Tatry Orienteering 2017po 03.07.2017 22:59
Startovka po oddílech - Všechny etapyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
NORD Baia Mare (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
11301770Tamas LucasM-12A65:009:0069:001:00
 
 
Garage Racing Baia Mare (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
21006665Grigor CostanM55-A116:0031:001:0034:00
 
 
SPRIA Baia Sprie (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
38637582Tamas ReluM40-A12:00116:0038:0044:00
48632786Tamas DenisaW-18A59:00129:0077:0090:00
 
 
Al?ksne/Ape OK (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
57209420Vabulnieks MarisM50-A90:007:00115:0031:00
61301969Vabulniece LigaW45-A126:00120:0062:0061:00
7207961Dandens ViestursM55-A90:0085:0055:008:00
 
 
AŠK Pezinok (10)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
87201804Féder ml. MedardK3145:00145:00178:00150:00
97204989Féder nml. MedardM-16A35:003:00132:0029:00
10887926Demovičová RebekaW-10R2:0042:0038:0010:00
112030955Demovičová AnnaN89:00119:00110:00107:00
122030952Dubovský FilipM-16A31:0015:00102:0051:00
137206540Féder St. MedardM65-A8:00118:0026:0047:00
147204499Dubovský AndrejM-18A87:008:00100:00120:00
157201803Dubovská AlžbetaW-16A36:0015:00126:0061:00
162067274Cidoríková MiriamW-18A75:00126:0069:00102:00
177204483Cidorík MatejM-18A71:0036:0090:0088:00
 
 
ATU Košice (41)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
182020725Ďurčová IvanaK3200:00124:00
19416598Iriasova NatáliaK3186:0098:00
20307277Ďurčo BorisM50-A96:0079:00105:0049:00
212051350Ugray DávidM21-E63:0084:0032:0070:00
222020702Tysz AdamM21-E108:006:0026:0078:00
23307387Putnovská IvetaW60-A29:0077:0043:0084:00
24307437Onder AntonM60-A50:00137:0064:0027:00
252025332Novota MikulášM50-A161:00204:00207:00169:00
26307389Maľarová AngelaW60-A23:0065:0035:0080:00
27362929Kiss PavolM21-B93:00128:009:0077:00
28307345Drenčák TomášM21-D77:0023:00118:0092:00
29307265Žilinčík SlavkoM60-A6:00145:0078:0045:00
302032149Weissová ĽuboslavaW-16A39:0031:00154:0087:00
312051450Velgosová MichaelaW-16A24:003:00144:0067:00
322051329Velgosová MiroslavaW-14A35:00113:00165:0093:00
332020701Tyszová NatáliaW21-E61:0060:0043:0040:00
348639460Takács CsabaM55-A92:007:0059:0020:00
357207626Slámová JanaW40-A40:00176:005:00138:00
362008508Sláma RichardM-14A69:0026:0089:003:00
379102083Sláma PeterM50-A60:004:0099:0053:00
382032193Simočko MichalM60-A100:0023:00
392032195Simočko LukášM-18A65:0028:0098:00118:00
401403139Roháčová ViktóriaW-18A79:00150:0095:00128:00
412051301Roháč ZdenkoM40-A39:0090:0064:0068:00
421408128Roháč MartinM-14A87:0053:00111:0017:00
43307263Roháč IgorM65-A56:00145:0040:0061:00
442051356Roháč AdamM-12A89:0029:0089:0027:00
45886720Papuga MiroslavM21-E45:00102:0042:0066:00
462025333Novota LukášM-14A158:00202:00204:00167:00
472032148Mihaličová SimonaW-14A26:00122:00141:0081:00
482032200Mihalič ŠtefanM-18A99:0012:0094:0086:00
492032179Mihalič JurajM35-A131:0040:00187:0031:00
50362921Leitner MatejM21-B5:0096:0091:00133:00
512051335Kuchta JánM60-A40:00141:0074:0013:00
52406976Kršiaková JanaW21-E22:0056:0077:0032:00
532020726Krajčíková KristínaW21-E46:0044:0081:008:00
54307435Koľveková VeronikaK3137:00139:00174:00162:00
552051437Janšo KarolM55-A88:00103:0053:0016:00
562051421Janšo Jakub KarolM-12A73:0041:0077:003:00
578631587Ivanková SandraW-16A9:0023:00140:0077:00
588631578Ivanko ŠtefanM21-D95:0031:00122:0096:00
 
 
Báječné ženy v orientačním běh (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
592045224Müllerová PetraW21-B51:0043:00155:0014:00
 
 
Banik Ostrava (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
6051370Dvorak VlastimilM65-A35:00106:002:0041:00
 
 
BETA URSUS Rosice (11)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
617080127Denemarek MaxM-1088:0076:0092:0092:00
62219273Ptáček LadislavM60-A26:00153:0088:0047:00
63553436Patočka PetrM50-A88:0055:00113:0023:00
64331257Peřinková IrenaW50-A80:0079:00124:00103:00
657510216Denemarek OldřichM65-A29:00109:0024:0045:00
667207495Fiala JanM45-A85:0047:0068:00125:00
67980377Ptáček PavelM50-A54:0070:00117:0015:00
687207026Ptáček PavelM21-E0:0015:0018:0024:00
697207019Opálková MartinaW-18A15:00153:00107:00104:00
7049500John VladimírM60-A2:00149:0060:005:00
7151406Blabla ZdeněkM55-A74:0022:0013:0064:00
 
 
BKS Wataha Warsawa (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
727771986Galicz KarolM21-E66:00111:0052:0082:00
 
 
Boran team (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
739102142Svobodova JitkaW35-A24:0077:0097:00102:00
749101108Boranek PetrM35-A129:0013:00181:0035:00
 
 
Brodek Run (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
752045237Bubla JiříK3139:00135:00140:00110:00
 
 
Cardinal (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
76502256Valyavka ViktoriyaW-10R52:0024:00
777200270Denysenko TamaraW55-A11:0023:00
 
 
Czech Rational Team (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
788422248Zbranek RomanM21-E60:0099:0058:0064:00
797200316Koporova PetraW21-E67:0010:0071:0058:00
 
 
Diósgyőri Tájfutó Club (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
8045540Szörényi GáborM35-A111:0031:00203:0011:00
81339809Balabás PéterM21-B61:00130:0031:00121:00
8245565Makai AndrásOpen L0:000:000:000:00
839800420Less ÁronM21-D71:0015:0092:0064:00
 
 
Dubrava Sergiev Posad (7)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
84406941Belobzickiy AnatoliyM65-A23:0091:0014:0069:00
852088027Sevcov AlechandrK3143:0099:00146:00154:00
861415540Sevcov IvanM-16A55:0033:0088:0047:00
875509694Borisevich AnnaW-16A30:0059:00130:0085:00
884509680Borisevich IrinaW-16A42:0043:00158:0081:00
891415536Kostucenko OlgaW-18A7:00144:0093:00120:00
901112197Sevcova IrinaW-18A55:00120:0087:0098:00
 
 
Ekonom Praha (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
91515195Koucka IvanaW45-A102:00108:0032:0093:00
92416340Zurynková MichaelaW-20A136:0023:00143:0011:00
93515496Zurynková JanaW45-A140:00117:0028:00119:00
94725724Konečná MarcelaW40-A36:00196:009:00116:00
 
 
Farmaceut Bratislava (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
952045171Hrabošová MagdalénaW-18A31:00105:00101:0096:00
962012289Wartiaková MartaW21-B43:0089:00105:0052:00
972012287Wartiak PeterM21-D97:007:00100:0084:00
982088171Spišiaková KatkaW-10R6:0046:0046:0018:00
992088147Spišiak MiškoM-10R48:0034:0024:0050:00
100406931Spišiak MichalM21-B95:00140:0083:00129:00
 
 
Frenštát pod Radhoštěm (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1011417252Jurek RadimM21-B45:00118:0027:00103:00
 
 
Hidegkúti Spartacus (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1028130268Samu MartonM45-A13:0080:0050:00143:00
103505203Judit CservényW50-A95:0055:00114:00107:00
 
 
HKS Azymut Mochy (7)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
104505083Galla JacekM21-B89:00100:0043:0093:00
105997824Galla AndrzejOpen S0:000:000:000:00
106997889Nowak BarbaraW45-A106:0054:0086:00105:00
107505084Murawski RafałM-10106:0084:0082:0098:00
108997853Murawska EwaW45-A142:0021:0050:0069:00
109505082Murawski PiotrM40-A54:0070:0054:0016:00
1107200180Murawska MartaW-20A124:005:00151:003:00
 
 
Hong Kong Island Orienteering (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1117860463Man Chi KinM21-E54:0090:0016:0076:00
 
 
HSV OL Wiener Neustadt (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
112611116Sengstschmid GeorgM35-A109:0010:00197:003:00
113531209Fesselhofer TraudeW60-A38:0062:0055:0072:00
1147770011Gurka JiriM60-A36:00155:0072:001:00
 
 
HSV-OL Wr.Neustadt (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1158220668Stockmayer MichaelM45-A43:0068:0042:00115:00
1168232328Plohn MarkusM35-A113:0037:00167:0025:00
1179061156Pidner ValentinM60-A42:00173:0054:0053:00
1188196153Koeck ErwinM55-A112:0082:009:0062:00
 
 
Hyvinkään Rasti (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
119Ijas MarkkuM50-A68:0022:0085:003:00
 
 
Janosikov kraj (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1202109753Jurcik JurajN65:0099:00114:0097:00
 
 
Järfälla OK (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
121244935Langerak TonM50-A46:0025:00101:007:00
1227001856Steiner FrankM50-A102:0010:0077:0011:00
12330250Silier PaulaW-12A33:0081:00101:0033:00
1248010415Silier AntonM-16A57:0087:00124:0021:00
1251728Silier AndreaW45-A112:0093:0012:0059:00
126581581Langerak JohanM-16A17:0078:00130:0025:00
 
 
Jeleni (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
127232167Jelínková ZoraW21-E100:0062:0047:0046:00
128301361Jelínková RadanaW55-A19:008:001:0013:00
129232091Jelínek MartinM65-A20:00124:004:0059:00
 
 
Jiskra Havlíčkův Brod (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
13052357Hrstka VladislavM55-A120:0025:007:0026:00
131995881Hrstková DanaW55-A28:0038:0019:007:00
 
 
Juntit OK (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1327201751Glad VilleM21-B31:00
133411750Leinonen LauriM21-B41:00
 
 
K.O.B. Chocen (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1342053577Semrad LadislavM21-E51:0042:0054:0018:00
1359555Semrád PavelM50-A48:0082:00103:0063:00
136331708Semrádová JitkaW50-A104:0025:00110:0095:00
137425544Semrádová JanaW-18A23:00135:00103:00114:00
 
 
Kalevan Rasti (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1388005907Topinkova MonikaW21-E1:002:0021:002:00
1398629571Rollier BaptisteM21-E117:00117:0084:0084:00
 
 
KAMERTON (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
140254880Maroz IvanM60-A28:00165:0066:0037:00
 
 
Kčt Aš (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
141301516Křížková MarieW-14A5:00134:00153:0065:00
142301515Křížek VilémN83:00105:00108:0099:00
1432026164Křížek JosefM-16A47:0048:0078:0045:00
144301728Křížek IvoM-10110:0090:0072:0090:00
145301726Křížek FilipM35-A103:0028:00175:0033:00
 
 
Klub OB BOR Topoľčianky (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1462012279Borčin PeterM45-A40:0059:0056:00131:00
 
 
Klub OB Martin (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
147416534Zacharovský IvanM65-A50:0097:0038:0055:00
148416723Meriač MilanM70-A64:0027:0059:002:00
149416516Juhasová ViolaW65-A71:0075:0023:0026:00
150416848Davi JanaW55-A34:0035:0021:0027:00
 
 
KOB Cingov Spisska Nova Ves (10)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
151416764Tauber MiroslavM21-B27:00120:0085:00107:00
152416600Farkašová EvaW21-B13:0083:00147:0038:00
153307385Barč MartinM45-A91:008:004:0097:00
1541231990Pavlík MichalM21-B61:00115:00
155416711Šoltésová PaulínaW-10R14:0060:0042:002:00
156307386Šoltés PavolM45-A106:0092:0070:00119:00
157307398Šoltés FrantišekM50-A116:0091:00129:0065:00
158416519Dulák SilvesterM21-B67:0084:0019:0063:00
159307384Barillová AlenaW45-A138:00132:0088:00129:00
160416825Bednáriková TatianaW35-A18:0050:00129:00124:00
 
 
KOB Děčín (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
161303922Hovorka LadislavM45-A70:0065:002:00113:00
162440493Burdova SimonaW45-A98:0066:0076:0075:00
1637400074Galus IgorM40-A84:0078:002:0040:00
 
 
KOB Dobřichovice (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1647868Mrazova PavlaW60-A44:0053:0041:0082:00
16551973Jaros VladimirM60-A24:00143:0096:0033:00
1661954721Prochazkova MiluseW55-A4:0026:007:0017:00
1671955315Procházka AntoninM50-A78:0067:00111:0041:00
 
 
KOB Kysak (17)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1681416370Kollár JaroslavM55-A102:001:0049:0060:00
169207807Pavlíková BarboraW21-B119:0024:00
170307291Porubčan TomášM-12A77:0049:0067:0025:00
1712106750Porubčan IgorM40-A21:0094:0016:0072:00
172416717Franková DominikaW21-B49:0079:00111:0030:00
173416706Ceranová SimonaN77:00107:00112:00117:00
174416731Vaľa MartinM-14A90:0062:0099:0025:00
175682343Sokolová ĽudmilaW21-B25:0061:00
176515109Sokol TomasM21-B49:0078:0021:00105:00
177416712Sokol JurajM21-B9:00138:00
1781966817Franková JanaW50-A152:0013:00136:00131:00
179515103Franko DavidM21-B29:00112:0053:00117:00
1802102543Peratová BibianaW40-A24:00198:0065:00130:00
181515106Kvaka JánM21-B37:00144:0037:0095:00
182207808Krajňák ĽubomírK3103:00105:00162:00132:00
183Filó ZuzaN
1849633077György FilóM50-A52:0037:00149:0061:00
 
 
KOB Litvinov (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
185886283Neradová AlenaW21-E109:0054:0069:0026:00
186500850Dlabaja TomasM21-E111:00114:0068:0034:00
 
 
KOB Moira Brno (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1877003038Novotný OndřejM21-E27:0051:0010:0036:00
188886814Mokrý OndrejM21-B79:0082:0015:0067:00
 
 
KOB Sokol Pezinok (51)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
189338390Kebis St. PavolM55-A124:0055:0051:0022:00
190406926Kebis Ml. PavolM-18A105:0014:00102:0078:00
191416749Karch PeterM21-D87:001:0094:0086:00
1922008513Jablonovská LenkaW21-E103:0036:0041:0024:00
193219137Kováčiková SofiaW-10R16:0052:0060:008:00
194435207Kováčik ŠimonM-14A81:0056:0077:0023:00
195435208Jendek OndrejM-1090:00104:0070:00110:00
196219133Štrbová RomanaK3149:00103:00136:00130:00
19746290Zedníčková MiškaK3131:00129:00142:00160:00
198406970Zedníček TomášM-14A111:0032:0083:001:00
199219102Zedníček MichalM-12A81:0017:0091:0023:00
2002111071Valach EliM-10116:0088:0076:0086:00
201219144Tomašovič MichalM21-D69:005:00104:0090:00
2022088725Šimo MatúšM-16A11:0030:0090:0077:00
2032111072Syrový TomášM-12A45:001:0083:005:00
204307293Pavelek MichalM21-B11:00164:0023:0069:00
205219143Oravec IvanM60-A8:00183:0082:0043:00
2062111094Ondovčíková LuciaW-18A51:00138:0099:00124:00
2072111093Ondovčíková EvaW-14A8:00119:00135:0079:00
208338220Ondovčíková DankaW35-A30:0044:00119:00134:00
209219138Ondovčík DanielM-10112:0078:0098:00104:00
210406924Miklošová ZuzanaN68:00115:00116:00101:00
211406930Mikloš St. AndrejM40-A87:0052:0060:0050:00
2122111073Mikloš MatúšM-10108:0096:0094:0096:00
2131407840Mikloš AndrejM-14A105:0014:00109:0027:00
214219105Kopčíková AlžbetaW-14A23:00137:00145:0071:00
2152111076Knapčok MatejM-1094:0074:0088:00100:00
2161407852Kapustová KláraW-16A138:0063:00
2172111077Kapusta LukášM-12A87:0011:00
2181407843Ježíková NatáliaW-14A14:00104:00139:0097:00
2191407853Ježíková ĽubkaOpen S0:000:000:000:00
2201407854Ježíková GabrielaW-12A9:0065:0099:0047:00
2211407855Ílleš RóbertM21-D114:0080:00
2221407856Hudecová ElzaK3198:00102:00
2231407858Heffner ChristiánM-20A121:0076:007:0088:00
2241407844Havlíkova EmaW-14A47:00143:00161:0083:00
225307272Havlík AndrejM-10R60:0036:0014:0062:00
2261407834Havlík AdamM-16A7:0042:0084:0039:00
2271407860Fischer MatejM-14A135:005:00119:0051:00
2281407861Fintorová MonikaK3125:00121:00202:00114:00
229Fedorová KláraW-14A29:00128:00131:0091:00
2302111080Dugovičová BiankaW-12A21:0093:00103:0041:00
2311407838Ditri NicholasM-14A120:0080:00105:0019:00
2321407842Ditri DominicM-18A101:0040:00106:00114:00
233406928Chorvátová BarboraK3121:00125:00194:00156:00
2349102567Hrašnová KatarínaW21-E70:0058:0037:0048:00
2351407848Kavecka SoňaW65-A89:0066:0025:0038:00
2361400941Karovic MayaW55-A10:0017:0017:0025:00
2371407857Pijáková EvaW60-A160:00203:00206:00167:00
2389999009Pijáková BarboraW21-E16:0066:0049:0016:00
2391407862Piják VladoM65-A158:00201:00205:00166:00
 
 
KOB Tretra Praha (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
240232725Paulíny JakubM-10R72:000:006:0038:00
241307344Paulíny MonikaW35-A0:0083:00125:00110:00
2422092438Znamenackova HelenaW21-B31:0065:00121:0058:00
24351850Siegerova LucieW35-A28:0071:00101:00104:00
244232177Fiala ZdeněkM60-A46:00157:0050:0029:00
245232195Vavrušová HelenaW55-A7:0023:009:009:00
 
 
KOB ZPV Prostejov (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
24652582Kreckova PetraW45-A66:0069:0056:0077:00
24752581Krecek MiroslavM55-A106:0046:0061:0058:00
2488850Holinka MatousOpen S0:000:000:000:00
2498851Holinka MartinM50-A84:0031:0091:0075:00
25052654Jarosova PetraW50-A83:0016:00154:00117:00
251231248Jaros VojtechM55-A84:0061:0031:0046:00
 
 
KOBRA Bratislava (7)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
252416704Jonáš AdamM-16A53:009:00116:0059:00
253533301Davidikova ZuzanaK3135:00111:00150:00106:00
2542090843Dávidík MariánM21-E72:0033:002:0056:00
255406903Marková EvaW21-B7:0055:0099:0046:00
256515307Jonáš MartinM21-E84:00105:0020:0046:00
257307459Horniak JurajM21-B53:00124:0059:0061:00
258406909Hierweg KarolM21-B47:00166:007:00131:00
 
 
KOMETA Kralovice (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2597291299Hanáková LenkaW-18A71:0099:0081:00118:00
2609091907Hanáková MartaW-10R18:0062:0040:006:00
2617140196Hanáková MagdaW21-E25:000:0089:0020:00
 
 
KOS Slavia Plzen (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2622067965Tokarova ReginaW45-A72:0090:0034:0057:00
2632035737Tokarova ReginaW-16A21:0019:00148:0057:00
2642049567Tokar RadimM-14A138:0038:00121:009:00
2652060398Sauli FilipM-14A129:0047:0095:0029:00
 
 
KOS Tesla Brno (13)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2662067215Doušková VlastaW45-A96:0081:0016:00125:00
2672083392Doušková HanaW-12A17:0073:00113:0045:00
2687207618Doušek TomášM-14A126:0068:00103:0043:00
269Janačík TadeášM-1086:0092:0090:0094:00
270Hájková Klíčová KateřinaW40-A8:00194:0055:0090:00
271Hájek ŠtěpánM-10102:0086:0066:00108:00
272410254Sedlar PetrM40-A69:0098:000:0028:00
2737201210Sedlar JanM-18A103:0022:0082:0092:00
27453269Hajek OndrejM40-A96:00102:004:0024:00
275888602Chroma AdelaW21-B3:0037:00101:0016:00
276896975Chromý AdamM21-E21:0054:0050:0080:00
277443078Milanova JindriskaW40-A52:00170:0025:0086:00
27853242Milan PavelM40-A24:0092:0010:000:00
 
 
KOŠ Ružomberok (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
279Jagelková PaulaN159:00202:00204:00168:00
 
 
Kristiansand OK (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
280888891Bravený VítM21-E9:0066:0056:0040:00
 
 
Lappeen Riento (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
281Auronen JyrkiM50-A58:0085:00123:0021:00
282Auronen AuliOpen S0:000:000:000:00
 
 
lepus.cz (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
28352942Šrubařová AnetaOpen S0:000:000:000:00
284887937Langer MartinM21-D75:0027:00102:0072:00
28552952Zajícová PetraOpen S0:000:000:000:00
2867612230Bochňák ZbyněkM40-A60:0060:0020:0052:00
287760226Zajic JosefM40-A90:0088:0052:0022:00
 
 
Lokomotiva Ingstav Brno (7)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
28852055Tomanová JanaW65-A86:0045:0029:0034:00
289219280Janská IvaW60-A2:0071:0047:0070:00
29052058Salajková VěraW60-A8:0050:0061:0076:00
2919101703Korpasová TerezaW-20A128:0011:00147:0015:00
2929101707Korpasová LucieW-16A48:0027:00134:0059:00
2931409879Korpasová IvanaW40-A44:00190:0041:0092:00
2941409878Korpas JaroslavM55-A128:00100:0017:0052:00
 
 
Lokomotiva Trutnov (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2952085638Hanušová JitkaOpen S0:000:000:000:00
2962085618Hanuš PavelM50-A100:0094:00107:0019:00
 
 
LVB Leipzig (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
297680812Becker UweM45-A10:0098:0066:0091:00
2981897Becker AntonM-10R78:002:002:0030:00
 
 
Nash club (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
299895120Kulikova OlgaW21-B57:0049:00103:002:00
3007050507Khudytskyi MaksymM21-B3:00146:0067:00109:00
301Khudytskyi SaveliiM-10R70:0032:0028:0044:00
 
 
Naturfreunde Wien (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3021982118Imriska SamuelM21-B33:0076:001:0073:00
303433296Imriska JanaOpen S0:000:000:000:00
 
 
Nejdek Orienteering (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3042096220Newiak NickM-16A49:0066:00106:0067:00
 
 
Neregistrovaní/Žiadny klub (25)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3052113082Pozdílek MartinOpen S0:00
3069351Pozdílková ZuzanaW-10R4:00
307Bevilaqua AdamM21-B39:00158:0077:0075:00
308Maroz IvanM60-A32:00147:0098:0049:00
309Kavka JiriN80:00101:0090:00109:00
310Mazák JánM21-B104:00
311205614Novotný FrantišekM70-A49:0024:0043:008:00
3129201671Vríčan PeterM21-B15:0086:0093:0079:00
313Zeman LudvíkM60-A4:00163:0084:0019:00
3142035738Koucky RomanM21-B7:00132:0013:00135:00
315207818Justová JanaW55-A25:005:0013:003:00
316Siegerova LucieN
3179373Justa JaromírM55-A70:0037:0035:006:00
318219220Lohrová JarmilaW65-A74:0063:0031:0052:00
320Ulrychova VeraOpen S0:000:000:000:00
321Karochová SimonaN86:00111:0094:00113:00
322Borets IvanN102:00
323Borets AnnaN98:00
324Černochová MichaelaOpen L0:000:000:000:00
325Černoch FilipOpen L0:000:000:000:00
3262060207Zámečník DavidM40-A105:0080:0042:0018:00
327232198Pavlů VeronikaW45-A80:0048:0018:00121:00
328232196Petrová MartinaW45-A84:00126:0070:00135:00
329232173Šomvársky JánM60-A14:00151:0080:0041:00
330Franckeová LibušeW50-A146:0034:00142:0087:00
 
 
Nydalens Skiklub (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
331550285Sorensen OysteinM21-E87:0072:0022:0042:00
332901905Sorensen MalinW21-E97:0046:0039:0036:00
 
 
OB T.J. Sokol Žamberk (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3332053562Chládková EvaW21-B15:0041:00127:000:00
3342103234Šiffelová LenkaW21-B19:0085:00137:004:00
3352053565Venclová VeronikaW35-A34:0062:00123:00122:00
336331587Levý TomášM45-A55:0083:000:0085:00
 
 
OB Vamberk (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3379581Tupec JiříM55-A134:0076:0041:0050:00
3389678Veverková YvetaW50-A89:0022:00116:00133:00
3391416361Klapalová JanaW50-A113:0061:00152:00129:00
34052074Klapalova HanaW21-B39:0077:00113:006:00
3419670Klapal MichalM21-B19:00160:005:0051:00
 
 
OB Vizovice (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
342416050Sadílková LenkaW45-A114:0096:0082:00113:00
34353122Sadílková IvaN62:00113:00104:00103:00
34552293Sadílek MartinM45-A46:0056:006:00151:00
3461006613Krsak KarelM55-A72:0010:0057:0014:00
 
 
OK Doksy (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3477150266Lederer PavelM40-A30:0062:0050:0032:00
3482053516Šmol MarcelM40-A18:0058:0036:0056:00
3492053509Šmol DavidM-16A21:0081:00128:0069:00
3507200372Synková PetraW35-A12:0047:00113:00106:00
3517200371Synek AntonínM35-A123:0034:00193:0013:00
 
 
OK Fortuna (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3521719908Petrevicius ArasM35-A101:0022:00173:0037:00
3537120483Rudenas DariusM45-A49:0020:0046:00153:00
3547203787Ranoniene LoretaK3101:00127:00138:00108:00
3557777788Ranonis GediminasK3105:00101:00170:00112:00
 
 
OK Chrastava (11)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3567500077Pachnerová DominikaW40-A20:00150:0061:00132:00
3577700075Pachner PavelM40-A36:0096:0030:0036:00
3588199Ševčík MilanM65-A11:00142:0012:0065:00
3598165Ševčíková AlenaW60-A35:0047:0045:0064:00
3608185Vydra IvanM50-A86:0073:00145:001:00
3612080917Kaška RudolfM60-A12:00181:0076:0021:00
3628152Kašková EvaW65-A80:0048:0033:0030:00
3632092428Polák TomášM-10R46:004:0016:0046:00
3648186Poláková VeronikaW35-A2:0068:00127:00100:00
3657201775Polák JaroslavM35-A135:0055:00185:007:00
3662070837Šaffková ZuzanaW65-A68:0060:0013:0050:00
 
 
OK Jihlava (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
367301273Jirků RomanM21-B81:0090:0087:0085:00
 
 
OK JISKRA NOVÝ BOR (8)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
368448931Kašpar VojtěchM-14A72:0077:00101:0047:00
369448932Kašpar ŠtěpánM-14A78:0020:0073:007:00
3707200544Kašpar LudvíkM-20A115:0079:0011:0074:00
3718438Jeřábková TerezaW40-A32:00186:0039:00108:00
3728439Jeřábek PetrM45-A73:0026:008:00111:00
3732090862Úlehlová IvanaW65-A92:0078:0011:0058:00
3742090863Úlehla ZdeněkM70-A52:006:0055:0014:00
3758433Bartoňová MarieW60-A20:0074:0049:0078:00
 
 
OK Kamenice (19)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3767200333Procházková MarieW21-E73:0028:0087:0068:00
377442879Hankovcová HelenaW-14A2:00140:00151:0075:00
3782084949Mojžíšková LucieW-16A15:0055:00136:0075:00
3792084936Mojžíšková KláraW-14A50:00125:00143:0069:00
3802075622Jedlička JakubM-14A99:0065:0087:0035:00
3812080911Jedlickova TerezaOpen S0:000:000:000:00
3822075621Jedlickova KristynaW-14A41:00131:00147:0063:00
3832075620Jedlicka AdamM40-A42:0068:0032:0010:00
384995898Hankovec PetrM40-A48:00106:0044:0054:00
385436446Hankovec HugoM-16A29:0063:00108:0031:00
386406955Hankovcova LenkaW45-A104:0012:0066:0099:00
387232393Valaskova SarkaW45-A136:0078:008:00103:00
388336743Valasek VaclavM-16A5:0021:00134:0075:00
38952276Valasek PetrM50-A114:0028:00131:0047:00
390232403Valasek JiriM-20A118:0085:003:0086:00
391Zámečník LukášM-10R44:008:0010:0060:00
3922060297Zámečník DavidM40-A3:00118:0058:006:00
3937201760Škáchová PetraW40-A62:00136:0021:00124:00
3947207772Škáchová MagdalenaW-16A0:0047:00152:0055:00
 
 
OK Lokomotiva Pardubice (34)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3199260Farář VáclavM65-A26:00133:0018:0063:00
3952081386Švíglerová KateřinaW-1030:00110:00120:0070:00
39651128Švíglerová AnnaW-10R8:0056:0056:0016:00
397889272Sviglerova PavlaW40-A60:00192:001:00128:00
3982011864Knapová LenkaW21-E76:0050:0057:0022:00
3999308Novotný VojtěchM-20A127:0070:005:0078:00
4002032380Rusin JanM-18A107:004:00114:0094:00
4012049513Mrskoc MarekM-16A59:0024:00122:0035:00
4022049512Mrskocova DanaW40-A50:00178:0043:0094:00
4037201814Vojtíšková ViktorieW-18A47:00117:0097:00106:00
4049653Fencl JiříM50-A110:0046:00143:0039:00
4052011790Volák OndřejM-18A93:0034:0078:0090:00
406897364Peterová JanaW-18A39:00123:00105:00110:00
4072070818Jansová DoubravkaW-20A132:0017:00139:007:00
4089650Fenclová MarkétaW45-A108:00129:0064:00107:00
4092070827Fencl JonášM-18A75:0020:0084:00106:00
4109651Fencl JáchymM-14A57:0083:0075:0011:00
4119201630Demlová JitkaW45-A74:0057:0010:00137:00
4129201627Deml TomášM21-B75:0092:0051:0083:00
4132025379Žák JanM-20A112:0064:001:0082:00
41451183Roudná EvaW50-A122:0049:00148:00121:00
4157207061Roudný VáclavM-18A89:000:0088:0082:00
4167202872Roudný MartinM-18A67:0024:00120:00102:00
4177209277Roudny VaclavM55-A114:0049:0011:0032:00
4182075644Macek OndrejM-16A3:0039:00126:0027:00
419253351Nekvapil OndrejM40-A102:00108:0026:0026:00
4202035734Krpatova ZuzanaW40-A54:00188:0051:0082:00
4212049515Krpata MichalM-14A108:0023:0079:0053:00
4222049550Pipkova TanaW40-A12:00174:0047:00120:00
4232075619Pipkova KarolinaW-1026:00114:00110:0074:00
4242032156Pipek OndrejM-16A27:0069:0086:0073:00
4252049532Pipek KamilM40-A66:0074:0066:008:00
4261006614Klimplová AlenaW60-A41:0059:0039:0074:00
427301633Klimpl PetrM60-A10:00177:0052:0011:00
 
 
OK Netopýr Zákupy (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
428331399Kašparová MarieW45-A118:0030:0020:00127:00
429410399Kašpar LudvíkM45-A67:0032:0012:00135:00
 
 
OK Ris Delnice (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
430423994Salopek TihonM-14A117:0044:0085:0049:00
431500460Salopek TihomirM40-A63:0048:0018:0038:00
432355240Salopek DorjaW-12A29:0061:00115:0049:00
 
 
OK Slavia Hradec Kralove (9)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4339127Myslivec TomasM45-A28:0011:0030:0083:00
4342051524Myslivcova PavlaW21-E88:0038:0059:0066:00
4359472Myslivcova MarketaW21-B35:0081:00125:0044:00
436515465Myslivcova LenkaW45-A82:003:004:0091:00
4371417129Durek MilanM21-E42:0081:0036:000:00
4389122Chmelarova MarieW50-A98:0037:00126:0089:00
4399151Chmelar PavelM50-A106:00109:0089:0033:00
440219217Netukova HanaW45-A120:0042:0054:00101:00
4419126Netuka JanM45-A88:00104:0010:00145:00
 
 
OK Sparta Praha (10)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4428222227Kavkova DanaW55-A16:0014:0015:0011:00
4438222225Kavka JiriM55-A110:0094:0071:0028:00
44452114Tloušťová EvaW45-A60:0063:0042:0087:00
445682668Kuc RadimM-14A96:0050:00107:0045:00
4461007532Kuc DavidM-12A85:005:0079:009:00
447500289Přeček ZdeněkM65-A44:00148:0020:0033:00
448336750Zavadilová NaďaW60-A5:0056:0057:0088:00
44951556Lohrová HanaW35-A6:0059:00117:00136:00
450442853Lohr IvoM21-B1:0080:0035:0087:00
45152299Novák MilošM70-A67:0012:0051:0016:00
 
 
OK Vršovice Praha (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4522081371Andrade TelmoM-10R52:0026:00
453308380Andrade MilenaOpen S0:000:00
 
 
OK! SPORT (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
454886617Wysocka MalwinaW21-B47:0091:00123:0010:00
4558636522Ślusarczyk KatarzynaW21-E34:0032:00
456887220Sędłak KrystianM40-A57:00110:008:0030:00
457842664Drągowski PiotrM35-A105:0019:00195:0021:00
458300632Trojecka MartaW21-B5:0073:00149:0022:00
 
 
OK99 Hradec Králové (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4591413332Kubečková ZdeňkaW40-A0:00144:0035:0088:00
4601413331Melichar IgorM50-A82:0097:00139:0037:00
 
 
OMEGA RUSSIA (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
461889860Avramenko AnnaW35-A4:0074:0095:00128:00
462238117Vompe ArtemM21-B55:00156:0011:0089:00
463238118Manova MariaW45-A124:006:006:0083:00
464700330Vompe AlexanderM40-A27:00100:0034:0060:00
4651393661Zavialova YuliaW45-A90:00111:0068:0097:00
 
 
O-mikron (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
466232019Zelinka JiriM21-E105:0027:0012:0052:00
 
 
OOB Kotlarka Praha (25)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4677202574Kubina MatějM21-E96:0012:0062:0016:00
468231939Illnerova DanielaW45-A146:0024:0044:00131:00
469515448Illner JakubM45-A82:002:0064:0095:00
4707202900Goder JosefM21-E30:0057:004:006:00
4719944499Karochová SimonaW21-E85:0030:0063:0030:00
47251799Stehnová HanaW65-A98:0084:0021:0024:00
47351760Stehno PavelM65-A59:00139:006:0051:00
474899156Illner VojtěchM21-E3:00108:0070:0072:00
475Kolín JonášM-10R
4769000007Kolínová KristýnaW21-E4:0042:0027:0028:00
4779007701Kolín JanM21-E114:0075:0078:0054:00
4787260030Ryantova JanaW21-E58:0034:0031:0062:00
479887612Svobodná ŠárkaW21-E64:0048:0067:0034:00
48051796Trebicky VladimirM21-E57:0048:0074:0058:00
481Nová Eliška AnnaW-10R
4822080999Tomes JaroslavM21-E24:000:0038:0030:00
4832095936Mrázková IvanaW60-A11:0086:0059:0068:00
48449885Procházka AlešM70-A73:000:0049:0010:00
485434840Bochenková MartinaW21-E52:0022:0023:0054:00
4861207407Nyvlt MartinM21-E18:0069:000:0020:00
4879054Jiřištová ZuzanaW35-A16:0035:00115:00120:00
4889785Janatová ViolaW-1034:00112:00114:0072:00
4899999888Janatová LucieW35-A10:0086:00111:00130:00
4908277Janata MatějM-10R54:0010:0012:0042:00
491888608Janata MartinM21-E75:0093:0082:0026:00
 
 
OOB SK Chrast (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
49253127Ondráčková LucieW21-B37:0063:00157:0020:00
49352161Krejsa MartinM21-E99:0063:0024:0050:00
 
 
OOB TJ Baník Ostrava (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
494920660Mielec RadomírM-14A102:0071:0081:0055:00
495515430Mielec JaromírM45-A61:0041:0058:0089:00
496896961Mielcová ElenaW45-A122:009:0024:0063:00
4971470167Vlachová TerezaOpen S0:000:000:000:00
4987202896Vlach JiříM21-E6:0030:0064:0048:00
 
 
OOB TJ Jiskra Otrokovice (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
499Riesslerová EliškaW-14A11:0095:00149:0089:00
500Riessler ŠtěpánM-10R68:006:0020:0040:00
501Riessler OttoM45-A1:00110:0072:00121:00
 
 
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (17)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1969696Kobr TomášM21-E60:00
1007536Poklop MartinM21-E88:00
502425590Jermanová EvaW50-A140:001:00128:00111:00
5038260Novotny OtakarM55-A140:0067:0037:0056:00
504331527Pustaiová ZuzanaW21-B21:0045:00143:0050:00
505434578Pustaiová RomanaW45-A144:0039:0036:00139:00
506232643Pustai JosefM50-A80:001:0093:0025:00
507307418Kočíbová IvanaW50-A86:0031:00132:00123:00
508416843Picková HelenaW45-A68:00102:0014:0081:00
509416839Picek JanM50-A94:0043:00125:0073:00
510253111Vokurka MartaW35-A22:0065:00105:00108:00
511253145Vokurka JanM40-A99:0050:0022:002:00
5127719Svobodová BarboraW21-E94:006:0085:0042:00
513Rýdl JiříM40-A9:0072:0056:0066:00
514416039Štemberová IvaOpen S0:000:000:000:00
5157300183Štembera JanK3159:00159:00204:00166:00
9117726Rýdlová MagdaOpen S0:000:000:000:00
 
 
OOB TJ Turnov (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
5169620Rufferová IvaOpen S0:000:000:000:00
517822282Rufferova IvaW21-E7:008:0025:000:00
5181840303Vana MartinM21-E78:0060:0076:0038:00
 
 
OOB Trebic (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
51952237Syslová IvaW55-A37:0020:0025:001:00
 
 
O-Penser (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
5201300241Strielkov SerhiiM55-A130:0043:0023:0010:00
5211300298Serhieiev OleksandrK3113:00141:00192:00134:00
5221300212Sonin MykolaM65-A47:00103:0010:0071:00
5231300240Kulikov DmytroK3133:00153:00180:00138:00
5241300293Kryvoruchko SergiiK3117:00123:00166:00142:00
 
 
Orientační běh Opava (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
52552295Kašparová ŠárkaW45-A134:0075:000:00133:00
 
 
Orienteering Club Balatonalmád (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
52653416Tóth KrisztinaW21-B9:0047:00115:0026:00
52745187Tóth KárolyM55-A118:0088:0015:002:00
52845186Tóth KárolyM21-B71:00102:0069:00101:00
52946143Papp MargitK3119:00115:00148:00146:00
 
 
Orienteringsklubben Moss (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
530681890Fredh LindaW40-A58:00172:0017:0076:00
531681897Tangen MortenM21-E90:0036:0066:0022:00
 
 
Outsiterz Bratislava (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
5329102150Kotrlová JankaW21-B23:0069:00139:0042:00
 
 
Peleng-Vimpel (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
533254645Sukhadolava AelitaN74:00103:0096:0095:00
 
 
Porsgrunn Orienteringslag (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
5341602616Urvalek JiriM65-A2:00136:0022:0037:00
 
 
Post SV Dresden (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
5352163Sihver RagnarOpen S0:000:000:000:00
5367201456Sihver WiebkeW45-A110:0087:0048:00115:00
537347904Sihver MerleW-14A56:00152:00169:0099:00
5389002326Rothkegel ThomasM50-A74:00103:00109:0035:00
 
 
Sachsen-Marathon Dresden (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
5392112827Klawun Kendray Werner GeorgeM70-A70:003:0047:000:00
 
 
Sarnena Gora (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
5409753579Duchev ZhivkoM40-A33:00104:0068:0014:00
 
 
Sdružení organizátorů bankovní (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
5414182Stříbrná DanielaOpen S0:000:000:000:00
5422067886Randíková MagdalénaW21-E106:0072:0091:0072:00
5434183Choutková LenkaW50-A74:0052:00130:00137:00
54453643Randik JanM21-B51:00110:003:00125:00
5454181Choutka junior JaroslavM21-D81:0017:00120:0088:00
5461396839Choutka JaroslavM35-A133:0049:00191:0029:00
 
 
SK Chotebor (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
5472081369Voborníková AlenaW21-E79:0024:0033:0012:00
5482080977Vobornikova EvaW45-A64:000:0022:00111:00
 
 
SK LOB Nová Paka (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
54949998Vydra PavelM55-A96:004:0029:0048:00
5508954Nýdrlová EvaW60-A26:0089:0037:0092:00
5512060214Nováková JanaW60-A32:0080:0033:0086:00
5522060215Novák KarelM65-A17:0088:0036:0053:00
553232387Kábrtová IvaW50-A149:0010:00140:00109:00
5542096242Farář JaroslavM60-A20:00139:0070:0031:00
 
 
SK OS Nové Město na Moravě (8)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
55552230Dvorackova JanaW35-A8:0041:00121:00116:00
55652250Dvoracek JiriM40-A45:0086:006:0042:00
55751993Kamenický TobiášM21-E48:0024:0030:004:00
558551995Kamenický JeronýmM21-E36:0045:0048:0014:00
5599601003Kamenicky RadanM55-A82:0019:0019:0066:00
56051990Kamenicka Tereza EsterW-1028:00120:00108:0068:00
5619690219Kamenicka LenkaW45-A130:0018:0026:0089:00
562981804Valisova MartinaW21-E40:0016:0079:0052:00
 
 
SK Praga (36)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
5639418870Flasar JanM21-E69:003:0040:0062:00
564681882Navrátil ŠimonM21-E15:0078:0046:002:00
5659767Komín DavidM40-A0:00112:0062:0058:00
566910714Landovský TomášM21-E33:0039:0014:008:00
5678271093Aschermannová PetraW21-E13:0026:0053:0064:00
5687200334Cermak AdamM21-B91:0074:0025:0071:00
569331157Uhlíř MarekM21-B87:00150:0065:00127:00
570446439Janasová BarboraOpen S0:000:000:000:00
5712060249Janas PetrM-16A43:0045:0080:0023:00
5727201200Janas PetrM21-B57:00154:0071:0081:00
573443090Janas AdamM-14A63:0017:0071:0033:00
57451698Haňkovská JanaW65-A104:0057:0019:0056:00
57552103Grivalský MichalM55-A80:0040:0063:0042:00
57652095Doležalová VlastaW60-A17:0083:0051:0066:00
577301618Pribikova MonikaW45-A132:0072:0058:0079:00
57851631Pribik JanM50-A76:0049:0087:0059:00
57951660Ježková ReginaW50-A107:004:00146:0091:00
58051658Ježková DominikaW21-B45:0067:00133:0028:00
581502088Landovský JakubM21-E81:0087:0080:0028:00
58251275Slavikova KaterinaW50-A77:0070:00118:00119:00
58351276Slavik ViktorM50-A72:0058:00127:0071:00
584231924Ctrnactova MagdalenaW45-A128:0051:0052:00109:00
5852032143Ctrnact SimonOpen S0:000:000:000:00
5862045241Ctrnact JiriM40-A93:0066:0070:0034:00
587231948Ctrnact FrantisekM-14A93:0041:0093:0037:00
588331147Hrabánková ZuzkaW-18A63:00132:0075:00108:00
589232050Hrabánková KláraW21-E91:0068:0029:0010:00
590232184Hrabánková IlonaW55-A22:002:0027:0021:00
591303940Hrabanek DavidM55-A100:0058:005:0012:00
5927003042Kozinova ZuzanaW21-E55:004:0083:0044:00
593502089Kozinova JanaW40-A38:00184:003:00100:00
5947200338Kozinova AnnaW21-E28:0064:0075:004:00
5957260011Kozina StepanM-14A132:0011:00117:0041:00
5961700084Kozina PetrM55-A108:0064:0067:0018:00
5977207787Vildmonová PavlaW40-A28:00168:0031:0084:00
5987209346Veselý KubaM21-E102:009:006:0012:00
 
 
SK SP KYLESOVICE (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
599515149Hájek MartinM45-A97:0095:0060:0093:00
 
 
SK Zabovresky Brno (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
6002067240Finstrle LuděkM35-A139:0046:00199:001:00
6012087665Finstrlová AlenaW40-A6:00152:0015:00134:00
6027030567Prikryl PetrM21-E93:0021:008:0032:00
603886812Mokry StanislavM21-E12:0096:0028:0068:00
604682621Hrazdil JirkaM21-D73:0025:0098:0066:00
 
 
SKI-OB Sternberk (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
605682370Horčička VítM-18A97:0018:00116:00110:00
 
 
SKOB Havířov (12)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
6062032311Mastela MichałM-10R82:00122:0064:0064:00
6072032312Mastela RafałM40-A108:00120:0072:0064:00
608253120Kadera PavelM45-A109:0074:0044:00147:00
60952943Sochorova HanaW55-A1:0011:005:0019:00
610515436Sochor TomasM50-A44:00106:0081:0045:00
6118815Vricanova SylvaW45-A100:0033:0046:00147:00
61249428Kaderova BarboraW45-A92:0045:002:0095:00
61349306Opletalová PavlínaW50-A116:0073:00106:0099:00
614336721Jakobi ZdenekM60-A48:00161:0056:0017:00
615896971Vébrová ŠárkaK3107:00113:00154:00122:00
616515058Vébr TomášM-16A33:0012:00104:0053:00
617515066Vébr RadekM45-A58:00101:0034:00141:00
 
 
SKOB Kobra Vsetín (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
6182080849Muchová BarboraOpen L0:000:00
 
 
SKOB Odry (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
61952756Rigó MarekM40-A51:0076:0014:0048:00
 
 
SKOB Ostrava (16)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
620436425Pavlíček PatrikOpen S0:000:000:000:00
62152775Pavlíček DanielM45-A100:0038:0040:00149:00
62252980Petr VáclavM55-A86:0073:003:0070:00
6231400415Berger TomášM-10R76:0012:0018:0048:00
6249101183Holec HonzaM45-A94:005:0048:00101:00
6252080824Panna JanM45-A31:0044:0020:00133:00
626Horáčková VladimíraW35-A26:0056:00103:00112:00
62752771Berger TomasM45-A4:00107:0062:00139:00
628436421Štětínská TerezaW-1032:00118:00118:0076:00
629232406Štětínská SoňaW40-A34:00162:0037:00136:00
63052780Štětínský PavelM45-A16:0086:0024:00129:00
6312025346Vavříková IvetaK3123:00131:00182:00120:00
6321403416Vavřík RenéM45-A37:0053:0016:00105:00
6331403424Vavřík TomášM-18A85:0030:0092:00100:00
6349101186Svěchota MilanM45-A64:0017:0052:00109:00
6359101678Svěchotová HanaK3129:00149:00152:00100:00
 
 
SKOB Ostrov (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
6369101105Oncirk JanM-14A123:0035:00113:0013:00
637682085Lisá MonikaW50-A137:0040:00122:00105:00
638682072Hájek JiříM50-A98:0064:00135:0055:00
 
 
SKOB Zlín (14)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
6391396260Jelínek PetrM65-A53:00100:0032:0039:00
640Podmolíková DagmarW45-A116:0099:0074:00145:00
6411400443Podmolík TomášM45-A34:0035:0054:00117:00
6427203466Podmolík JosefM-20A130:0073:009:0080:00
6437203464Podmolík JonášM-18A79:0042:0096:0096:00
644331753Lázničková AlžbětaW-10R10:0044:0048:0014:00
645331685Laznickova MarcelaW50-A128:0058:00138:00101:00
646331193Laznicka LiborM50-A112:00115:00147:009:00
6478930Horynová EvaW65-A101:0054:009:0054:00
6487203458Kundratová LucieW-18A67:00147:0091:0094:00
6497209279Kundratová JanaW40-A64:00164:0033:00122:00
650218973Kundratová EvaW-10R4:0048:0054:0020:00
65253360Kundrata VítM-1098:0072:0084:00116:00
6537209284Kundrata JanM-16A13:0075:0092:0063:00
 
 
SKP Zdar n.S. (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
6542023804Krizova ZdenkaW65-A59:0072:0027:0042:00
6552023807Kriz PavelM65-A62:00121:000:0049:00
 
 
SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
656307642Maget BrigitteW50-A110:0019:00160:00125:00
65749796Pregartner GeorgM50-A70:0061:0079:0067:00
 
 
Slavia Liberec Orienteering (15)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
658515132Henych PetrM45-A25:0029:0032:00155:00
6597711Veselská KateřinaW50-A131:0067:00134:00115:00
6609201066Škoda PřemekM60-A44:00179:0092:009:00
661301152Řezáč PavelM45-A103:0014:0036:00103:00
6621302773Přinda OldřichM65-A41:0094:0034:0067:00
6631400433Podrábská MarieW40-A16:00200:0063:0098:00
6642059769Pachnerová JaroslavaW65-A77:0069:007:0028:00
665887154Mateju MichalM40-A6:00114:0024:004:00
666336783Mateju KaterinaOpen L0:000:00
6677981Mateju EdaM-10R64:0022:00
66851216Karmazínová IvanaW65-A62:0051:001:0040:00
669361986Karmazín PetrM65-A14:00127:0016:0073:00
670253372Jezek LadislavM65-A5:00151:008:0057:00
6712080918Horáčková StanislavaW65-A56:0042:0017:0044:00
6722080998Horáček MiroslavM65-A32:00115:0030:0035:00
 
 
Slavia ZU Zilina (26)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
6738625Kralova MiriamW45-A78:00123:0078:0073:00
6748627Kral JozefM45-A22:0077:0022:00107:00
675406984Kral DavidM21-D93:0019:00112:0070:00
676406986Kral AdamM21-B77:00106:0029:0091:00
677406988Tursky JanM60-A38:00169:0090:007:00
678338388Mitelman MilanM55-A76:0070:0069:000:00
6792061795Trepáč IvanN106:00111:00
6802045212Trepacova EvaN100:00115:00
6812045213Trepacova GabikaW-14A53:0098:00159:0073:00
6822045214Trepac AdamM-12A53:0021:0073:0017:00
683Kuriaková TerezkaOpen S0:000:000:000:00
68449180Kosut MartinM21-B23:00162:0055:0057:00
685406990Kosut JanM50-A56:0019:00119:0027:00
6868630Postulkova ZuzanaW45-A58:0027:0038:00117:00
6877207885Postulkova AndreaW21-E19:0012:0065:0038:00
688416576Postulka KarelM45-A79:0071:0018:00137:00
689416597Kutajova VladimiraK399:00107:00172:00126:00
690416514Polonyiova DarinaW65-A107:0087:003:0036:00
6912092368Polónyi SamuelM-10R50:0016:0022:0058:00
692416540Gajdosik JozefM65-A38:00130:0028:0043:00
6932025362Ondrejkova SonaW40-A18:00146:0023:0080:00
6942025367Ondrejka TomasM-18A83:0032:0086:00116:00
6952025368Ondrejka MichalM-16A37:0072:0094:0055:00
6962008505Polakovič JakubM-10R74:0020:004:0054:00
697416537Polakovic PeterM60-A0:00187:0094:003:00
698416591Kuriak JakubM21-B85:0088:0017:00123:00
 
 
SLEZAN OPAVA (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
6997204988Hájková LucieW-14A44:00101:00163:0085:00
 
 
SOB Olomouc (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
700682350Horčičková EvaW45-A88:00114:0084:0071:00
70152425Poklop LubomirM60-A18:00175:0062:0051:00
70252451Poklopová IvanaW50-A125:0043:00144:00113:00
703301554Janošíková LenkaW21-B41:0035:00141:0036:00
7042092418Janošik AntoninM60-A30:00185:0058:0025:00
 
 
SOBSA - Spolek organizátorů ba (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
7052051485Janderova MarketaW40-A48:00158:0013:00112:00
706438628Janderova BarboraW-16A6:0035:00132:0053:00
7077300190Jandera TomasM40-A75:0054:0028:0070:00
7087300279Jandera KrystofM-1084:0098:00100:00118:00
 
 
SOK Turnov (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
71052370Zakourilova KamilaK3141:00119:00156:00116:00
71151726Zakouril TomasM35-A137:0052:00169:0023:00
71251238Zakouril FrantisekM-10R58:0014:0032:0036:00
 
 
Sportovni centrum mladeze JO (28)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
7138086808Wolf DanielM21-E44:0010:00
7147202880Sokolářová ŠárkaW21-E55:0060:00
7157775Zabořilová RomanaW40-A22:00138:0059:0078:00
7162060290Zabořil VojtěchM-16A23:0051:0082:0043:00
7177780Zabořil OndřejM-14A60:0059:0069:0021:00
7182027205Vaniš OndřejM21-B13:00126:0049:00119:00
7197206529Thořová MarkétaW-18A3:00102:0073:00116:00
7207207878Synek PetrM-16A41:0036:00114:0057:00
7217209352Synek AntonínM-18A73:0038:00104:00112:00
7227201763Štefan VítM-16A9:0084:00100:0065:00
7232111769Staňová KarolínaW-20A134:0020:00149:005:00
7242067320Šmaus JanM-20A124:0082:0013:0084:00
7252032159Růta MatyášM-16A19:006:0096:0033:00
7267200323Riby RoseW-18A19:00141:0079:00100:00
7272035709Pekařová JanaW-16A3:0051:00128:0089:00
7282051502Nováková LucieW-20A130:002:00141:009:00
7292069092Nagy JosefM-18A77:0010:00108:0080:00
7302056303Mašínová AnnaW-16A45:0039:00156:0069:00
7311403419Linková AlenaW-20A126:008:00145:001:00
7327204987Link LukášM-16A15:000:00136:0061:00
733232511Kočíb JanM21-B17:00148:0063:0099:00
7342070852Knížková ŠárkaW-20A138:0014:00137:0013:00
735887906Kašková KateřinaW21-E37:0014:0073:0050:00
7361204999Janoušková LucieW-18A11:00108:0083:00112:00
7377205007Dolejší KateřinaW-18A43:0096:0089:00122:00
7387201779Chrástová TerezaW-16A33:007:00142:0073:00
7398200Čechlovský JanM21-B21:00134:0033:0065:00
7401398985Budský OndřejM-16A45:0018:00120:0037:00
 
 
Sportovní klub orientačního bě (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
74149460Řeháková KláraW-12A5:0077:00105:0039:00
7422113071Řeháková JanaK3109:0097:00164:00148:00
7432113093Mutina VáclavM21-D65:009:0096:0068:00
7442113091Mutina JiříM21-B35:00114:0089:0047:00
7452113057Mutina VlastimilM60-A16:00159:0048:0015:00
 
 
Stars Orienteering Club (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
746350315Dobos PeterM70-A55:0021:0041:004:00
747350317Dobos IlonaW65-A95:0081:0035:0032:00
 
 
Start Nachod (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
7489616Doucha TomášM-10114:0082:0086:00102:00
7499636Doucha MartinM-12A69:0037:0071:0021:00
7509606Douchová JaroslavaW45-A76:0036:0080:00143:00
7519626Doucha JiříM21-B73:00108:0073:0055:00
 
 
Stenungsunds OK (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
75219000Lindqvist MartinM21-B25:00122:0039:0043:00
 
 
Szegedi Bokorugró Tájfutó SE (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
7532050679Kéki MiklósM60-A34:00171:0068:0035:00
7542019808Kéki AndrásM35-A115:0025:00171:0017:00
 
 
ŠK Cart-print Nitra (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
755406996Bednarik MartinM35-A127:0043:00179:005:00
 
 
ŠK HADVEO Banská Bystrica (8)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
7567200183Galla KatarzynaW21-E49:0040:0061:0018:00
757515155Szabó RastislavM21-B43:0094:0057:00113:00
7582066973Sedileková ElaW21-B53:0075:00135:0018:00
759406952Pilát MiroslavM21-B83:00136:0075:0053:00
7602066977Ivanová ZuzanaK3160:00158:00
7612066979Hríbiková AndreaK3111:00155:00196:00152:00
7622300847Hribik MiroslavM21-D83:0011:00108:0076:00
763406977Časnochová TatianaW45-A70:0015:0060:0067:00
 
 
ŠK Sandberg (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
7642079540Macháčková AnnaW-10R20:0058:0050:0022:00
7652079537Macháček JúliusM21-B63:00142:0047:0097:00
766406911Jonáš RadoslavM21-E72:0074:00
 
 
ŠK TEREZKA Banská Bystrica (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
767406991Pompura LadislavM50-A42:00100:00133:0051:00
768416705Pompura JánK3155:00133:00158:00128:00
 
 
ŠK VAZKA Bratislava (10)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
7692043832Kováčová ŽofiaW-14A17:00116:00157:0087:00
770442600Kováčová LuciaW-10R12:0054:0058:000:00
7712043833Kováčová KatarínaW40-A2:00140:007:00104:00
7722043831Kováč OndrejM-12A49:0025:0085:0013:00
7732043834Kovac MilanM45-A7:0050:0026:0087:00
774307295Navrátilová JelaW65-A65:0039:0015:0048:00
775232012Navrátil MatejM-16A39:0027:00112:0041:00
77653178Navrátilová AdélaW-16A12:0011:00150:0079:00
777416125Navrátil AdamM21-D91:003:00116:0082:00
7788655Navrátil RostislavM50-A62:0016:0083:0017:00
 
 
Tata (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
779416673Kalocsai AdriennW45-A94:00105:0030:00141:00
7801396275Gillich IstvánM50-A92:0088:00151:0057:00
 
 
Tipo Orienteering Club (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
7812066466Gombkötő Dr. PéterM70-A58:009:0057:0012:00
7827675713Fischer MariaW65-A83:0036:005:0046:00
 
 
TJ Hostivice (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
7831413899Siricova VeronikaOpen S0:00
7841417259Siricova LucyW-10116:00
7851417246Siricova AnnaW-12A109:00
7861417257Hradil MichalM-1080:00
7871398989Hradil MartinM-12A81:00
78849153Hradilova KatarinaOpen S0:00
 
 
TJ Loko Krnov (8)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
789352310Žaloudíková MarieW50-A101:0046:00108:00127:00
79052638Žaloudík JiříOpen S0:000:000:000:00
79152634Bohunský VladimírM55-A94:0016:0033:0068:00
79252637Bohunská MonikaW21-B17:0051:00107:0012:00
79352635Bohunská JanaW50-A92:0076:00158:0093:00
79452650Hošťálek DanM45-A19:0089:0014:0099:00
79552636Bohunská JanaW21-B11:0039:00151:0032:00
7969454545Sukeníková ZuzanaW21-B59:0087:00117:0054:00
 
 
TJ Opava (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
7972060211Švidrnochová HanaW35-A20:0032:0099:00132:00
798436422Švidrnochová EliškaW-14A32:00110:00133:0067:00
7992049558Ryšavý JiříM55-A138:0028:0065:0054:00
 
 
TJ Rapid Bratislava (27)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
800307367Kumová IvaW55-A13:0032:003:005:00
8018434822Miklušová TamaraW-18A35:00114:0085:00126:00
802434835Miklušová DagmarW40-A10:00182:0045:00126:00
8031399407Štubňa PhillipM21-D85:0013:00110:0078:00
804442874Štubňa JánM55-A122:0052:0047:0044:00
805445621Pánková MartinaW45-A86:0084:0072:0085:00
806445622Kubenová AlžbetaW-16A27:0067:00146:0071:00
807406907Janáček ChristineW-16A162:0065:00
808307420Janacek MiraW50-A120:00139:00
809307357Petrinec MilanM55-A78:0013:0025:0038:00
810307359Petrinec AndrejM21-D89:0021:00106:0074:00
81151335Formanko DušanM55-A98:0091:0021:004:00
8129201324Vávrová ErikaW40-A30:00166:0049:00106:00
813682341Vávrová BeataW60-A14:0068:0053:0090:00
8142104604Šmelík ĽudovítM70-A46:0018:0053:0018:00
815307438Schenkova KatarinaW40-A14:00160:0019:00118:00
816434820Schenk RóbertM45-A52:0023:0028:00127:00
817434810Schenk MichalM-16A25:0057:00118:0049:00
818338400Schenk JakubM-18A91:002:00118:0084:00
8192045173Rybár SamuelM21-D67:0029:00124:0094:00
8202045172Rybár DušanM55-A104:0097:00
821434822Lanátorová LuciaW-10R0:0050:0044:0012:00
822307269Lanátorová KatarínaW35-A36:0080:00107:00126:00
823445617Lanátor TiborM35-A117:007:00183:0019:00
824307361Lanátor JakubM-10104:0094:0096:00112:00
8252045678Goldschmidt TobiášM-18A81:006:00110:00108:00
8262045687Lovás DominikM-18A95:0016:0080:0098:00
 
 
TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
827416814Bialeková MartinaM35-A107:004:00177:009:00
828305982Ščehovič RomanM50-A50:0040:0095:0043:00
829406961Nemec JurajM21-B45:0049:00
830416753Nemcová ErikaW21-B153:0040:00
8312102852Repáčová AdrianaN71:00109:0092:00105:00
8322102809Repáč IvanM55-A126:0034:0027:0030:00
 
 
TJ Stadion Novy Bor (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
8332019212Kubecová MagdalenaW-12A13:0069:00107:0035:00
834206351Kubecová JanaW40-A42:00142:0011:0096:00
8351416365Kubec PavelM45-A76:0062:0038:00123:00
 
 
TJ TŽ Třinec (22)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
83653280Mitrenga JanM-1092:00102:00
8372102776Walach OndřejM21-B59:00116:0041:0059:00
83849315Tuharský TobiášM-10120:0070:0074:0088:00
8397863Tuharský MartinM40-A78:0056:0046:0020:00
8407202876Tuharský ErikM-16A51:0060:00110:0071:00
84149377Tuharská AnetaK3127:00147:00144:00140:00
8422073724Sabelová MarkétaW21-E82:0020:0045:0014:00
8432096226Prokop LubomírM55-A142:00106:0045:0024:00
84453176Mrózková OlgaK3157:00117:00188:00164:00
8457206554Mrózek TeresaW-16A18:0063:00160:0083:00
8467209795Mrózek PawelM-14A114:0029:00115:005:00
8478659Jastrzembská JarmilaW50-A119:007:00150:00135:00
8487209779Haltofová RomanaW-14A38:00107:00137:0095:00
84949400Haltofová MarieK3147:00143:00168:00118:00
8508660Haltof PetrK3151:00151:00184:00144:00
8517200588Haltof MarekM-16A1:0054:0098:0079:00
8527207881Bruková PetraW-14A20:00146:00155:0077:00
85349384Bruk TomášM-10R62:0030:008:0056:00
85449322Bruk LukášM-10R66:0024:0030:0052:00
85551446Bialožytová PavlaW50-A134:0064:00112:0097:00
8568789Bialožyt MiroslavM60-A22:00167:0086:0039:00
8578629759Bialožyt MarekM-14A75:0074:00123:0039:00
 
 
Trackcourse (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
858770327Biolik GrzegorzM40-A81:0082:0040:0012:00
8598197778Biolik AgnieszkaW40-A4:00148:0029:00110:00
 
 
Ulita Orienteering Broumov (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
8602032384Rusinova AlenaW40-A46:00156:0057:00102:00
8612032387Rusin VojtechM-14A66:002:0091:0015:00
8622032383Rusin JanM35-A121:001:00189:0027:00
 
 
UMKS Orkan Ostróda (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
8632034196Górska KingaW21-E43:0052:0051:0056:00
8642034192Kocińska AgnieszkaW21-E31:0018:0035:006:00
 
 
Universitni Sportovni Klub Pra (13)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
86551734Michálková JiřinaW55-A31:0029:0023:0015:00
8662115689Gajdová KristínaW40-A26:00154:0053:00114:00
8672021823Trnkova DanaW40-A56:00180:0027:00140:00
8682021842Trnka MartinM-14A84:008:0097:0031:00
8692021843Trnka MarekOpen S0:000:000:000:00
87053572Semík JanM50-A104:0013:00141:0029:00
871446363Semík JakubM-18A69:0026:00112:00104:00
8722103280Nemeckova JarmilaW50-A143:0028:00156:0085:00
873682682Nemecek JanM50-A64:0052:00121:005:00
87451620Hartman AlešM50-A108:0076:0097:0069:00
908Neyrinck Novotná MarkétaW45-A150:00135:0090:00149:00
909Neyrinck NoëlOpen S0:000:000:000:00
910Neyrinck NinaW-10R22:0066:0062:0028:00
 
 
Varegg Fleridrett (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
875Tysvaer Sverre StulandM-10R56:0028:000:0034:00
876Tysvaer AasfridOpen S0:000:000:00
877Tysvaer Ingeborg StulandOpen S0:000:000:00
878Tysvaer Gunhild StulandW-18A27:00111:0071:0092:00
879Larsen Lars StulandM50-A66:0034:00137:0013:00
 
 
VSK CVUT FS Praha (10)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
88053159Skripniková PetraW21-B55:00109:00
8817201806Skripnik StepanM35-A119:00201:00
882995809Borovičková LenkaW21-B33:0071:00131:008:00
883888613Borovičková JanaW21-B29:0053:00145:0034:00
884888614Borovička TomášM-20A133:0067:0015:0076:00
885515097Borovicka MilanM55-A136:0079:0043:0040:00
8867204999Skripnik OndrejM35-A125:0016:00165:0015:00
8872092380Skripnik MatousM-10100:0068:0068:0084:00
8882092396Skripnik NikolaM-12A61:0013:0093:007:00
889887950Skripnikova KaterinaW35-A32:0038:00109:00118:00
 
 
VSK Mendelu Brno (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
8907201756Hirsova MarcelaW45-A62:0060:0040:0065:00
8917201772Hirs LiborM55-A132:00109:0039:0036:00
89249651Bauer EmilM70-A61:0015:0045:006:00
 
 
Vysocina (12)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
8932092371Hofhanzlová HanaOpen S0:000:000:000:00
8942801042Hofhanzlová ŠtěpánkaW-12A1:0089:00111:0037:00
8952801030Hofhanzl AntonínM-1096:0080:0078:00106:00
8962800340Hofhanzl AbrahamM40-A72:0084:0048:0046:00
8972081356Vítková LenkaW35-A14:0053:00131:00114:00
898336770Vítková HanaW-1036:00116:00112:0078:00
8992061841Vítek MatějM-12A93:0045:0065:0015:00
9002061827Vítek JaroslavM21-B65:0098:0079:00111:00
90152359Prášilová MirkaOpen S0:000:000:000:00
90251771Prášil TomášM-12A57:0033:0075:0019:00
903232322Prášil ŠimonM-10118:00100:00102:00114:00
904500580Prasil MarekM21-E39:0018:0034:0044:00
 
 
Club Orienta Moscow (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
9051301403Trempoltsev AlexanderOpen L0:000:000:000:00
9062086308Trempoltseva IrinaOpen L0:000:000:000:00
9072040399Trempoltseva AnnaK3153:00109:00176:00136:00