotiva Pardubice12:00174:0047:00120:00
6631400433Podrábská MarieSlavia Liberec Orienteering16:00200:0063:0098:00
8602032384Rusinova AlenaUlita Orienteering Broumov46:00156:0057:00102:00
815307438Schenkova KatarinaTJ Rapid Bratislava14:00160:0019:00118:00
357207626Slámová JanaATU Košice40:00176:005:00138:00
397889272Sviglerova PavlaOK Lokomotiva Pardubice60:00192:001:00128:00
8672021823Trnkova DanaUniversitni Sportovni Klub Pra56:00180:0027:00140:00
Vakant Vakant68:00202:0067:00142:00
5977207787Vildmonová PavlaSK Praga28:00168:0031:0084:00
8129201324Vávrová ErikaTJ Rapid Bratislava30:00166:0049:00106:00
7157775Zabořilová RomanaSportovni centrum mladeze JO22:00138:0059:0078:00
3937201760Škáchová PetraOK Kamenice62:00136:0021:00124:00
629232406Štětínská SoňaSKOB Ostrava34:00162:0037:00136:00
 
 
W45-A (46)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
159307384Barillová AlenaKOB Cingov Spisska Nova Ves138:00132:0088:00129:00
162440493Burdova SimonaKOB Děčín98:0066:0076:0075:00
584231924Ctrnactova MagdalenaSK Praga128:0051:0052:00109:00
4119201630Demlová JitkaOK Lokomotiva Pardubice74:0057:0010:00137:00
7509606Douchová JaroslavaStart Nachod76:0036:0080:00143:00
2662067215Doušková VlastaKOS Tesla Brno96:0081:0016:00125:00
4089650Fenclová MarkétaOK Lokomotiva Pardubice108:00129:0064:00107:00
386406955Hankovcova LenkaOK Kamenice104:0012:0066:0099:00
8907201756Hirsova MarcelaVSK Mendelu Brno62:0060:0040:0065:00
700682350Horčičková EvaSOB Olomouc88:00114:0084:0071:00
468231939Illnerova DanielaOOB Kotlarka Praha146:0024:0044:00131:00
61249428Kaderova BarboraSKOB Havířov92:0045:002:0095:00
779416673Kalocsai AdriennTata94:00105:0030:00141:00
5619690219Kamenicka LenkaSK OS Nové Město na Moravě130:0018:0026:0089:00
428331399Kašparová MarieOK Netopýr Zákupy118:0030:0020:00127:00
52552295Kašparová ŠárkaOrientační běh Opava134:0075:000:00133:00
91515195Koucka IvanaEkonom Praha102:00108:0032:0093:00
6738625Kralova MiriamSlavia ZU Zilina78:00123:0078:0073:00
24652582Kreckova PetraKOB ZPV Prostejov66:0069:0056:0077:00
463238118Manova MariaOMEGA RUSSIA124:006:006:0083:00
496896961Mielcová ElenaOOB TJ Baník Ostrava122:009:0024:0063:00
108997853Murawska EwaHKS Azymut Mochy142:0021:0050:0069:00
436515465Myslivcova LenkaOK Slavia Hradec Kralove82:003:004:0091:00
440219217Netukova HanaOK Slavia Hradec Kralove120:0042:0054:00101:00
908Neyrinck Novotná MarkétaUniversitni Sportovni Klub Pra150:00135:0090:00149:00
106997889Nowak BarbaraHKS Azymut Mochy106:0054:0086:00105:00
327232198Pavlů VeronikaNeregistrovaní/Žiadny klub80:0048:0018:00121:00
328232196Petrová MartinaNeregistrovaní/Žiadny klub84:00126:0070:00135:00
508416843Picková HelenaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis68:00102:0014:0081:00
640Podmolíková DagmarSKOB Zlín116:0099:0074:00145:00
6868630Postulkova ZuzanaSlavia ZU Zilina58:0027:0038:00117:00
577301618Pribikova MonikaSK Praga132:0072:0058:0079:00
505434578Pustaiová RomanaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis144:0039:0036:00139:00
805445621Pánková MartinaTJ Rapid Bratislava86:0084:0072:0085:00
342416050Sadílková LenkaOB Vizovice114:0096:0082:00113:00
5367201456Sihver WiebkePost SV Dresden110:0087:0048:00115:00
1251728Silier AndreaJärfälla OK112:0093:0012:0059:00
44452114Tloušťová EvaOK Sparta Praha60:0063:0042:0087:00
2622067965Tokarova ReginaKOS Slavia Plzen72:0090:0034:0057:00
61301969Vabulniece LigaAl?ksne/Ape OK126:00120:0062:0061:00
387232393Valaskova SarkaOK Kamenice136:0078:008:00103:00
5482080977Vobornikova EvaSK Chotebor64:000:0022:00111:00
6118815Vricanova SylvaSKOB Havířov100:0033:0046:00147:00
4651393661Zavialova YuliaOMEGA RUSSIA90:00111:0068:0097:00
93515496Zurynková JanaEkonom Praha140:00117:0028:00119:00
763406977Časnochová TatianaŠK HADVEO Banská Bystrica70:0015:0060:0067:00
 
 
W50-A (30)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
85551446Bialožytová PavlaTJ TŽ Třinec134:0064:00112:0097:00
79352635Bohunská JanaTJ Loko Krnov92:0076:00158:0093:00
4389122Chmelarova MarieOK Slavia Hradec Kralove98:0037:00126:0089:00
5434183Choutková LenkaSdružení organizátorů bankovní74:0052:00130:00137:00
330Franckeová LibušeNeregistrovaní/Žiadny klub146:0034:00142:0087:00
1781966817Franková JanaKOB Kysak152:0013:00136:00131:00
808307420Janacek MiraTJ Rapid Bratislava120:00139:00
25052654Jarosova PetraKOB ZPV Prostejov83:0016:00154:00117:00
8478659Jastrzembská JarmilaTJ TŽ Třinec119:007:00150:00135:00
502425590Jermanová EvaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis140:001:00128:00111:00
57951660Ježková ReginaSK Praga107:004:00146:0091:00
103505203Judit CservényHidegkúti Spartacus95:0055:00114:00107:00
3391416361Klapalová JanaOB Vamberk113:0061:00152:00129:00
507307418Kočíbová IvanaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis86:0031:00132:00123:00
553232387Kábrtová IvaSK LOB Nová Paka149:0010:00140:00109:00
645331685Laznickova MarcelaSKOB Zlín128:0058:00138:00101:00
637682085Lisá MonikaSKOB Ostrov137:0040:00122:00105:00
656307642Maget BrigitteSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn110:0019:00160:00125:00
8722103280Nemeckova JarmilaUniversitni Sportovni Klub Pra143:0028:00156:0085:00
61349306Opletalová PavlínaSKOB Havířov116:0073:00106:0099:00
64331257Peřinková IrenaBETA URSUS Rosice80:0079:00124:00103:00
70252451Poklopová IvanaSOB Olomouc125:0043:00144:00113:00
41451183Roudná EvaOK Lokomotiva Pardubice122:0049:00148:00121:00
136331708Semrádová JitkaK.O.B. Chocen104:0025:00110:0095:00
58251275Slavikova KaterinaSK Praga77:0070:00118:00119:00
Vakant Vakant155:0085:00162:00141:00
Vakant Vakant158:0082:00164:00143:00
6597711Veselská KateřinaSlavia Liberec Orienteering131:0067:00134:00115:00
3389678Veverková YvetaOB Vamberk89:0022:00116:00133:00
789352310Žaloudíková MarieTJ Loko Krnov101:0046:00108:00127:00
 
 
W55-A (16)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
150416848Davi JanaKlub OB Martin34:0035:0021:0027:00
777200270Denysenko TamaraCardinal11:0023:00
590232184Hrabánková IlonaSK Praga22:002:0027:0021:00
131995881Hrstková DanaJiskra Havlíčkův Brod28:0038:0019:007:00
128301361Jelínková RadanaJeleni19:008:001:0013:00
315207818Justová JanaNeregistrovaní/Žiadny klub25:005:0013:003:00
2361400941Karovic MayaKOB Sokol Pezinok10:0017:0017:0025:00
4428222227Kavkova DanaOK Sparta Praha16:0014:0015:0011:00
800307367Kumová IvaTJ Rapid Bratislava13:0032:003:005:00
86551734Michálková JiřinaUniversitni Sportovni Klub Pra31:0029:0023:0015:00
1661954721Prochazkova MiluseKOB Dobřichovice4:0026:007:0017:00
60952943Sochorova HanaSKOB Havířov1:0011:005:0019:00
51952237Syslová IvaOOB Trebic37:0020:0025:001:00
Vakant Vakant40:0041:0031:0031:00
Vakant Vakant43:0044:0029:0029:00
245232195Vavrušová HelenaKOB Tretra Praha7:0023:009:009:00
 
 
W60-A (18)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
3758433Bartoňová MarieOK JISKRA NOVÝ BOR20:0074:0049:0078:00
57652095Doležalová VlastaSK Praga17:0083:0051:0066:00
113531209Fesselhofer TraudeHSV OL Wiener Neustadt38:0062:0055:0072:00
289219280Janská IvaLokomotiva Ingstav Brno2:0071:0047:0070:00
4261006614Klimplová AlenaOK Lokomotiva Pardubice41:0059:0039:0074:00
26307389Maľarová AngelaATU Košice23:0065:0035:0080:00
1647868Mrazova PavlaKOB Dobřichovice44:0053:0041:0082:00
4832095936Mrázková IvanaOOB Kotlarka Praha11:0086:0059:0068:00
5512060214Nováková JanaSK LOB Nová Paka32:0080:0033:0086:00
5508954Nýdrlová EvaSK LOB Nová Paka26:0089:0037:0092:00
2371407857Pijáková EvaKOB Sokol Pezinok160:00203:00206:00167:00
23307387Putnovská IvetaATU Košice29:0077:0043:0084:00
29052058Salajková VěraLokomotiva Ingstav Brno8:0050:0061:0076:00
Vakant Vakant50:0095:0067:0096:00
Vakant Vakant53:0098:0065:0098:00
813682341Vávrová BeataTJ Rapid Bratislava14:0068:0053:0090:00
448336750Zavadilová NaďaOK Sparta Praha5:0056:0057:0088:00
3598165Ševčíková AlenaOK Chrastava35:0047:0045:0064:00
 
 
W65-A (20)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
747350317Dobos IlonaStars Orienteering Club95:0081:0035:0032:00
7827675713Fischer MariaTipo Orienteering Club83:0036:005:0046:00
57451698Haňkovská JanaSK Praga104:0057:0019:0056:00
6478930Horynová EvaSKOB Zlín101:0054:009:0054:00
6712080918Horáčková StanislavaSlavia Liberec Orienteering56:0042:0017:0044:00
149416516Juhasová ViolaKlub OB Martin71:0075:0023:0026:00
66851216Karmazínová IvanaSlavia Liberec Orienteering62:0051:001:0040:00
2351407848Kavecka SoňaKOB Sokol Pezinok89:0066:0025:0038:00
3628152Kašková EvaOK Chrastava80:0048:0033:0030:00
6542023804Krizova ZdenkaSKP Zdar n.S.59:0072:0027:0042:00
318219220Lohrová JarmilaNeregistrovaní/Žiadny klub74:0063:0031:0052:00
774307295Navrátilová JelaŠK VAZKA Bratislava65:0039:0015:0048:00
6642059769Pachnerová JaroslavaSlavia Liberec Orienteering77:0069:007:0028:00
690416514Polonyiova DarinaSlavia ZU Zilina107:0087:003:0036:00
47251799Stehnová HanaOOB Kotlarka Praha98:0084:0021:0024:00
28852055Tomanová JanaLokomotiva Ingstav Brno86:0045:0029:0034:00
Vakant Vakant110:0093:0037:0062:00
Vakant Vakant113:0090:0039:0060:00
3662070837Šaffková ZuzanaOK Chrastava68:0060:0013:0050:00
3732090862Úlehlová IvanaOK JISKRA NOVÝ BOR92:0078:0011:0058:00
 
 
M-10R (22)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
4522081371Andrade TelmoOK Vršovice Praha52:0026:00
2981897Becker AntonLVB Leipzig78:002:002:0030:00
6231400415Berger TomášSKOB Ostrava76:0012:0018:0048:00
85449322Bruk LukášTJ TŽ Třinec66:0024:0030:0052:00
85349384Bruk TomášTJ TŽ Třinec62:0030:008:0056:00
225307272Havlík AndrejKOB Sokol Pezinok60:0036:0014:0062:00
4908277Janata MatějOOB Kotlarka Praha54:0010:0012:0042:00
301Khudytskyi SaveliiNash club70:0032:0028:0044:00
475Kolín JonášOOB Kotlarka Praha
6062032311Mastela MichałSKOB Havířov82:00122:0064:0064:00
6677981Mateju EdaSlavia Liberec Orienteering64:0022:00
240232725Paulíny JakubKOB Tretra Praha72:000:006:0038:00
6962008505Polakovič JakubSlavia ZU Zilina74:0020:004:0054:00
3632092428Polák TomášOK Chrastava46:004:0016:0046:00
6912092368Polónyi SamuelSlavia ZU Zilina50:0016:0022:0058:00
500Riessler ŠtěpánOOB TJ Jiskra Otrokovice68:006:0020:0040:00
992088147Spišiak MiškoFarmaceut Bratislava48:0034:0024:0050:00
875Tysvaer Sverre StulandVaregg Fleridrett56:0028:000:0034:00
Vakant Vakant80:0038:0034:0066:00
Vakant Vakant42:0040:0036:0032:00
71251238Zakouril FrantisekSOK Turnov58:0014:0032:0036:00
391Zámečník LukášOK Kamenice44:008:0010:0060:00
 
 
M-10 (22)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
617080127Denemarek MaxBETA URSUS Rosice88:0076:0092:0092:00
7489616Doucha TomášStart Nachod114:0082:0086:00102:00
8952801030Hofhanzl AntonínVysocina96:0080:0078:00106:00
7861417257Hradil MichalTJ Hostivice80:00
271Hájek ŠtěpánKOS Tesla Brno102:0086:0066:00108:00
269Janačík TadeášKOS Tesla Brno86:0092:0090:0094:00
7087300279Jandera KrystofSOBSA - Spolek organizátorů ba84:0098:00100:00118:00
195435208Jendek OndrejKOB Sokol Pezinok90:00104:0070:00110:00
2152111076Knapčok MatejKOB Sokol Pezinok94:0074:0088:00100:00
65253360Kundrata VítSKOB Zlín98:0072:0084:00116:00
144301728Křížek IvoKčt Aš110:0090:0072:0090:00
824307361Lanátor JakubTJ Rapid Bratislava104:0094:0096:00112:00
2122111073Mikloš MatúšKOB Sokol Pezinok108:0096:0094:0096:00
83653280Mitrenga JanTJ TŽ Třinec92:00102:00
107505084Murawski RafałHKS Azymut Mochy106:0084:0082:0098:00
209219138Ondovčík DanielKOB Sokol Pezinok112:0078:0098:00104:00
903232322Prášil ŠimonVysocina118:00100:00102:00114:00
8872092380Skripnik MatousVSK CVUT FS Praha100:0068:0068:0084:00
83849315Tuharský TobiášTJ TŽ Třinec120:0070:0074:0088:00
Vakant Vakant122:00108:00104:00120:00
Vakant Vakant124:00106:00106:00122:00
2002111071Valach EliKOB Sokol Pezinok116:0088:0076:0086:00
 
 
M-12A (17)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
7499636Doucha MartinStart Nachod69:0037:0071:0021:00
7871398989Hradil MartinTJ Hostivice81:00
562051421Janšo Jakub KarolATU Košice73:0041:0077:003:00
2172111077Kapusta LukášKOB Sokol Pezinok87:0011:00
7722043831Kováč OndrejŠK VAZKA Bratislava49:0025:0085:0013:00
4461007532Kuc DavidOK Sparta Praha85:005:0079:009:00
170307291Porubčan TomášKOB Kysak77:0049:0067:0025:00
90251771Prášil TomášVysocina57:0033:0075:0019:00
442051356Roháč AdamATU Košice89:0029:0089:0027:00
8882092396Skripnik NikolaVSK CVUT FS Praha61:0013:0093:007:00
2032111072Syrový TomášKOB Sokol Pezinok45:001:0083:005:00
11301770Tamas LucasNORD Baia Mare65:009:0069:001:00
6822045214Trepac AdamSlavia ZU Zilina53:0021:0073:0017:00
Vakant Vakant101:0057:0097:0031:00
Vakant Vakant97:0053:0095:0029:00
8992061841Vítek MatějVysocina93:0045:0065:0015:00
199219102Zedníček MichalKOB Sokol Pezinok81:0017:0091:0023:00
 
 
M-14A (31)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
8578629759Bialožyt MarekTJ TŽ Třinec75:0074:00123:0039:00
587231948Ctrnact FrantisekSK Praga93:0041:0093:0037:00
2311407838Ditri NicholasKOB Sokol Pezinok120:0080:00105:0019:00
2687207618Doušek TomášKOS Tesla Brno126:0068:00103:0043:00
4109651Fencl JáchymOK Lokomotiva Pardubice57:0083:0075:0011:00
2271407860Fischer MatejKOB Sokol Pezinok135:005:00119:0051:00
573443090Janas AdamSK Praga63:0017:0071:0033:00
3802075622Jedlička JakubOK Kamenice99:0065:0087:0035:00
368448931Kašpar VojtěchOK JISKRA NOVÝ BOR72:0077:00101:0047:00
369448932Kašpar ŠtěpánOK JISKRA NOVÝ BOR78:0020:0073:007:00
194435207Kováčik ŠimonKOB Sokol Pezinok81:0056:0077:0023:00
5957260011Kozina StepanSK Praga132:0011:00117:0041:00
4212049515Krpata MichalOK Lokomotiva Pardubice108:0023:0079:0053:00
445682668Kuc RadimOK Sparta Praha96:0050:00107:0045:00
494920660Mielec RadomírOOB TJ Baník Ostrava102:0071:0081:0055:00
2131407840Mikloš AndrejKOB Sokol Pezinok105:0014:00109:0027:00
8467209795Mrózek PawelTJ TŽ Třinec114:0029:00115:005:00
462025333Novota LukášATU Košice158:00202:00204:00167:00
6369101105Oncirk JanSKOB Ostrov123:0035:00113:0013:00
421408128Roháč MartinATU Košice87:0053:00111:0017:00
8612032387Rusin VojtechUlita Orienteering Broumov66:002:0091:0015:00
430423994Salopek TihonOK Ris Delnice117:0044:0085:0049:00
2652060398Sauli FilipKOS Slavia Plzen129:0047:0095:0029:00
362008508Sláma RichardATU Košice69:0026:0089:003:00
2642049567Tokar RadimKOS Slavia Plzen138:0038:00121:009:00
8682021842Trnka MartinUniversitni Sportovni Klub Pra84:008:0097:0031:00
Vakant Vakant144:0089:00127:0061:00
Vakant Vakant147:0092:00129:0059:00
174416731Vaľa MartinKOB Kysak90:0062:0099:0025:00
7177780Zabořil OndřejSportovni centrum mladeze JO60:0059:0069:0021:00
198406970Zedníček TomášKOB Sokol Pezinok111:0032:0083:001:00
 
 
M-16A (32)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
7401398985Budský OndřejSportovni centrum mladeze JO45:0018:00120:0037:00
122030952Dubovský FilipAŠK Pezinok31:0015:00102:0051:00
97204989Féder nml. MedardAŠK Pezinok35:003:00132:0029:00
8517200588Haltof MarekTJ TŽ Třinec1:0054:0098:0079:00
385436446Hankovec HugoOK Kamenice29:0063:00108:0031:00
2261407834Havlík AdamKOB Sokol Pezinok7:0042:0084:0039:00
5712060249Janas PetrSK Praga43:0045:0080:0023:00
252416704Jonáš AdamKOBRA Bratislava53:009:00116:0059:00
6537209284Kundrata JanSKOB Zlín13:0075:0092:0063:00
1432026164Křížek JosefKčt Aš47:0048:0078:0045:00
126581581Langerak JohanJärfälla OK17:0078:00130:0025:00
7327204987Link LukášSportovni centrum mladeze JO15:000:00136:0061:00
4182075644Macek OndrejOK Lokomotiva Pardubice3:0039:00126:0027:00
4012049513Mrskoc MarekOK Lokomotiva Pardubice59:0024:00122:0035:00
775232012Navrátil MatejŠK VAZKA Bratislava39:0027:00112:0041:00
3042096220Newiak NickNejdek Orienteering49:0066:00106:0067:00
6952025368Ondrejka MichalSlavia ZU Zilina37:0072:0094:0055:00
4242032156Pipek OndrejOK Lokomotiva Pardubice27:0069:0086:0073:00
7252032159Růta MatyášSportovni centrum mladeze JO19:006:0096:0033:00
817434810Schenk MichalTJ Rapid Bratislava25:0057:00118:0049:00
861415540Sevcov IvanDubrava Sergiev Posad55:0033:0088:0047:00
1248010415Silier AntonJärfälla OK57:0087:00124:0021:00
7207207878Synek PetrSportovni centrum mladeze JO41:0036:00114:0057:00
8407202876Tuharský ErikTJ TŽ Třinec51:0060:00110:0071:00
Vakant Vakant63:0090:00138:0081:00
Vakant Vakant61:0093:00140:0083:00
388336743Valasek VaclavOK Kamenice5:0021:00134:0075:00
616515058Vébr TomášSKOB Havířov33:0012:00104:0053:00
7162060290Zabořil VojtěchSportovni centrum mladeze JO23:0051:0082:0043:00
2022088725Šimo MatúšKOB Sokol Pezinok11:0030:0090:0077:00
3492053509Šmol DavidOK Doksy21:0081:00128:0069:00
7227201763Štefan VítSportovni centrum mladeze JO9:0084:00100:0065:00
 
 
M-18A (24)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
177204483Cidorík MatejAŠK Pezinok71:0036:0090:0088:00
2321407842Ditri DominicKOB Sokol Pezinok101:0040:00106:00114:00
147204499Dubovský AndrejAŠK Pezinok87:008:00100:00120:00
4092070827Fencl JonášOK Lokomotiva Pardubice75:0020:0084:00106:00
8252045678Goldschmidt TobiášTJ Rapid Bratislava81:006:00110:00108:00
605682370Horčička VítSKI-OB Sternberk97:0018:00116:00110:00
190406926Kebis Ml. PavolKOB Sokol Pezinok105:0014:00102:0078:00
8262045687Lovás DominikTJ Rapid Bratislava95:0016:0080:0098:00
482032200Mihalič ŠtefanATU Košice99:0012:0094:0086:00
7292069092Nagy JosefSportovni centrum mladeze JO77:0010:00108:0080:00
6942025367Ondrejka TomasSlavia ZU Zilina83:0032:0086:00116:00
6437203464Podmolík JonášSKOB Zlín79:0042:0096:0096:00
4167202872Roudný MartinOK Lokomotiva Pardubice67:0024:00120:00102:00
4157207061Roudný VáclavOK Lokomotiva Pardubice89:000:0088:0082:00
4002032380Rusin JanOK Lokomotiva Pardubice107:004:00114:0094:00
818338400Schenk JakubTJ Rapid Bratislava91:002:00118:0084:00
2737201210Sedlar JanKOS Tesla Brno103:0022:0082:0092:00
871446363Semík JakubUniversitni Sportovni Klub Pra69:0026:00112:00104:00
392032195Simočko LukášATU Košice65:0028:0098:00118:00
7217209352Synek AntonínSportovni centrum mladeze JO73:0038:00104:00112:00
Vakant Vakant109:0046:00124:00124:00
Vakant Vakant111:0044:00122:00122:00
6331403424Vavřík TomášSKOB Ostrava85:0030:0092:00100:00
4052011790Volák OndřejOK Lokomotiva Pardubice93:0034:0078:0090:00
 
 
M-20A (10)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
884888614Borovička TomášVSK CVUT FS Praha133:0067:0015:0076:00
2231407858Heffner ChristiánKOB Sokol Pezinok121:0076:007:0088:00
3707200544Kašpar LudvíkOK JISKRA NOVÝ BOR115:0079:0011:0074:00
3999308Novotný VojtěchOK Lokomotiva Pardubice127:0070:005:0078:00
6427203466Podmolík JosefSKOB Zlín130:0073:009:0080:00
Vakant Vakant136:0088:0019:0090:00
Vakant Vakant139:0091:0017:0092:00
390232403Valasek JiriOK Kamenice118:0085:003:0086:00
7242067320Šmaus JanSportovni centrum mladeze JO124:0082:0013:0084:00
4132025379Žák JanOK Lokomotiva Pardubice112:0064:001:0082:00
 
 
M21-E (45)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
280888891Bravený VítKristiansand OK9:0066:0056:0040:00
276896975Chromý AdamKOS Tesla Brno21:0054:0050:0080:00
186500850Dlabaja TomasKOB Litvinov111:00114:0068:0034:00
4371417129Durek MilanOK Slavia Hradec Kralove42:0081:0036:000:00
2542090843Dávidík MariánKOBRA Bratislava72:0033:002:0056:00
5639418870Flasar JanSK Praga69:003:0040:0062:00
727771986Galicz KarolBKS Wataha Warsawa66:00111:0052:0082:00
4707202900Goder JosefOOB Kotlarka Praha30:0057:004:006:00
474899156Illner VojtěchOOB Kotlarka Praha3:00108:0070:0072:00
491888608Janata MartinOOB Kotlarka Praha75:0093:0082:0026:00
256515307Jonáš MartinKOBRA Bratislava84:00105:0020:0046:00
766406911Jonáš RadoslavŠK Sandberg72:0074:00
558551995Kamenický JeronýmSK OS Nové Město na Moravě36:0045:0048:0014:00
55751993Kamenický TobiášSK OS Nové Město na Moravě48:0024:0030:004:00
1969696Kobr TomášOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis60:00
4779007701Kolín JanOOB Kotlarka Praha114:0075:0078:0054:00
49352161Krejsa MartinOOB SK Chrast99:0063:0024:0050:00
4677202574Kubina MatějOOB Kotlarka Praha96:0012:0062:0016:00
581502088Landovský JakubSK Praga81:0087:0080:0028:00
566910714Landovský TomášSK Praga33:0039:0014:008:00
1117860463Man Chi KinHong Kong Island Orienteering54:0090:0016:0076:00
603886812Mokry StanislavSK Zabovresky Brno12:0096:0028:0068:00
564681882Navrátil ŠimonSK Praga15:0078:0046:002:00
1877003038Novotný OndřejKOB Moira Brno27:0051:0010:0036:00
4861207407Nyvlt MartinOOB Kotlarka Praha18:0069:000:0020:00
45886720Papuga MiroslavATU Košice45:00102:0042:0066:00
1007536Poklop MartinOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis88:00
904500580Prasil MarekVysocina39:0018:0034:0044:00
6027030567Prikryl PetrSK Zabovresky Brno93:0021:008:0032:00
687207026Ptáček PavelBETA URSUS Rosice0:0015:0018:0024:00
1398629571Rollier BaptisteKalevan Rasti117:00117:0084:0084:00
1342053577Semrad LadislavK.O.B. Chocen51:0042:0054:0018:00
331550285Sorensen OysteinNydalens Skiklub87:0072:0022:0042:00
531681897Tangen MortenOrienteringsklubben Moss90:0036:0066:0022:00
4822080999Tomes JaroslavOOB Kotlarka Praha24:000:0038:0030:00
48051796Trebicky VladimirOOB Kotlarka Praha57:0048:0074:0058:00
222020702Tysz AdamATU Košice108:006:0026:0078:00
212051350Ugray DávidATU Košice63:0084:0032:0070:00
Vakant Vakant120:00120:0088:0086:00
5181840303Vana MartinOOB TJ Turnov78:0060:0076:0038:00
5987209346Veselý KubaSK Praga102:009:006:0012:00
4987202896Vlach JiříOOB TJ Baník Ostrava6:0030:0064:0048:00
7138086808Wolf DanielSportovni centrum mladeze JO44:0010:00
788422248Zbranek RomanCzech Rational Team60:0099:0058:0064:00
466232019Zelinka JiriO-mikron105:0027:0012:0052:00
 
 
M21-B (53)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
81339809Balabás PéterDiósgyőri Tájfutó Club61:00130:0031:00121:00
307Bevilaqua AdamNeregistrovaní/Žiadny klub39:00158:0077:0075:00
5687200334Cermak AdamSK Praga91:0074:0025:0071:00
4129201627Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice75:0092:0051:0083:00
7519626Doucha JiříStart Nachod73:00108:0073:0055:00
158416519Dulák SilvesterKOB Cingov Spisska Nova Ves67:0084:0019:0063:00
179515103Franko DavidKOB Kysak29:00112:0053:00117:00
104505083Galla JacekHKS Azymut Mochy89:00100:0043:0093:00
1327201751Glad VilleJuntit OK31:00
258406909Hierweg KarolKOBRA Bratislava47:00166:007:00131:00
257307459Horniak JurajKOBRA Bratislava53:00124:0059:0061:00
3021982118Imriska SamuelNaturfreunde Wien33:0076:001:0073:00
5727201200Janas PetrSK Praga57:00154:0071:0081:00
367301273Jirků RomanOK Jihlava81:0090:0087:0085:00
1011417252Jurek RadimFrenštát pod Radhoštěm45:00118:0027:00103:00
3007050507Khudytskyi MaksymNash club3:00146:0067:00109:00
27362929Kiss PavolATU Košice93:00128:009:0077:00
3419670Klapal MichalOB Vamberk19:00160:005:0051:00
68449180Kosut MartinSlavia ZU Zilina23:00162:0055:0057:00
3142035738Koucky RomanNeregistrovaní/Žiadny klub7:00132:0013:00135:00
733232511Kočíb JanSportovni centrum mladeze JO17:00148:0063:0099:00
676406986Kral AdamSlavia ZU Zilina77:00106:0029:0091:00
698416591Kuriak JakubSlavia ZU Zilina85:0088:0017:00123:00
181515106Kvaka JánKOB Kysak37:00144:0037:0095:00
133411750Leinonen LauriJuntit OK41:00
50362921Leitner MatejATU Košice5:0096:0091:00133:00
75219000Lindqvist MartinStenungsunds OK25:00122:0039:0043:00
450442853Lohr IvoOK Sparta Praha1:0080:0035:0087:00
7652079537Macháček JúliusŠK Sandberg63:00142:0047:0097:00
310Mazák JánNeregistrovaní/Žiadny klub104:00
188886814Mokrý OndrejKOB Moira Brno79:0082:0015:0067:00
7442113091Mutina JiříSportovní klub orientačního bě35:00114:0089:0047:00
829406961Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma45:0049:00
204307293Pavelek MichalKOB Sokol Pezinok11:00164:0023:0069:00
1541231990Pavlík MichalKOB Cingov Spisska Nova Ves61:00115:00
759406952Pilát MiroslavŠK HADVEO Banská Bystrica83:00136:0075:0053:00
54453643Randik JanSdružení organizátorů bankovní51:00110:003:00125:00
177416712Sokol JurajKOB Kysak9:00138:00
176515109Sokol TomasKOB Kysak49:0078:0021:00105:00
100406931Spišiak MichalFarmaceut Bratislava95:00140:0083:00129:00
757515155Szabó RastislavŠK HADVEO Banská Bystrica43:0094:0057:00113:00
151416764Tauber MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Ves27:00120:0085:00107:00
52845186Tóth KárolyOrienteering Club Balatonalmád71:00102:0069:00101:00
569331157Uhlíř MarekSK Praga87:00150:0065:00127:00
Vakant Vakant69:00152:0081:0045:00
Vakant Vakant99:00170:0097:00137:00
Vakant Vakant97:00168:0095:00139:00
7182027205Vaniš OndřejSportovni centrum mladeze JO13:00126:0049:00119:00
462238117Vompe ArtemOMEGA RUSSIA55:00156:0011:0089:00
3129201671Vríčan PeterNeregistrovaní/Žiadny klub15:0086:0093:0079:00
9002061827Vítek JaroslavVysocina65:0098:0079:00111:00
8372102776Walach OndřejTJ TŽ Třinec59:00116:0041:0059:00
7398200Čechlovský JanSportovni centrum mladeze JO21:00134:0033:0065:00
 
 
M21-D (18)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
5454181Choutka junior JaroslavSdružení organizátorů bankovní81:0017:00120:0088:00
28307345Drenčák TomášATU Košice77:0023:00118:0092:00
604682621Hrazdil JirkaSK Zabovresky Brno73:0025:0098:0066:00
7622300847Hribik MiroslavŠK HADVEO Banská Bystrica83:0011:00108:0076:00
588631578Ivanko ŠtefanATU Košice95:0031:00122:0096:00
191416749Karch PeterKOB Sokol Pezinok87:001:0094:0086:00
675406984Kral DavidSlavia ZU Zilina93:0019:00112:0070:00
284887937Langer Martinlepus.cz75:0027:00102:0072:00
839800420Less ÁronDiósgyőri Tájfutó Club71:0015:0092:0064:00
7432113093Mutina VáclavSportovní klub orientačního bě65:009:0096:0068:00
777416125Navrátil AdamŠK VAZKA Bratislava91:003:00116:0082:00
810307359Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava89:0021:00106:0074:00
8192045173Rybár SamuelTJ Rapid Bratislava67:0029:00124:0094:00
201219144Tomašovič MichalKOB Sokol Pezinok69:005:00104:0090:00
Vakant Vakant79:0033:00
972012287Wartiak PeterFarmaceut Bratislava97:007:00100:0084:00
8031399407Štubňa PhillipTJ Rapid Bratislava85:0013:00110:0078:00
2211407855Ílleš RóbertKOB Sokol Pezinok114:0080:00
 
 
M35-A (22)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
755406996Bednarik MartinŠK Cart-print Nitra127:0043:00179:005:00
827416814Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma107:004:00177:009:00
749101108Boranek PetrBoran team129:0013:00181:0035:00
5461396839Choutka JaroslavSdružení organizátorů bankovní133:0049:00191:0029:00
457842664Drągowski PiotrOK! SPORT105:0019:00195:0021:00
6002067240Finstrle LuděkSK Zabovresky Brno139:0046:00199:001:00
7542019808Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE115:0025:00171:0017:00
145301726Křížek FilipKčt Aš103:0028:00175:0033:00
823445617Lanátor TiborTJ Rapid Bratislava117:007:00183:0019:00
492032179Mihalič JurajATU Košice131:0040:00187:0031:00
3521719908Petrevicius ArasOK Fortuna101:0022:00173:0037:00
1168232328Plohn MarkusHSV-OL Wr.Neustadt113:0037:00167:0025:00
3657201775Polák JaroslavOK Chrastava135:0055:00185:007:00
8622032383Rusin JanUlita Orienteering Broumov121:001:00189:0027:00
112611116Sengstschmid GeorgHSV OL Wiener Neustadt109:0010:00197:003:00
8867204999Skripnik OndrejVSK CVUT FS Praha125:0016:00165:0015:00
8817201806Skripnik StepanVSK CVUT FS Praha119:00201:00
3517200371Synek AntonínOK Doksy123:0034:00193:0013:00
8045540Szörényi GáborDiósgyőri Tájfutó Club111:0031:00203:0011:00
Vakant Vakant143:0061:00205:0039:00
Vakant Vakant141:0058:00207:0041:00
71151726Zakouril TomasSOK Turnov137:0052:00169:0023:00
 
 
M40-A (39)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
858770327Biolik GrzegorzTrackcourse81:0082:0040:0012:00
2867612230Bochňák Zbyněklepus.cz60:0060:0020:0052:00
5862045241Ctrnact JiriSK Praga93:0066:0070:0034:00
5409753579Duchev ZhivkoSarnena Gora33:00104:0068:0014:00
55652250Dvoracek JiriSK OS Nové Město na Moravě45:0086:006:0042:00
1637400074Galus IgorKOB Děčín84:0078:002:0040:00
27453269Hajek OndrejKOS Tesla Brno96:00102:004:0024:00
384995898Hankovec PetrOK Kamenice48:00106:0044:0054:00
8962800340Hofhanzl AbrahamVysocina72:0084:0048:0046:00
7077300190Jandera TomasSOBSA - Spolek organizátorů ba75:0054:0028:0070:00
3832075620Jedlicka AdamOK Kamenice42:0068:0032:0010:00
5659767Komín DavidSK Praga0:00112:0062:0058:00
3477150266Lederer PavelOK Doksy30:0062:0050:0032:00
6072032312Mastela RafałSKOB Havířov108:00120:0072:0064:00
665887154Mateju MichalSlavia Liberec Orienteering6:00114:0024:004:00
211406930Mikloš St. AndrejKOB Sokol Pezinok87:0052:0060:0050:00
27853242Milan PavelKOS Tesla Brno24:0092:0010:000:00
109505082Murawski PiotrHKS Azymut Mochy54:0070:0054:0016:00
419253351Nekvapil OndrejOK Lokomotiva Pardubice102:00108:0026:0026:00
3577700075Pachner PavelOK Chrastava36:0096:0030:0036:00
4252049532Pipek KamilOK Lokomotiva Pardubice66:0074:0066:008:00
1712106750Porubčan IgorKOB Kysak21:0094:0016:0072:00
61952756Rigó MarekSKOB Odry51:0076:0014:0048:00
412051301Roháč ZdenkoATU Košice39:0090:0064:0068:00
513Rýdl JiříOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis9:0072:0056:0066:00
431500460Salopek TihomirOK Ris Delnice63:0048:0018:0038:00
272410254Sedlar PetrKOS Tesla Brno69:0098:000:0028:00
456887220Sędłak KrystianOK! SPORT57:00110:008:0030:00
38637582Tamas ReluSPRIA Baia Sprie12:00116:0038:0044:00
8397863Tuharský MartinTJ TŽ Třinec78:0056:0046:0020:00
Vakant Vakant15:0064:0012:0062:00
Vakant Vakant114:00122:0074:0076:00
Vakant Vakant111:00124:0076:0074:00
511253145Vokurka JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis99:0050:0022:002:00
464700330Vompe AlexanderOMEGA RUSSIA27:00100:0034:0060:00
287760226Zajic Joseflepus.cz90:0088:0052:0022:00
3262060207Zámečník DavidNeregistrovaní/Žiadny klub105:0080:0042:0018:00
3922060297Zámečník DavidOK Kamenice3:00118:0058:006:00
3482053516Šmol MarcelOK Doksy18:0058:0036:0056:00
 
 
M45-A (39)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
153307385Barč MartinKOB Cingov Spisska Nova Ves91:008:004:0097:00
297680812Becker UweLVB Leipzig10:0098:0066:0091:00
62752771Berger TomasSKOB Ostrava4:00107:0062:00139:00
1462012279Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky40:0059:0056:00131:00
667207495Fiala JanBETA URSUS Rosice85:0047:0068:00125:00
658515132Henych PetrSlavia Liberec Orienteering25:0029:0032:00155:00
6249101183Holec HonzaSKOB Ostrava94:005:0048:00101:00
161303922Hovorka LadislavKOB Děčín70:0065:002:00113:00
79452650Hošťálek DanTJ Loko Krnov19:0089:0014:0099:00
599515149Hájek MartinSK SP KYLESOVICE97:0095:0060:0093:00
469515448Illner JakubOOB Kotlarka Praha82:002:0064:0095:00
3728439Jeřábek PetrOK JISKRA NOVÝ BOR73:0026:008:00111:00
608253120Kadera PavelSKOB Havířov109:0074:0044:00147:00
429410399Kašpar LudvíkOK Netopýr Zákupy67:0032:0012:00135:00
7732043834Kovac MilanŠK VAZKA Bratislava7:0050:0026:0087:00
6748627Kral JozefSlavia ZU Zilina22:0077:0022:00107:00
8351416365Kubec PavelTJ Stadion Novy Bor76:0062:0038:00123:00
336331587Levý TomášOB T.J. Sokol Žamberk55:0083:000:0085:00
495515430Mielec JaromírOOB TJ Baník Ostrava61:0041:0058:0089:00
4339127Myslivec TomasOK Slavia Hradec Kralove28:0011:0030:0083:00
4419126Netuka JanOK Slavia Hradec Kralove88:00104:0010:00145:00
6252080824Panna JanSKOB Ostrava31:0044:0020:00133:00
62152775Pavlíček DanielSKOB Ostrava100:0038:0040:00149:00
6411400443Podmolík TomášSKOB Zlín34:0035:0054:00117:00
688416576Postulka KarelSlavia ZU Zilina79:0071:0018:00137:00
501Riessler OttoOOB TJ Jiskra Otrokovice1:00110:0072:00121:00
3537120483Rudenas DariusOK Fortuna49:0020:0046:00153:00
34552293Sadílek MartinOB Vizovice46:0056:006:00151:00
1028130268Samu MartonHidegkúti Spartacus13:0080:0050:00143:00
816434820Schenk RóbertTJ Rapid Bratislava52:0023:0028:00127:00
1158220668Stockmayer MichaelHSV-OL Wr.Neustadt43:0068:0042:00115:00
6349101186Svěchota MilanSKOB Ostrava64:0017:0052:00109:00
Vakant Vakant115:00113:0076:00157:00
Vakant Vakant112:00116:0074:00159:00
6321403416Vavřík RenéSKOB Ostrava37:0053:0016:00105:00
617515066Vébr RadekSKOB Havířov58:00101:0034:00141:00
156307386Šoltés PavolKOB Cingov Spisska Nova Ves106:0092:0070:00119:00
63052780Štětínský PavelSKOB Ostrava16:0086:0024:00129:00
661301152Řezáč PavelSlavia Liberec Orienteering103:0014:0036:00103:00
 
 
M50-A (41)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
281Auronen JyrkiLappeen Riento58:0085:00123:0021:00
4399151Chmelar PavelOK Slavia Hradec Kralove106:00109:0089:0033:00
4049653Fencl JiříOK Lokomotiva Pardubice110:0046:00143:0039:00
7801396275Gillich IstvánTata92:0088:00151:0057:00
1849633077György FilóKOB Kysak52:0037:00149:0061:00
2962085618Hanuš PavelLokomotiva Trutnov100:0094:00107:0019:00
87451620Hartman AlešUniversitni Sportovni Klub Pra108:0076:0097:0069:00
2498851Holinka MartinKOB ZPV Prostejov84:0031:0091:0075:00
638682072Hájek JiříSKOB Ostrov98:0064:00135:0055:00
119Ijas MarkkuHyvinkään Rasti68:0022:0085:003:00
685406990Kosut JanSlavia ZU Zilina56:0019:00119:0027:00
121244935Langerak TonJärfälla OK46:0025:00101:007:00
879Larsen Lars StulandVaregg Fleridrett66:0034:00137:0013:00
646331193Laznicka LiborSKOB Zlín112:00115:00147:009:00
4601413331Melichar IgorOK99 Hradec Králové82:0097:00139:0037:00
7788655Navrátil RostislavŠK VAZKA Bratislava62:0016:0083:0017:00
873682682Nemecek JanUniversitni Sportovni Klub Pra64:0052:00121:005:00
252025332Novota MikulášATU Košice161:00204:00207:00169:00
63553436Patočka PetrBETA URSUS Rosice88:0055:00113:0023:00
509416839Picek JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis94:0043:00125:0073:00
767406991Pompura LadislavŠK TEREZKA Banská Bystrica42:00100:00133:0051:00
65749796Pregartner GeorgSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn70:0061:0079:0067:00
57851631Pribik JanSK Praga76:0049:0087:0059:00
1671955315Procházka AntoninKOB Dobřichovice78:0067:00111:0041:00
67980377Ptáček PavelBETA URSUS Rosice54:0070:00117:0015:00
506232643Pustai JosefOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis80:001:0093:0025:00
5389002326Rothkegel ThomasPost SV Dresden74:00103:00109:0035:00
1359555Semrád PavelK.O.B. Chocen48:0082:00103:0063:00
87053572Semík JanUniversitni Sportovni Klub Pra104:0013:00141:0029:00
58351276Slavik ViktorSK Praga72:0058:00127:0071:00
379102083Sláma PeterATU Košice60:004:0099:0053:00
610515436Sochor TomasSKOB Havířov44:00106:0081:0045:00
1227001856Steiner FrankJärfälla OK102:0010:0077:0011:00
57209420Vabulnieks MarisAl?ksne/Ape OK90:007:00115:0031:00
Vakant Vakant120:00118:00157:0081:00
Vakant Vakant122:00121:00155:0079:00
38952276Valasek PetrOK Kamenice114:0028:00131:0047:00
3608185Vydra IvanOK Chrastava86:0073:00145:001:00
157307398Šoltés FrantišekKOB Cingov Spisska Nova Ves116:0091:00129:0065:00
828305982Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma50:0040:0095:0043:00
20307277Ďurčo BorisATU Košice96:0079:00105:0049:00
 
 
M55-A (39)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
7151406Blabla ZdeněkBETA URSUS Rosice74:0022:0013:0064:00
79152634Bohunský VladimírTJ Loko Krnov94:0016:0033:0068:00
885515097Borovicka MilanVSK CVUT FS Praha136:0079:0043:0040:00
7207961Dandens ViestursAl?ksne/Ape OK90:0085:0055:008:00
81151335Formanko DušanTJ Rapid Bratislava98:0091:0021:004:00
21006665Grigor CostanGarage Racing Baia Mare116:0031:001:0034:00
57552103Grivalský MichalSK Praga80:0040:0063:0042:00
8917201772Hirs LiborVSK Mendelu Brno132:00109:0039:0036:00
591303940Hrabanek DavidSK Praga100:0058:005:0012:00
13052357Hrstka VladislavJiskra Havlíčkův Brod120:0025:007:0026:00
552051437Janšo KarolATU Košice88:00103:0053:0016:00
251231248Jaros VojtechKOB ZPV Prostejov84:0061:0031:0046:00
3179373Justa JaromírNeregistrovaní/Žiadny klub70:0037:0035:006:00
5599601003Kamenicky RadanSK OS Nové Město na Moravě82:0019:0019:0066:00
4438222225Kavka JiriOK Sparta Praha110:0094:0071:0028:00
189338390Kebis St. PavolKOB Sokol Pezinok124:0055:0051:0022:00
1188196153Koeck ErwinHSV-OL Wr.Neustadt112:0082:009:0062:00
1681416370Kollár JaroslavKOB Kysak102:001:0049:0060:00
2941409878Korpas JaroslavLokomotiva Ingstav Brno128:00100:0017:0052:00
5961700084Kozina PetrSK Praga108:0064:0067:0018:00
24752581Krecek MiroslavKOB ZPV Prostejov106:0046:0061:0058:00
3461006613Krsak KarelOB Vizovice72:0010:0057:0014:00
678338388Mitelman MilanSlavia ZU Zilina76:0070:0069:000:00
5038260Novotny OtakarOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis140:0067:0037:0056:00
62252980Petr VáclavSKOB Ostrava86:0073:003:0070:00
809307357Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava78:0013:0025:0038:00
8432096226Prokop LubomírTJ TŽ Třinec142:00106:0045:0024:00
8322102809Repáč IvanTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma126:0034:0027:0030:00
4177209277Roudny VaclavOK Lokomotiva Pardubice114:0049:0011:0032:00
8202045172Rybár DušanTJ Rapid Bratislava104:0097:00
7992049558Ryšavý JiříTJ Opava138:0028:0065:0054:00
5201300241Strielkov SerhiiO-Penser130:0043:0023:0010:00
348639460Takács CsabaATU Košice92:007:0059:0020:00
3379581Tupec JiříOB Vamberk134:0076:0041:0050:00
52745187Tóth KárolyOrienteering Club Balatonalmád118:0088:0015:002:00
Vakant Vakant144:00115:0075:0074:00
Vakant Vakant146:00112:0073:0072:00
54949998Vydra PavelSK LOB Nová Paka96:004:0029:0048:00
804442874Štubňa JánTJ Rapid Bratislava122:0052:0047:0044:00
 
 
M60-A (29)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
8568789Bialožyt MiroslavTJ TŽ Třinec22:00167:0086:0039:00
5542096242Farář JaroslavSK LOB Nová Paka20:00139:0070:0031:00
244232177Fiala ZdeněkKOB Tretra Praha46:00157:0050:0029:00
1147770011Gurka JiriHSV OL Wiener Neustadt36:00155:0072:001:00
614336721Jakobi ZdenekSKOB Havířov48:00161:0056:0017:00
7042092418Janošik AntoninSOB Olomouc30:00185:0058:0025:00
16551973Jaros VladimirKOB Dobřichovice24:00143:0096:0033:00
7049500John VladimírBETA URSUS Rosice2:00149:0060:005:00
3612080917Kaška RudolfOK Chrastava12:00181:0076:0021:00
427301633Klimpl PetrOK Lokomotiva Pardubice10:00177:0052:0011:00
512051335Kuchta JánATU Košice40:00141:0074:0013:00
7532050679Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SE34:00171:0068:0035:00
140254880Maroz IvanKAMERTON28:00165:0066:0037:00
308Maroz IvanNeregistrovaní/Žiadny klub32:00147:0098:0049:00
7452113057Mutina VlastimilSportovní klub orientačního bě16:00159:0048:0015:00
24307437Onder AntonATU Košice50:00137:0064:0027:00
205219143Oravec IvanKOB Sokol Pezinok8:00183:0082:0043:00
1179061156Pidner ValentinHSV-OL Wr.Neustadt42:00173:0054:0053:00
70152425Poklop LubomirSOB Olomouc18:00175:0062:0051:00
697416537Polakovic PeterSlavia ZU Zilina0:00187:0094:003:00
62219273Ptáček LadislavBETA URSUS Rosice26:00153:0088:0047:00
382032193Simočko MichalATU Košice100:0023:00
677406988Tursky JanSlavia ZU Zilina38:00169:0090:007:00
Vakant Vakant52:00189:00104:00123:00
Vakant Vakant54:00191:00102:0055:00
313Zeman LudvíkNeregistrovaní/Žiadny klub4:00163:0084:0019:00
6609201066Škoda PřemekSlavia Liberec Orienteering44:00179:0092:009:00
329232173Šomvársky JánNeregistrovaní/Žiadny klub14:00151:0080:0041:00
29307265Žilinčík SlavkoATU Košice6:00145:0078:0045:00
 
 
M65-A (24)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
84406941Belobzickiy AnatoliyDubrava Sergiev Posad23:0091:0014:0069:00
657510216Denemarek OldřichBETA URSUS Rosice29:00109:0024:0045:00
6051370Dvorak VlastimilBanik Ostrava35:00106:002:0041:00
3199260Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice26:00133:0018:0063:00
137206540Féder St. MedardAŠK Pezinok8:00118:0026:0047:00
692416540Gajdosik JozefSlavia ZU Zilina38:00130:0028:0043:00
6722080998Horáček MiroslavSlavia Liberec Orienteering32:00115:0030:0035:00
129232091Jelínek MartinJeleni20:00124:004:0059:00
6391396260Jelínek PetrSKOB Zlín53:00100:0032:0039:00
670253372Jezek LadislavSlavia Liberec Orienteering5:00151:008:0057:00
669361986Karmazín PetrSlavia Liberec Orienteering14:00127:0016:0073:00
6552023807Kriz PavelSKP Zdar n.S.62:00121:000:0049:00
5522060215Novák KarelSK LOB Nová Paka17:0088:0036:0053:00
2391407862Piják VladoKOB Sokol Pezinok158:00201:00205:00166:00
447500289Přeček ZdeněkOK Sparta Praha44:00148:0020:0033:00
6621302773Přinda OldřichSlavia Liberec Orienteering41:0094:0034:0067:00
43307263Roháč IgorATU Košice56:00145:0040:0061:00
5221300212Sonin MykolaO-Penser47:00103:0010:0071:00
47351760Stehno PavelOOB Kotlarka Praha59:00139:006:0051:00
5341602616Urvalek JiriPorsgrunn Orienteringslag2:00136:0022:0037:00
Vakant Vakant71:00154:0044:0077:00
Vakant Vakant68:00157:0046:0079:00
147416534Zacharovský IvanKlub OB Martin50:0097:0038:0055:00
3588199Ševčík MilanOK Chrastava11:00142:0012:0065:00
 
 
M70-A (12)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
89249651Bauer EmilVSK Mendelu Brno61:0015:0045:006:00
746350315Dobos PeterStars Orienteering Club55:0021:0041:004:00
7812066466Gombkötő Dr. PéterTipo Orienteering Club58:009:0057:0012:00
5392112827Klawun Kendray Werner GeorgeSachsen-Marathon Dresden70:003:0047:000:00
148416723Meriač MilanKlub OB Martin64:0027:0059:002:00
311205614Novotný FrantišekNeregistrovaní/Žiadny klub49:0024:0043:008:00
45152299Novák MilošOK Sparta Praha67:0012:0051:0016:00
48449885Procházka AlešOOB Kotlarka Praha73:000:0049:0010:00
Vakant Vakant76:0033:0061:0020:00
Vakant Vakant79:0030:0063:0022:00
8142104604Šmelík ĽudovítTJ Rapid Bratislava46:0018:0053:0018:00
3742090863Úlehla ZdeněkOK JISKRA NOVÝ BOR52:006:0055:0014:00
 
 
Open S (31)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
453308380Andrade MilenaOK Vršovice Praha0:000:00
282Auronen AuliLappeen Riento0:000:000:000:00
5852032143Ctrnact SimonSK Praga0:000:000:000:00
105997824Galla AndrzejHKS Azymut Mochy0:000:000:000:00
2952085638Hanušová JitkaLokomotiva Trutnov0:000:000:000:00
8932092371Hofhanzlová HanaVysocina0:000:000:000:00
2488850Holinka MatousKOB ZPV Prostejov0:000:000:000:00
78849153Hradilova KatarinaTJ Hostivice0:00
303433296Imriska JanaNaturfreunde Wien0:000:000:000:00
570446439Janasová BarboraSK Praga0:000:000:000:00
3812080911Jedlickova TerezaOK Kamenice0:000:000:000:00
2191407853Ježíková ĽubkaKOB Sokol Pezinok0:000:000:000:00
683Kuriaková TerezkaSlavia ZU Zilina0:000:000:000:00
909Neyrinck NoëlUniversitni Sportovni Klub Pra0:000:000:000:00
620436425Pavlíček PatrikSKOB Ostrava0:000:000:000:00
3052113082Pozdílek MartinNeregistrovaní/Žiadny klub0:00
90152359Prášilová MirkaVysocina0:000:000:000:00
5169620Rufferová IvaOOB TJ Turnov0:000:000:000:00
9117726Rýdlová MagdaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:000:000:000:00
5352163Sihver RagnarPost SV Dresden0:000:000:000:00
7831413899Siricova VeronikaTJ Hostivice0:00
5414182Stříbrná DanielaSdružení organizátorů bankovní0:000:000:000:00
8692021843Trnka MarekUniversitni Sportovni Klub Pra0:000:000:000:00
876Tysvaer AasfridVaregg Fleridrett0:000:000:00
877Tysvaer Ingeborg StulandVaregg Fleridrett0:000:000:00
320Ulrychova VeraNeregistrovaní/Žiadny klub0:000:000:000:00
4971470167Vlachová TerezaOOB TJ Baník Ostrava0:000:000:000:00
28552952Zajícová Petralepus.cz0:000:000:000:00
28352942Šrubařová Anetalepus.cz0:000:000:000:00
514416039Štemberová IvaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:000:000:000:00
79052638Žaloudík JiříTJ Loko Krnov0:000:000:000:00
 
 
Open L (10)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
8245565Makai AndrásDiósgyőri Tájfutó Club0:000:000:000:00
666336783Mateju KaterinaSlavia Liberec Orienteering0:000:00
6182080849Muchová BarboraSKOB Kobra Vsetín0:000:00
9051301403Trempoltsev AlexanderClub Orienta Moscow0:000:000:000:00
9062086308Trempoltseva IrinaClub Orienta Moscow0:000:000:000:00
Vakant Vakant0:000:000:000:00
Vakant Vakant0:000:000:000:00
Vakant Vakant0:000:000:000:00
325Černoch FilipNeregistrovaní/Žiadny klub0:000:000:000:00
324Černochová MichaelaNeregistrovaní/Žiadny klub0:000:000:000:00
 
 
N (19)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
323Borets AnnaNeregistrovaní/Žiadny klub98:00
322Borets IvanNeregistrovaní/Žiadny klub102:00
173416706Ceranová SimonaKOB Kysak77:00107:00112:00117:00
112030955Demovičová AnnaAŠK Pezinok89:00119:00110:00107:00
183Filó ZuzaKOB Kysak
279Jagelková PaulaKOŠ Ružomberok159:00202:00204:00168:00
1202109753Jurcik JurajJanosikov kraj65:0099:00114:0097:00
321Karochová SimonaNeregistrovaní/Žiadny klub86:00111:0094:00113:00
309Kavka JiriNeregistrovaní/Žiadny klub80:00101:0090:00109:00
142301515Křížek VilémKčt Aš83:00105:00108:0099:00
210406924Miklošová ZuzanaKOB Sokol Pezinok68:00115:00116:00101:00
8312102852Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma71:00109:0092:00105:00
34353122Sadílková IvaOB Vizovice62:00113:00104:00103:00
316Siegerova LucieNeregistrovaní/Žiadny klub
533254645Sukhadolava AelitaPeleng-Vimpel74:00103:0096:0095:00
6802045212Trepacova EvaSlavia ZU Zilina100:00115:00
6792061795Trepáč IvanSlavia ZU Zilina106:00111:00
Vakant Vakant95:00121:00122:00121:00
Vakant Vakant98:00123:00120:00123:00
 
 
K3 (36)
St.Num.SI ChipNameClubE1E2E3E4
752045237Bubla JiříBrodek Run139:00135:00140:00110:00
233406928Chorvátová BarboraKOB Sokol Pezinok121:00125:00194:00156:00
253533301Davidikova ZuzanaKOBRA Bratislava135:00111:00150:00106:00
2281407861Fintorová MonikaKOB Sokol Pezinok125:00121:00202:00114:00
87201804Féder ml. MedardAŠK Pezinok145:00145:00178:00150:00
8508660Haltof PetrTJ TŽ Třinec151:00151:00184:00144:00
84949400Haltofová MarieTJ TŽ Třinec147:00143:00168:00118:00
7612066979Hríbiková AndreaŠK HADVEO Banská Bystrica111:00155:00196:00152:00
2221407856Hudecová ElzaKOB Sokol Pezinok198:00102:00
19416598Iriasova NatáliaATU Košice186:0098:00
7602066977Ivanová ZuzanaŠK HADVEO Banská Bystrica160:00158:00
54307435Koľveková VeronikaATU Košice137:00139:00174:00162:00
182207808Krajňák ĽubomírKOB Kysak103:00105:00162:00132:00
5241300293Kryvoruchko SergiiO-Penser117:00123:00166:00142:00
5231300240Kulikov DmytroO-Penser133:00153:00180:00138:00
689416597Kutajova VladimiraSlavia ZU Zilina99:00107:00172:00126:00
84453176Mrózková OlgaTJ TŽ Třinec157:00117:00188:00164:00
52946143Papp MargitOrienteering Club Balatonalmád119:00115:00148:00146:00
768416705Pompura JánŠK TEREZKA Banská Bystrica155:00133:00158:00128:00
3547203787Ranoniene LoretaOK Fortuna101:00127:00138:00108:00
3557777788Ranonis GediminasOK Fortuna105:00101:00170:00112:00
5211300298Serhieiev OleksandrO-Penser113:00141:00192:00134:00
852088027Sevcov AlechandrDubrava Sergiev Posad143:0099:00146:00154:00
6359101678Svěchotová HanaSKOB Ostrava129:00149:00152:00100:00
9072040399Trempoltseva AnnaClub Orienta Moscow153:00109:00176:00136:00
84149377Tuharská AnetaTJ TŽ Třinec127:00147:00144:00140:00
Vakant Vakant115:00137:00190:00104:00
Vakant Vakant161:00157:00206:00168:00
6312025346Vavříková IvetaSKOB Ostrava123:00131:00182:00120:00
615896971Vébrová ŠárkaSKOB Havířov107:00113:00154:00122:00
71052370Zakourilova KamilaSOK Turnov141:00119:00156:00116:00
19746290Zedníčková MiškaKOB Sokol Pezinok131:00129:00142:00160:00
5157300183Štembera JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis159:00159:00204:00166:00
196219133Štrbová RomanaKOB Sokol Pezinok149:00103:00136:00130:00
182020725Ďurčová IvanaATU Košice200:00124:00
7422113071Řeháková JanaSportovní klub orientačního bě109:0097:00164:00148:00