Tatry Orienteering 2017po 10. 7. 2017 12:57
Výsledky - Etapa 4vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
W-10R (15)1,4 km5 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1650Eva KundratováSKOB Zlín12:47
2260Marta HanákováKOMETA Kralovice13:06
3644Alžběta LázničkováSKOB Zlín13:44
476Viktoriya ValyavkaCardinal15:39
5306Zuzana PozdílkováNeregistrovaní/Žiadny klub16:00
6764Anna MacháčkováŠK Sandberg17:46
7770Lucia KováčováŠK VAZKA Bratislava18:29
8821Lucia LanátorováTJ Rapid Bratislava18:54
910Rebeka DemovičováAŠK Pezinok20:00
10396Anna ŠvíglerováOK Lokomotiva Pardubice23:07
11193Sofia KováčikováKOB Sokol Pezinok25:10
12155Paulína ŠoltésováKOB Cingov Spisska Nova Ves28:14
 
Nela SpilkováNeregistrovaní/Žiadny klubnest.
910Nina NeyrinckUniversitni Sportovni Klub Pranest.
98Katka SpišiakováFarmaceut Bratislavanest.
 
 
 
W-10 (6)1,4 km5 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1423Karolina PipkovaOK Lokomotiva Pardubice13:52
2898Hana VítkováVysocina15:53
3628Tereza ŠtětínskáSKOB Ostrava16:26
4395Kateřina ŠvíglerováOK Lokomotiva Pardubice17:47
5488Viola JanatováOOB Kotlarka Praha20:45
6560Tereza Ester KamenickaSK OS Nové Město na Moravě24:22
 
 
 
W-12A (8)2,3 km9 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1267Hana DouškováKOS Tesla Brno22:01
2432Dorja SalopekOK Ris Delnice23:32
3833Magdalena KubecováTJ Stadion Novy Bor23:37
4894Štěpánka HofhanzlováVysocina24:31
5220Gabriela JežíkováKOB Sokol Pezinok25:42
6123Paula SilierJärfälla OK29:22
7230Bianka DugovičováKOB Sokol Pezinok31:38
8741Klára ŘehákováSKOB Frýdek Místek67:17
 
 
 
W-14A (18)2,7 km13 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1224Ema HavlíkovaKOB Sokol Pezinok19:18
2377Helena HankovcováOK Kamenice20:41
3907Anna TrempoltsevaClub Orienta Moscow20:45
447Simona MihaličováATU Košice22:39
5207Eva OndovčíkováKOB Sokol Pezinok24:24
6852Petra BrukováTJ TŽ Třinec28:30
7681Gabika TrepacovaSlavia ZU Zilina29:26
8537Merle SihverPost SV Dresden30:50
9848Romana HaltofováTJ TŽ Třinec32:22
10798Eliška ŠvidrnochováTJ Opava33:19
11379Klára MojžíškováOK Kamenice34:25
12769Žofia KováčováŠK VAZKA Bratislava35:05
1332Miroslava VelgosováATU Košice36:55
14699Lucie HájkováSLEZAN OPAVA37:20
15141Marie KřížkováKčt Aš40:34
16499Eliška RiesslerováOOB TJ Jiskra Otrokovice82:28
 
382Kristyna JedlickovaOK Kamenicevzdal
214Alžbeta KopčíkováKOB Sokol Pezinoknest.
 
 
 
W-16A (20)3,3 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1394Magdalena ŠkáchováOK Kamenice26:57
2727Jana PekařováSportovni centrum mladeze JO28:32
3738Tereza ChrástováSportovni centrum mladeze JO29:29
430Ľuboslava WeissováATU Košice30:33
5292Lucie KorpasováLokomotiva Ingstav Brno30:40
6845Teresa MrózekTJ TŽ Třinec32:14
7776Adéla NavrátilováŠK VAZKA Bratislava36:20
857Sandra IvankováATU Košice38:17
915Alžbeta DubovskáAŠK Pezinok39:42
10263Regina TokarovaKOS Slavia Plzen41:01
11917Virag PatakiIcebug Team44:02
1231Michaela VelgosováATU Košice44:07
13706Barbora JanderovaSOBSA - Spolek organizátorů ba52:54
14806Alžbeta KubenováTJ Rapid Bratislava54:31
1588Irina BorisevichDubrava Sergiev Posad57:38
1687Anna BorisevichDubrava Sergiev Posad75:36
17216Klára KapustováKOB Sokol Pezinok87:51
18807Christine JanáčekTJ Rapid Bratislava91:29
 
378Lucie MojžíškováOK Kamenicedisk
730Anna MašínováSportovni centrum mladeze JOnest.
 
 
 
W-18A (20)3,4 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1406Jana PeterováOK Lokomotiva Pardubice23:27
2137Jana SemrádováK.O.B. Chocen24:17
3736Lucie JanouškováSportovni centrum mladeze JO26:04
4737Kateřina DolejšíSportovni centrum mladeze JO26:58
5726Rose RibySportovni centrum mladeze JO27:55
669Martina OpálkováBETA URSUS Rosice29:34
790Irina SevcovaDubrava Sergiev Posad29:56
8206Lucia OndovčíkováKOB Sokol Pezinok31:16
916Miriam CidoríkováAŠK Pezinok31:47
10259Lenka HanákováKOMETA Kralovice32:13
11648Lucie KundratováSKOB Zlín34:03
12719Markéta ThořováSportovni centrum mladeze JO34:10
13403Viktorie VojtíškováOK Lokomotiva Pardubice40:31
1440Viktória RoháčováATU Košice43:49
15878Gunhild Stuland TysvaerVaregg Fleridrett44:17
164Denisa TamasSPRIA Baia Sprie46:46
 
89Olga KostucenkoDubrava Sergiev Posaddisk
588Zuzka HrabánkováSK Praganest.
801Tamara MiklušováTJ Rapid Bratislavanest.
95Magdaléna HrabošováFarmaceut Bratislavanest.
 
 
 
W-20A (8)3,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1723Karolína StaňováSportovni centrum mladeze JO30:44
2291Tereza KorpasováLokomotiva Ingstav Brno32:15
3728Lucie NovákováSportovni centrum mladeze JO35:48
4731Alena LinkováSportovni centrum mladeze JO41:38
5734Šárka KnížkováSportovni centrum mladeze JO42:45
6110Marta MurawskaHKS Azymut Mochy46:34
 
92Michaela ZurynkováEkonom Prahanest.
407Doubravka JansováOK Lokomotiva Pardubicenest.
 
 
 
W21-E (36)4,2 km19 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1567Petra AschermannováSK Praga28:05
2562Martina ValisovaSK OS Nové Město na Moravě30:51
3592Zuzana KozinovaSK Praga30:58
4735Kateřina KaškováSportovni centrum mladeze JO31:08
5398Lenka KnapováOK Lokomotiva Pardubice31:16
679Petra KoporovaCzech Rational Team32:21
7512Barbora SvobodováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis32:30
8485Martina BochenkováOOB Kotlarka Praha32:31
9471Simona KarochováOOB Kotlarka Praha32:35
10547Alena VoborníkováSK Chotebor32:59
11476Kristýna KolínováOOB Kotlarka Praha34:28
12863Kinga GórskaUMKS Orkan Ostróda34:52
13714Šárka SokolářováSportovni centrum mladeze JO35:02
14842Markéta SabelováTJ TŽ Třinec35:04
15261Magda HanákováKOMETA Kralovice35:14
16138Monika TopinkovaKalevan Rasti35:33
17127Zora JelínkováJeleni35:36
18238Barbora PijákováKOB Sokol Pezinok35:38
19185Alena NeradováKOB Litvinov36:42
20864Agnieszka KocińskaUMKS Orkan Ostróda36:57
21376Marie ProcházkováOK Kamenice37:02
22589Klára HrabánkováSK Praga39:17
23192Lenka JablonovskáKOB Sokol Pezinok39:23
24542Magdaléna RandíkováSdružení organizátorů bankovní39:30
25434Pavla MyslivcovaOK Slavia Hradec Kralove39:59
26687Andrea PostulkovaSlavia ZU Zilina40:25
27234Katarína HrašnováKOB Sokol Pezinok40:44
2853Kristína KrajčíkováATU Košice41:05
2933Natália TyszováATU Košice43:13
30478Jana RyantovaOOB Kotlarka Praha43:50
31756Katarzyna GallaŠK HADVEO Banská Bystrica44:08
32594Anna KozinovaSK Praga44:54
3352Jana KršiakováATU Košice45:35
34479Šárka SvobodnáOOB Kotlarka Praha56:19
 
517Iva RufferovaOOB TJ Turnovnest.
332Malin SorensenNydalens Skiklubnest.
 
 
 
W21-B (27)3,6 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
196Marta WartiakováFarmaceut Bratislava29:09
2275Adela ChromaKOS Tesla Brno29:40
3454Malwina WysockaOK! SPORT30:41
4152Eva FarkašováKOB Cingov Spisska Nova Ves32:17
5492Lucie OndráčkováOOB SK Chrast33:00
6758Ela SedilekováŠK HADVEO Banská Bystrica34:16
7169Barbora PavlíkováKOB Kysak35:11
8796Zuzana SukeníkováTJ Loko Krnov35:32
9580Dominika JežkováSK Praga35:52
10795Jana BohunskáTJ Loko Krnov37:35
11242Helena ZnamenackovaKOB Tretra Praha37:41
12435Marketa MyslivcovaOK Slavia Hradec Kralove38:53
13830Erika NemcováTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma39:56
14883Jana BorovičkováVSK CVUT FS Praha40:21
15458Marta TrojeckaOK! SPORT40:54
16299Olga KulikovaNash club43:14
17526Krisztina TóthOrienteering Club Balatonalmád43:20
18792Monika BohunskáTJ Loko Krnov44:26
19882Lenka BorovičkováVSK CVUT FS Praha44:58
20340Hana KlapalovaOB Vamberk49:26
21532Janka KotrlováOutsiterz Bratislava50:54
22172Dominika FrankováKOB Kysak51:51
2359Petra MüllerováBáječné ženy v orientačním běh52:47
24334Lenka ŠiffelováOB T.J. Sokol Žamberk55:26
25333Eva ChládkováOB T.J. Sokol Žamberk60:02
 
703Lenka JanošíkováSOB Olomoucnest.
255Eva MarkováKOBRA Bratislavanest.
 
 
 
W35-A (20)3,4 km15 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1489Lucie JanatováOOB Kotlarka Praha25:42
2487Zuzana JiřištováOOB Kotlarka Praha30:17
373Jitka SvobodovaBoran team30:18
4335Veronika VenclováOB T.J. Sokol Žamberk33:53
5461Anna AvramenkoOMEGA RUSSIA34:34
6350Petra SynkováOK Doksy36:32
7160Tatiana BednárikováKOB Cingov Spisska Nova Ves37:35
8827Martina BialekováTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma37:54
9241Monika PaulínyKOB Tretra Praha40:10
10897Lenka VítkováVysocina42:29
11208Danka OndovčíkováKOB Sokol Pezinok43:49
12626Vladimíra HoráčkováSKOB Ostrava43:55
13243Lucie SiegerovaKOB Tretra Praha44:24
14555Jana DvorackovaSK OS Nové Město na Moravě49:43
15822Katarína LanátorováTJ Rapid Bratislava49:50
15889Katerina SkripnikovaVSK CVUT FS Praha49:50
 
797Hana ŠvidrnochováTJ Opavavzdal
364Veronika PolákováOK Chrastavanest.
449Hana LohrováOK Sparta Prahanest.
510Marta VokurkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nisnest.
 
 
 
W40-A (33)3,4 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1715Romana ZabořilováSportovni centrum mladeze JO26:34
2663Marie PodrábskáSlavia Liberec Orienteering28:38
3356Dominika PachnerováOK Chrastava30:14
4397Pavla SviglerovaOK Lokomotiva Pardubice30:22
5459Zdeňka KubečkováOK99 Hradec Králové30:47
6867Dana TrnkovaUniversitni Sportovni Klub Pra31:02
735Jana SlámováATU Košice31:19
8277Jindriska MilanovaKOS Tesla Brno32:51
9393Petra ŠkáchováOK Kamenice34:20
10597Pavla VildmonováSK Praga34:52
11815Katarina SchenkovaTJ Rapid Bratislava35:55
12866Kristína GajdováUniversitni Sportovni Klub Pra36:24
13293Ivana KorpasováLokomotiva Ingstav Brno36:57
14859Agnieszka BiolikTrackcourse37:07
15693Sona OndrejkovaSlavia ZU Zilina38:19
16422Tana PipkovaOK Lokomotiva Pardubice38:27
17834Jana KubecováTJ Stadion Novy Bor39:06
18649Jana KundratováSKOB Zlín39:49
19402Dana MrskocovaOK Lokomotiva Pardubice41:04
20371Tereza JeřábkováOK JISKRA NOVÝ BOR42:26
21802Dagmar MiklušováTJ Rapid Bratislava45:49
22705Marketa JanderovaSOBSA - Spolek organizátorů ba46:43
23180Bibiana PeratováKOB Kysak49:54
24Oksana VelgosováATU Košice51:40
25812Erika VávrováTJ Rapid Bratislava52:17
26771Katarína KováčováŠK VAZKA Bratislava57:30
27601Alena FinstrlováSK Zabovresky Brno59:34
28629Soňa ŠtětínskáSKOB Ostrava60:21
29530Linda FredhOrienteringsklubben Moss63:12
 
593Jana KozinovaSK Pragavzdal
94Marcela KonečnáEkonom Prahanest.
420Zuzana KrpatovaOK Lokomotiva Pardubicenest.
860Alena RusinovaUlita Orienteering Broumovnest.
 
 
 
W45-A (46)3,0 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1640Dagmar PodmolíkováSKOB Zlín23:32
2536Wiebke SihverPost SV Dresden23:41
3436Lenka MyslivcovaOK Slavia Hradec Kralove26:58
4465Yulia ZavialovaOMEGA RUSSIA27:42
5387Sarka ValaskovaOK Kamenice29:20
6106Barbara NowakHKS Azymut Mochy29:53
7525Šárka KašparováOrientační běh Opava29:57
8700Eva HorčičkováSOB Olomouc30:04
9246Petra KreckovaKOB ZPV Prostejov31:18
10162Simona BurdovaKOB Děčín31:26
116Liga VabulnieceAl?ksne/Ape OK32:19
12686Zuzana PostulkovaSlavia ZU Zilina32:36
13411Jitka DemlováOK Lokomotiva Pardubice33:19
14159Alena BarillováKOB Cingov Spisska Nova Ves33:43
15763Tatiana ČasnochováŠK HADVEO Banská Bystrica33:59
16561Lenka KamenickaSK OS Nové Město na Moravě34:00
17508Helena PickováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:35
18673Miriam KralovaSlavia ZU Zilina35:46
19386Lenka HankovcovaOK Kamenice36:05
20612Barbora KaderovaSKOB Havířov37:12
21262Regina TokarovaKOS Slavia Plzen37:26
22611Sylva VricanovaSKOB Havířov37:46
23342Lenka SadílkováOB Vizovice38:18
24548Eva VobornikovaSK Chotebor39:11
25805Martina PánkováTJ Rapid Bratislava40:29
26890Marcela HirsovaVSK Mendelu Brno40:49
27584Magdalena CtrnactovaSK Praga40:59
28444Eva TloušťováOK Sparta Praha42:48
29266Vlasta DouškováKOS Tesla Brno44:55
30577Monika PribikovaSK Praga47:10
31440Hana NetukovaOK Slavia Hradec Kralove48:18
32505Romana PustaiováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis50:26
33468Daniela IllnerovaOOB Kotlarka Praha50:41
34428Marie KašparováOK Netopýr Zákupy52:12
35496Elena MielcováOOB TJ Baník Ostrava57:22
36328Martina PetrováNeregistrovaní/Žiadny klub60:22
37750Jaroslava DouchováStart Nachod64:40
38108Ewa MurawskaHKS Azymut Mochy67:30
 
779Adrienn KalocsaiTatadisk
908Markéta Neyrinck NovotnáUniversitni Sportovni Klub Pranest.
125Andrea SilierJärfälla OKnest.
93Jana ZurynkováEkonom Prahanest.
91Ivana KouckaEkonom Prahanest.
463Maria ManovaOMEGA RUSSIAnest.
408Markéta FenclováOK Lokomotiva Pardubicenest.
327Veronika PavlůNeregistrovaní/Žiadny klubnest.
 
 
 
W50-A (28)2,6 km13 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1702Ivana PoklopováSOB Olomouc25:45
2339Jana KlapalováOB Vamberk26:13
3637Monika LisáSKOB Ostrov26:43
4872Jarmila NemeckovaUniversitni Sportovni Klub Pra27:05
5250Petra JarosovaKOB ZPV Prostejov27:06
6438Marie ChmelarovaOK Slavia Hradec Kralove31:13
7579Regina JežkováSK Praga31:50
8414Eva RoudnáOK Lokomotiva Pardubice32:03
9338Yveta VeverkováOB Vamberk33:55
10502Eva JermanováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:07
11847Jarmila JastrzembskáTJ TŽ Třinec35:11
12659Kateřina VeselskáSlavia Liberec Orienteering35:30
13855Pavla BialožytováTJ TŽ Třinec36:35
14507Ivana KočíbováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis37:22
15793Jana BohunskáTJ Loko Krnov38:13
16178Jana FrankováKOB Kysak39:11
17582Katerina SlavikovaSK Praga39:12
18656Brigitte MagetSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn40:33
19808Mira JanacekTJ Rapid Bratislava41:04
20553Iva KábrtováSK LOB Nová Paka41:27
2164Irena PeřinkováBETA URSUS Rosice42:37
22645Marcela LaznickovaSKOB Zlín43:59
23136Jitka SemrádováK.O.B. Chocen44:33
24543Lenka ChoutkováSdružení organizátorů bankovní45:22
25330Libuše FranckeováNeregistrovaní/Žiadny klub57:53
26103Cservény JuditHidegkúti Spartacus59:17
 
613Pavlína OpletalováSKOB Havířovnest.
789Marie ŽaloudíkováTJ Loko Krnovnest.
 
 
 
W55-A (15)2,5 km 0 m14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
177Tamara DenysenkoCardinal28:23
2913Alexandra BravenáVSK Mendelu Brno30:31
3442Dana KavkovaOK Sparta Praha30:45
4131Dana HrstkováJiskra Havlíčkův Brod31:48
5865Jiřina MichálkováUniversitni Sportovni Klub Pra31:49
6150Jana DaviKlub OB Martin32:19
7245Helena VavrušováKOB Tretra Praha32:38
8609Hana SochorovaSKOB Havířov34:15
9236Maya KarovicKOB Sokol Pezinok34:20
10800Iva KumováTJ Rapid Bratislava34:23
11590Ilona HrabánkováSK Praga35:41
12166Miluse ProchazkovaKOB Dobřichovice35:43
13519Iva SyslováOOB Trebic38:28
14128Radana JelínkováJeleni38:41
15315Jana JustováOK99 Hradec Králové42:54
 
 
 
W60-A (16)2,3 km12 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1113Traude FesselhoferHSV OL Wiener Neustadt29:00
2576Vlasta DoležalováSK Praga29:20
3290Věra SalajkováLokomotiva Ingstav Brno29:43
4237Eva PijákováKOB Sokol Pezinok31:10
5550Eva NýdrlováSK LOB Nová Paka31:57
6426Alena KlimplováOK Lokomotiva Pardubice33:06
7448Naďa ZavadilováOK Sparta Praha33:11
823Iveta PutnovskáATU Košice33:44
9551Jana NovákováSK LOB Nová Paka33:45
10359Alena ŠevčíkováOK Chrastava35:04
11289Iva JanskáLokomotiva Ingstav Brno35:20
12375Marie BartoňováOK JISKRA NOVÝ BOR41:48
13813Beata VávrováTJ Rapid Bratislava42:17
 
26Angela MaľarováATU Košicenest.
483Ivana MrázkováOOB Kotlarka Prahanest.
164Pavla MrazovaKOB Dobřichovicenest.
 
 
 
W65-A (18)2,3 km12 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1647Eva HorynováSKOB Zlín25:49
2366Zuzana ŠaffkováOK Chrastava28:41
3373Ivana ÚlehlováOK JISKRA NOVÝ BOR29:03
4668Ivana KarmazínováSlavia Liberec Orienteering30:54
5574Jana HaňkovskáSK Praga31:10
6654Zdenka KrizovaSKP Zdar n.S.32:33
7149Viola JuhasováKlub OB Martin33:16
8235Soňa KaveckaKOB Sokol Pezinok33:28
9664Jaroslava PachnerováSlavia Liberec Orienteering34:10
10690Darina PolonyiovaSlavia ZU Zilina35:27
11671Stanislava HoráčkováSlavia Liberec Orienteering35:56
12472Hana StehnováOOB Kotlarka Praha37:55
13362Eva KaškováOK Chrastava39:20
14288Jana TomanováLokomotiva Ingstav Brno40:22
15318Jarmila LohrováNeregistrovaní/Žiadny klub41:17
16774Jela NavrátilováŠK VAZKA Bratislava42:42
17782Maria FischerTipo Orienteering Club44:41
18747Ilona DobosStars Orienteering Club58:20
 
 
 
M-10R (17)1,4 km5 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1853Tomáš BrukTJ TŽ Třinec12:31
2691Samuel PolónyiSlavia ZU Zilina13:17
399Miško SpišiakFarmaceut Bratislava13:18
4875Sverre Stuland TysvaerVaregg Fleridrett13:44
5854Lukáš BrukTJ TŽ Třinec13:46
6363Tomáš PolákOK Chrastava14:51
7301Savelii KhudytskyiNash club19:46
8225Andrej HavlíkKOB Sokol Pezinok19:49
9623Tomáš BergerSKOB Ostrava20:21
10240Jakub PaulínyKOB Tretra Praha20:42
11490Matěj JanataOOB Kotlarka Praha27:53
12500Štěpán RiesslerOOB TJ Jiskra Otrokovice35:26
13712Frantisek ZakourilSOK Turnov36:12
14298Anton BeckerLVB Leipzig41:16
15606Michał MastelaSKOB Havířov53:27
 
696Jakub PolakovičSlavia ZU Zilinanest.
391Lukáš ZámečníkOK Kamenicenest.
 
 
 
M-10 (17)1,4 km5 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1887Matous SkripnikVSK CVUT FS Praha9:50
261Max DenemarekBETA URSUS Rosice11:41
3652Vít KundrataSKOB Zlín11:50
4107Rafał MurawskiHKS Azymut Mochy14:10
5824Jakub LanátorTJ Rapid Bratislava14:40
6708Krystof JanderaSOBSA - Spolek organizátorů ba14:50
7144Ivo KřížekKčt Aš15:07
8895Antonín HofhanzlVysocina15:35
9200Eli ValachKOB Sokol Pezinok15:48
10838Tobiáš TuharskýTJ TŽ Třinec16:55
11903Šimon PrášilVysocina18:13
12748Tomáš DouchaStart Nachod18:44
13212Matúš MiklošKOB Sokol Pezinok19:19
14271Štěpán HájekKOS Tesla Brno19:42
15215Matej KnapčokKOB Sokol Pezinok20:54
16209Daniel OndovčíkKOB Sokol Pezinok22:44
 
269Tadeáš JanačíkKOS Tesla Brnonest.
 
 
 
M-12A (14)2,3 km9 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1902Tomáš PrášilVysocina16:15
2899Matěj VítekVysocina18:31
356Jakub Karol JanšoATU Košice24:39
4682Adam TrepacSlavia ZU Zilina27:07
5203Tomáš SyrovýKOB Sokol Pezinok31:50
6888Nikola SkripnikVSK CVUT FS Praha32:30
744Adam RoháčATU Košice34:29
8749Martin DouchaStart Nachod34:51
9446David KucOK Sparta Praha35:08
10170Tomáš PorubčanKOB Kysak36:28
111Lucas TamasNORD Baia Mare54:54
12199Michal ZedníčekKOB Sokol Pezinok56:07
13217Lukáš KapustaKOB Sokol Pezinok86:32
 
772Ondrej KováčŠK VAZKA Bratislavanest.
 
 
 
M-14A (27)2,9 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1268Tomáš DoušekKOS Tesla Brno18:47
2265Filip SauliKOS Slavia Plzen20:07
3595Stepan KozinaSK Praga20:50
4264Radim TokarKOS Slavia Plzen21:35
546Lukáš NovotaATU Košice21:39
6636Jan OncirkSKOB Ostrov22:33
7717Ondřej ZabořilSportovni centrum mladeze JO23:10
8213Andrej MiklošKOB Sokol Pezinok23:11
9857Marek BialožytTJ TŽ Třinec23:22
1036Richard SlámaATU Košice24:07
11421Michal KrpataOK Lokomotiva Pardubice24:36
1242Martin RoháčATU Košice25:09
13445Radim KucOK Sparta Praha25:51
14231Nicholas DitriKOB Sokol Pezinok26:13
15494Radomír MielecOOB TJ Baník Ostrava26:22
16587Frantisek CtrnactSK Praga27:44
17430Tihon SalopekOK Ris Delnice28:34
18861Vojtech RusinUlita Orienteering Broumov29:45
19174Martin VaľaKOB Kysak32:24
20868Martin TrnkaUniversitni Sportovni Klub Pra35:02
21368Vojtěch KašparOK JISKRA NOVÝ BOR37:18
22369Štěpán KašparOK JISKRA NOVÝ BOR38:42
23573Adam JanasSK Praga39:33
24846Pawel MrózekTJ TŽ Třinec39:48
25198Tomáš ZedníčekKOB Sokol Pezinok63:30
 
380Jakub JedličkaOK Kamenicenest.
410Jáchym FenclOK Lokomotiva Pardubicenest.
 
 
 
M-16A (30)3,4 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1722Vít ŠtefanSportovni centrum mladeze JO22:10
2126Johan LangerakJärfälla OK22:11
3424Ondrej PipekOK Lokomotiva Pardubice22:24
49Medard Féder nml.AŠK Pezinok23:36
5388Vaclav ValasekOK Kamenice23:50
6304Nick NewiakNejdek Orienteering23:55
7720Petr SynekSportovni centrum mladeze JO24:05
8740Ondřej BudskýSportovni centrum mladeze JO24:22
9202Matúš ŠimoKOB Sokol Pezinok24:34
10571Petr JanasSK Praga24:54
11252Adam JonášKOBRA Bratislava25:11
12840Erik TuharskýTJ TŽ Třinec25:39
13124Anton SilierJärfälla OK26:04
14401Marek MrskocOK Lokomotiva Pardubice26:33
15349David ŠmolOK Doksy26:43
16653Jan KundrataSKOB Zlín27:11
17385Hugo HankovecOK Kamenice27:32
18418Ondrej MacekOK Lokomotiva Pardubice27:52
19732Lukáš LinkSportovni centrum mladeze JO29:22
20716Vojtěch ZabořilSportovni centrum mladeze JO31:01
21851Marek HaltofTJ TŽ Třinec33:40
22725Matyáš RůtaSportovni centrum mladeze JO34:31
2312Filip DubovskýAŠK Pezinok36:21
24226Adam HavlíkKOB Sokol Pezinok38:41
25775Matej NavrátilŠK VAZKA Bratislava41:39
26143Josef KřížekKčt Aš42:13
27817Michal SchenkTJ Rapid Bratislava46:23
2886Ivan SevcovDubrava Sergiev Posad47:37
29616Tomáš VébrSKOB Havířov56:55
 
695Michal OndrejkaSlavia ZU Zilinanest.
 
 
 
M-18A (22)3,7 km18 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1409Jonáš FenclOK Lokomotiva Pardubice19:57
2605Vít HorčičkaSKI-OB Sternberk21:13
3729Josef NagySportovni centrum mladeze JO22:03
4825Tobiáš GoldschmidtTJ Rapid Bratislava22:50
5405Ondřej VolákOK Lokomotiva Pardubice23:05
6415Václav RoudnýOK Lokomotiva Pardubice23:11
7416Martin RoudnýOK Lokomotiva Pardubice24:05
8643Jonáš PodmolíkSKOB Zlín24:24
9400Jan RusinOK Lokomotiva Pardubice25:46
10273Jan SedlarKOS Tesla Brno25:57
11694Tomas OndrejkaSlavia ZU Zilina26:18
12232Dominic DitriKOB Sokol Pezinok26:43
1348Štefan MihaličATU Košice27:44
1417Matej CidoríkAŠK Pezinok29:39
15826Dominik LovásTJ Rapid Bratislava29:41
16721Antonín SynekSportovni centrum mladeze JO31:10
17633Tomáš VavříkSKOB Ostrava31:33
1814Andrej DubovskýAŠK Pezinok32:14
19818Jakub SchenkTJ Rapid Bratislava34:34
2039Lukáš SimočkoATU Košice36:04
21871Jakub SemíkUniversitni Sportovni Klub Pra38:31
 
190Pavol Kebis Ml.KOB Sokol Pezinoknest.
 
 
 
M-20A (7)4,2 km19 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1724Jan ŠmausSportovni centrum mladeze JO26:13
2642Josef PodmolíkSKOB Zlín30:09
3223Christián HeffnerKOB Sokol Pezinok33:18
4413Jan ŽákOK Lokomotiva Pardubice33:57
5884Tomáš BorovičkaVSK CVUT FS Praha43:10
 
370Ludvík KašparOK JISKRA NOVÝ BORnest.
399Vojtěch NovotnýOK Lokomotiva Pardubicenest.
 
 
 
M21-E (44)5,8 km22 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1139Baptiste RollierKalevan Rasti30:14
2916Martin PoklopOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis30:35
3276Adam ChromýKOS Tesla Brno30:40
478Roman ZbranekCzech Rational Team31:34
5904Marek PrasilVysocina32:44
6254Marián DávidíkKOBRA Bratislava32:45
7280Vít BravenýKristiansand OK33:41
8603Stanislav MokrySK Zabovresky Brno33:53
9477Jan KolínOOB Kotlarka Praha34:53
10186Tomas DlabajaKOB Litvinov36:58
11187Ondřej NovotnýKOB Moira Brno37:37
12498Jiří VlachOOB TJ Baník Ostrava37:39
13558Jeroným KamenickýSK OS Nové Město na Moravě38:47
14564Šimon NavrátilSK Praga39:03
15602Petr PrikrylSK Zabovresky Brno39:04
16134Ladislav SemradK.O.B. Chocen39:28
17915Tomáš KobrOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis39:35
18466Jiri ZelinkaO-mikron40:03
19256Martin JonášKOBRA Bratislava40:28
2068Pavel PtáčekBETA URSUS Rosice40:35
21563Jan FlasarSK Praga40:43
22598Kuba VeselýSK Praga41:04
2345Miroslav PapugaATU Košice41:19
24766Radoslav JonᚊK Sandberg42:10
25518Martin VanaOOB TJ Turnov42:41
26486Martin NyvltOOB Kotlarka Praha42:49
27493Martin KrejsaOOB SK Chrast44:02
2821Dávid UgrayATU Košice45:10
29713Daniel WolfSportovni centrum mladeze JO45:41
30474Vojtěch IllnerOOB Kotlarka Praha46:50
31470Josef GoderOOB Kotlarka Praha48:51
32557Tobiáš KamenickýSK OS Nové Město na Moravě48:53
3322Adam TyszATU Košice49:45
34566Tomáš LandovskýSK Praga50:06
35480Vladimir TrebickyOOB Kotlarka Praha50:41
36437Milan DurekOK Slavia Hradec Kralove51:23
37111Chi Kin ManHong Kong Island Orienteering52:43
38531Morten TangenOrienteringsklubben Moss54:59
39467Matěj KubinaOOB Kotlarka Praha61:27
 
581Jakub LandovskýSK Pragadisk
482Jaroslav TomesOOB Kotlarka Prahanest.
491Martin JanataOOB Kotlarka Prahanest.
331Oystein SorensenNydalens Skiklubnest.
72Karol GaliczBKS Wataha Warsawanest.
 
 
 
M21-B (47)4,4 km18 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1179David FrankoKOB Kysak27:18
2900Jaroslav VítekVysocina27:26
3188Ondrej MokrýKOB Moira Brno28:23
4739Jan ČechlovskýSportovni centrum mladeze JO29:45
5412Tomáš DemlOK Lokomotiva Pardubice30:28
6154Michal PavlíkKOB Cingov Spisska Nova Ves30:31
7176Tomas SokolKOB Kysak31:14
8572Petr JanasSK Praga31:28
9920Jiří ŽaloudíkTJ Loko Krnov31:42
10684Martin KosutSlavia ZU Zilina31:45
11751Jiří DouchaStart Nachod31:54
12104Jacek GallaHKS Azymut Mochy31:59
13757Rastislav SzabóŠK HADVEO Banská Bystrica32:14
14300Maksym KhudytskyiNash club33:20
15744Jiří MutinaSKOB Frýdek Místek33:29
16829Juraj NemecTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma35:01
17837Ondřej WalachTJ TŽ Třinec35:12
18676Adam KralSlavia ZU Zilina35:59
19151Miroslav TauberKOB Cingov Spisska Nova Ves36:48
20698Jakub KuriakSlavia ZU Zilina37:00
21718Ondřej VanišSportovni centrum mladeze JO37:58
22257Juraj HorniakKOBRA Bratislava38:21
23733Jan KočíbSportovni centrum mladeze JO38:53
24341Michal KlapalOB Vamberk39:03
25100Michal SpišiakFarmaceut Bratislava39:20
26765Július MacháčekŠK Sandberg39:26
27158Silvester DulákKOB Cingov Spisska Nova Ves39:56
28569Marek UhlířSK Praga40:32
29528Károly TóthOrienteering Club Balatonalmád41:14
30312Peter VríčanNeregistrovaní/Žiadny klub41:45
31302Samuel ImriskaNaturfreunde Wien42:39
32450Ivo LohrOK Sparta Praha45:19
33544Jan RandikSdružení organizátorů bankovní51:58
34568Adam CermakSK Praga54:02
3550Matej LeitnerATU Košice58:18
3627Pavol KissATU Košice61:24
 
759Miroslav PilátŠK HADVEO Banská Bystricadisk
752Martin LindqvistStenungsunds OKnest.
181Ján KvakaKOB Kysaknest.
204Michal PavelekKOB Sokol Pezinoknest.
81Péter BalabásDiósgyőri Tájfutó Clubnest.
101Radim JurekFrenštát pod Radhoštěmnest.
258Karol HierwegKOBRA Bratislavanest.
367Roman JirkůOK Jihlavanest.
462Artem VompeOMEGA RUSSIAnest.
307Adam BevilaquaNeregistrovaní/Žiadny klubnest.
314Roman KouckyNeregistrovaní/Žiadny klubnest.
 
 
 
M21-D (17)3,6 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
128Tomáš DrenčákATU Košice30:36
2819Samuel RybárTJ Rapid Bratislava31:30
382Anorás MakaiDiósgyőri Tájfutó Club33:06
4604Jirka HrazdilSK Zabovresky Brno33:12
583Áron LessDiósgyőri Tájfutó Club33:38
6545Jaroslav Choutka juniorSdružení organizátorů bankovní35:38
7201Michal TomašovičKOB Sokol Pezinok36:28
8743Václav MutinaSKOB Frýdek Místek36:47
9191Peter KarchKOB Sokol Pezinok39:32
10810Andrej PetrinecTJ Rapid Bratislava39:34
11762Miroslav HribikŠK HADVEO Banská Bystrica41:33
12284Martin Langerlepus.cz46:26
13777Adam NavrátilŠK VAZKA Bratislava50:59
14675David KralSlavia ZU Zilina76:46
 
97Peter WartiakFarmaceut Bratislavadisk
58Štefan IvankoATU Košicedisk
221Róbert ÍllešKOB Sokol Pezinoknest.
 
 
 
M35-A (18)4,4 km18 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1116Markus PlohnHSV-OL Wr.Neustadt24:39
2711Tomas ZakourilSOK Turnov27:37
374Petr BoranekBoran team32:22
4600Luděk FinstrleSK Zabovresky Brno32:51
5352Aras PetreviciusOK Fortuna33:11
6886Ondrej SkripnikVSK CVUT FS Praha33:31
7457Piotr DrągowskiOK! SPORT36:15
849Juraj MihaličATU Košice36:20
9754András KékiSzegedi Bokorugró Tájfutó SE36:55
10351Antonín SynekOK Doksy37:41
1180Gábor SzörényiDiósgyőri Tájfutó Club39:54
12862Jan RusinUlita Orienteering Broumov40:14
13112Georg SengstschmidHSV OL Wiener Neustadt42:25
14755Martin BednarikŠK Cart-print Nitra45:15
15823Tibor LanátorTJ Rapid Bratislava55:30
16546Jaroslav ChoutkaSdružení organizátorů bankovní55:36
 
145Filip KřížekKčt Ašdisk
365Jaroslav PolákOK Chrastavanest.
 
 
 
M40-A (36)3,7 km18 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1163Igor GalusKOB Děčín24:44
2665Michal MatejuSlavia Liberec Orienteering26:12
341Zdenko RoháčATU Košice27:34
4278Pavel MilanKOS Tesla Brno27:35
53Relu TamasSPRIA Baia Sprie27:55
6896Abraham HofhanzlVysocina28:01
7287Josef Zajiclepus.cz28:47
8274Ondrej HajekKOS Tesla Brno29:54
9171Igor PorubčanKOB Kysak29:56
10513Jiří RýdlOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis30:03
11431Tihomir SalopekOK Ris Delnice30:09
12839Martin TuharskýTJ TŽ Třinec30:48
13511Jan VokurkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis30:54
14464Alexander VompeOMEGA RUSSIA32:03
15707Tomas JanderaSOBSA - Spolek organizátorů ba32:36
16619Marek RigóSKOB Odry32:44
17384Petr HankovecOK Kamenice33:23
18607Rafał MastelaSKOB Havířov33:29
19556Jiri DvoracekSK OS Nové Město na Moravě34:09
20858Grzegorz BiolikTrackcourse34:44
21272Petr SedlarKOS Tesla Brno35:29
22540Zhivko DuchevSarnena Gora36:50
23326David ZámečníkNeregistrovaní/Žiadny klub36:52
24565David KomínSK Praga38:54
25419Ondrej NekvapilOK Lokomotiva Pardubice40:49
26383Adam JedlickaOK Kamenice41:09
27357Pavel PachnerOK Chrastava42:20
28348Marcel ŠmolOK Doksy45:41
29109Piotr MurawskiHKS Azymut Mochy47:25
30211Andrej Mikloš St.KOB Sokol Pezinok49:08
31425Kamil PipekOK Lokomotiva Pardubice49:40
32586Jiri CtrnactSK Praga61:29
 
347Pavel LedererOK Doksynest.
286Zbyněk Bochňáklepus.cznest.
456Krystian SędłakOK! SPORTnest.
392David ZámečníkOK Kamenicenest.
 
 
 
M45-A (38)3,5 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1102Marton SamuHidegkúti Spartacus22:45
2641Tomáš PodmolíkSKOB Zlín23:21
3115Michael StockmayerHSV-OL Wr.Neustadt23:35
4469Jakub IllnerOOB Kotlarka Praha23:43
5658Petr HenychSlavia Liberec Orienteering23:54
6345Martin SadílekOB Vizovice24:24
7688Karel PostulkaSlavia ZU Zilina24:53
866Jan FialaBETA URSUS Rosice24:57
9627Tomas BergerSKOB Ostrava25:22
10441Jan NetukaOK Slavia Hradec Kralove27:05
11297Uwe BeckerLVB Leipzig27:36
12156Pavol ŠoltésKOB Cingov Spisska Nova Ves28:18
13634Milan SvěchotaSKOB Ostrava29:49
14674Jozef KralSlavia ZU Zilina30:23
15625Jan PannaSKOB Ostrava31:15
16835Pavel KubecTJ Stadion Novy Bor31:43
17495Jaromír MielecOOB TJ Baník Ostrava34:01
18Martin VelgosATU Košice34:15
19336Tomáš LevýOB T.J. Sokol Žamberk34:19
20146Peter BorčinKlub OB BOR Topoľčianky34:30
21433Tomas MyslivecOK Slavia Hradec Kralove34:40
22617Radek VébrSKOB Havířov35:42
23372Petr JeřábekOK JISKRA NOVÝ BOR36:12
24599Martin HájekSK SP KYLESOVICE36:25
25773Milan KovacŠK VAZKA Bratislava36:32
26794Dan HošťálekTJ Loko Krnov37:10
27161Ladislav HovorkaKOB Děčín37:34
28630Pavel ŠtětínskýSKOB Ostrava37:44
29153Martin BarčKOB Cingov Spisska Nova Ves38:02
30429Ludvík KašparOK Netopýr Zákupy38:20
31632René VavříkSKOB Ostrava42:18
32624Honza HolecSKOB Ostrava43:11
33501Otto RiesslerOOB TJ Jiskra Otrokovice43:45
34621Daniel PavlíčekSKOB Ostrava43:54
35816Róbert SchenkTJ Rapid Bratislava45:00
36661Pavel ŘezáčSlavia Liberec Orienteering46:13
 
608Pavel KaderaSKOB Havířovvzdal
353Darius RudenasOK Fortunanest.
 
 
 
M50-A (40)3,4 km15 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1404Jiří FenclOK Lokomotiva Pardubice26:58
2249Martin HolinkaKOB ZPV Prostejov27:09
325Mikuláš NovotaATU Košice27:10
4873Jan NemecekUniversitni Sportovni Klub Pra27:41
5780István GillichTata27:51
6360Ivan VydraOK Chrastava29:09
75Maris VabulnieksAl?ksne/Ape OK29:30
8184Filó GyörgyKOB Kysak29:54
9157František ŠoltésKOB Cingov Spisska Nova Ves30:35
10914Gábor PatakiIcebug Team31:34
11778Rostislav NavrátilŠK VAZKA Bratislava32:29
12460Igor MelicharOK99 Hradec Králové32:32
13439Pavel ChmelarOK Slavia Hradec Kralove32:52
14638Jiří HájekSKOB Ostrov33:17
15122Frank SteinerJärfälla OK33:35
16874Aleš HartmanUniversitni Sportovni Klub Pra33:45
1737Peter SlámaATU Košice34:03
18610Tomas SochorSKOB Havířov34:09
1967Pavel PtáčekBETA URSUS Rosice35:12
20870Jan SemíkUniversitni Sportovni Klub Pra35:29
21583Viktor SlavikSK Praga36:12
22578Jan PribikSK Praga36:27
23538Thomas RothkegelPost SV Dresden36:33
24685Jan KosutSlavia ZU Zilina36:43
25646Libor LaznickaSKOB Zlín36:59
2663Petr PatočkaBETA URSUS Rosice37:40
27167Antonin ProcházkaKOB Dobřichovice38:15
28509Jan PicekOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis39:53
29767Ladislav PompuraŠK TEREZKA Banská Bystrica39:57
30119Markku IjasHyvinkään Rasti42:56
31506Josef PustaiOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis44:02
32135Pavel SemrádK.O.B. Chocen44:17
33879Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett44:33
34121Ton LangerakJärfälla OK46:40
35828Roman ŠčehovičTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma47:59
36296Pavel HanušLokomotiva Trutnov50:47
37657Georg PregartnerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn50:52
3820Boris ĎurčoATU Košice51:33
 
389Petr ValasekOK Kamenicenest.
281Jyrki AuronenLappeen Rientonest.
 
 
 
M55-A (36)3,4 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1591David HrabanekSK Praga29:59
2596Petr KozinaSK Praga31:12
3559Radan KamenickySK OS Nové Město na Moravě31:25
4247Miroslav KrecekKOB ZPV Prostejov31:48
5294Jaroslav KorpasLokomotiva Ingstav Brno32:11
6520Serhii StrielkovO-Penser32:13
7503Otakar NovotnyOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:04
871Zdeněk BlablaBETA URSUS Rosice33:41
934Csaba TakácsATU Košice33:44
10843Lubomír ProkopTJ TŽ Třinec34:43
11791Vladimír BohunskýTJ Loko Krnov34:59
12118Erwin KoeckHSV-OL Wr.Neustadt35:00
13189Pavol Kebis St.KOB Sokol Pezinok35:35
14891Libor HirsVSK Mendelu Brno36:52
15168Jaroslav KollárKOB Kysak37:03
16832Ivan RepáčTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma37:08
17804Ján ŠtubňaTJ Rapid Bratislava37:41
18799Jiří RyšavýTJ Opava37:46
1955Karol JanšoATU Košice38:03
20443Jiri KavkaOK Sparta Praha40:13
21527Károly TóthOrienteering Club Balatonalmád40:17
22337Jiří TupecOB Vamberk40:50
23809Milan PetrinecTJ Rapid Bratislava41:37
24317Jaromír JustaOK99 Hradec Králové44:16
25417Vaclav RoudnyOK Lokomotiva Pardubice44:34
26885Milan BorovickaVSK CVUT FS Praha44:54
277Viesturs DandensAl?ksne/Ape OK45:19
28130Vladislav HrstkaJiskra Havlíčkův Brod47:41
29678Milan MitelmanSlavia ZU Zilina49:44
30251Vojtech JarosKOB ZPV Prostejov50:35
31811Dušan FormankoTJ Rapid Bratislava56:47
32575Michal GrivalskýSK Praga64:05
 
2Costan GrigorGarage Racing Baia Maredisk
346Karel KrsakOB Vizovicenest.
549Pavel VydraSK LOB Nová Pakanest.
622Václav PetrSKOB Ostravanest.
 
 
 
M60-A (27)3,0 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1856Miroslav BialožytTJ TŽ Třinec26:10
2614Zdenek JakobiSKOB Havířov30:03
3165Vladimir JarosKOB Dobřichovice30:13
4117Valentin PidnerHSV-OL Wr.Neustadt30:48
5660Přemek ŠkodaSlavia Liberec Orienteering32:48
670Vladimír JohnBETA URSUS Rosice33:04
7205Ivan OravecKOB Sokol Pezinok33:48
8697Peter PolakovicSlavia ZU Zilina33:51
9313Ludvík ZemanSKOB Frýdek Místek34:08
10140Ivan MarozKAMERTON35:15
11244Zdeněk FialaKOB Tretra Praha39:08
12361Rudolf KaškaOK Chrastava39:46
13427Petr KlimplOK Lokomotiva Pardubice41:08
13554Jaroslav FarářSK LOB Nová Paka41:08
15753Miklós KékiSzegedi Bokorugró Tájfutó SE41:14
1651Ján KuchtaATU Košice42:52
17701Lubomir PoklopSOB Olomouc44:42
1838Michal SimočkoATU Košice46:34
19745Vlastimil MutinaSKOB Frýdek Místek46:45
2024Anton OnderATU Košice48:34
21329Ján ŠomvárskyNeregistrovaní/Žiadny klub53:06
 
677Jan TurskySlavia ZU Zilinadisk
308Ivan MarozNeregistrovaní/Žiadny klubnest.
62Ladislav PtáčekBETA URSUS Rosicenest.
114Jiri GurkaHSV OL Wiener Neustadtnest.
29Slavko ŽilinčíkATU Košicenest.
704Antonin JanošikSOB Olomoucnest.
 
 
 
M65-A (22)2,5 km 0 m14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1662Oldřich PřindaSlavia Liberec Orienteering20:23
2319Václav FarářOK Lokomotiva Pardubice23:35
3239Vlado PijákKOB Sokol Pezinok23:37
4639Petr JelínekSKOB Zlín26:21
5534Jiri UrvalekPorsgrunn Orienteringslag26:31
6669Petr KarmazínSlavia Liberec Orienteering26:54
7129Martin JelínekJeleni27:48
8473Pavel StehnoOOB Kotlarka Praha28:18
9672Miroslav HoráčekSlavia Liberec Orienteering28:54
10447Zdeněk PřečekOK Sparta Praha29:02
11522Mykola SoninO-Penser30:18
1243Igor RoháčATU Košice30:57
1384Anatoliy BelobzickiyDubrava Sergiev Posad31:37
14655Pavel KrizSKP Zdar n.S.32:05
15670Ladislav JezekSlavia Liberec Orienteering33:22
16147Ivan ZacharovskýKlub OB Martin34:13
17552Karel NovákSK LOB Nová Paka34:32
1865Oldřich DenemarekBETA URSUS Rosice35:29
19692Jozef GajdosikSlavia ZU Zilina37:20
20358Milan ŠevčíkOK Chrastava42:18
2160Vlastimil DvorakBanik Ostrava43:17
 
13Medard Féder St.AŠK Pezinoknest.
 
 
 
M70-A (10)2,3 km12 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1814Ľudovít ŠmelíkTJ Rapid Bratislava27:35
2451Miloš NovákOK Sparta Praha29:48
3892Emil BauerVSK Mendelu Brno30:54
4311František NovotnýNeregistrovaní/Žiadny klub36:29
5374Zdeněk ÚlehlaOK JISKRA NOVÝ BOR40:50
6148Milan MeriačKlub OB Martin99:54
 
746Peter DobosStars Orienteering Clubdisk
781Péter Gombkötő Dr.Tipo Orienteering Clubdisk
484Aleš ProcházkaOOB Kotlarka Prahanest.
539Werner George Klawun KendraySachsen-Marathon Dresdennest.
 
 
 
Open S (30)2,4 km13 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1248Matous HolinkaKOB ZPV Prostejov22:53
2710Kamila ZakourilovaSOK Turnov25:20
3535Ragnar SihverPost SV Dresden27:13
4105Andrzej GallaHKS Azymut Mochy32:17
5620Patrik PavlíčekSKOB Ostrava32:40
6541Daniela StříbrnáSdružení organizátorů bankovní33:03
7901Mirka PrášilováVysocina33:18
8504Magda RýdlováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:00
9270Kateřina Hájková KlíčováKOS Tesla Brno35:43
10516Iva RufferováOOB TJ Turnov36:06
11295Jitka HanušováLokomotiva Trutnov36:22
12283Aneta Šrubařoválepus.cz38:42
13585Simon CtrnactSK Praga43:17
14497Tereza VlachováOOB TJ Baník Ostrava45:56
15912Eva ŽaloudíkováTJ Loko Krnov49:29
16Marta HanákováKOMETA Kralovice51:15
17320Vera UlrychovaNeregistrovaní/Žiadny klub52:58
18570Barbora JanasováSK Praga53:03
19869Marek TrnkaUniversitni Sportovni Klub Pra54:47
 
285Petra Zajícoválepus.czdisk
305Martin PozdílekNeregistrovaní/Žiadny klubdisk
876Aasfrid TysvaerVaregg Fleridrettdisk
303Jana ImriskaNaturfreunde Wiennest.
683Terezka KuriakováSlavia ZU Zilinanest.
514Iva ŠtemberováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nisnest.
918Lea HudecováKOB Sokol Pezinoknest.
877Ingeborg Stuland TysvaerVaregg Fleridrettnest.
790Jiří ŽaloudíkTJ Loko Krnovnest.
381Tereza JedlickovaOK Kamenicenest.
893Hana HofhanzlováVysocinanest.
 
 
 
Open L (6)3,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1905Alexander TrempoltsevClub Orienta Moscow28:03
2906Irina TrempoltsevaClub Orienta Moscow36:05
3666Katerina MatejuSlavia Liberec Orienteering39:58
 
924Lukáš KrejčíNeregistrovaní/Žiadny klubnest.
324Michaela ČernochováNeregistrovaní/Žiadny klubnest.
325Filip ČernochNeregistrovaní/Žiadny klubnest.
 
 
 
N (18)1,9 km9 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1831Adriana RepáčováTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma21:51
2343Iva SadílkováOB Vizovice21:57
3927Lucie KrškováKOBRA Bratislava24:01
4926Kristýna KrškováKOBRA Bratislava24:55
5925Tibor KrškaKOBRA Bratislava26:02
6680Eva TrepacovaSlavia ZU Zilina29:56
7173Simona CeranováKOB Kysak30:11
8Oleg RosiarNeregistrovaní/Žiadny klub31:16
9533Aelita SukhadolavaPeleng-Vimpel32:49
10194Šimon KováčikKOB Sokol Pezinok33:33
11142Vilém KřížekKčt Aš33:46
12120Juraj JurcikJanosikov kraj35:56
13210Zuzana MiklošováKOB Sokol Pezinok44:34
14922Jakub VolfSK Praga47:35
 
679Ivan TrepáčSlavia ZU Zilinanest.
11Anna DemovičováAŠK Pezinoknest.
309Jiri KavkaNeregistrovaní/Žiadny klubnest.
321Simona KarochováNeregistrovaní/Žiadny klubnest.
 
 
 
K3 (32)3,6 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČas
1515Jan ŠtemberaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:13
28Medard Féder ml.AŠK Pezinok36:03
318Ivana ĎurčováATU Košice37:49
4523Dmytro KulikovO-Penser38:37
5196Romana ŠtrbováKOB Sokol Pezinok39:07
6524Sergii KryvoruchkoO-Penser44:18
7354Loreta RanonieneOK Fortuna46:13
8355Gediminas RanonisOK Fortuna48:53
9521Oleksandr SerhieievO-Penser50:10
10761Andrea HríbikováŠK HADVEO Banská Bystrica50:11
1154Veronika KoľvekováATU Košice52:36
12182Ľubomír KrajňákKOB Kysak53:28
13742Jana ŘehákováSKOB Frýdek Místek54:09
1485Alechandr SevcovDubrava Sergiev Posad54:43
1519Natália IriasovaATU Košice55:10
16760Zuzana IvanováŠK HADVEO Banská Bystrica55:58
17253Zuzana DavidikovaKOBRA Bratislava56:01
18850Petr HaltofTJ TŽ Třinec57:42
19768Ján PompuraŠK TEREZKA Banská Bystrica59:15
20689Vladimira KutajovaSlavia ZU Zilina59:49
21631Iveta VavříkováSKOB Ostrava61:09
22635Hana SvěchotováSKOB Ostrava65:14
23228Monika FintorováKOB Sokol Pezinok71:57
24219Ľubka JežíkováKOB Sokol Pezinok73:58
25197Miška ZedníčkováKOB Sokol Pezinok75:10
26849Marie HaltofováTJ TŽ Třinec78:37
27615Šárka VébrováSKOB Havířov80:39
28529Margit PappOrienteering Club Balatonalmád93:51
 
222Elza HudecováKOB Sokol Pezinoknest.
75Jiří BublaBrodek Runnest.
841Aneta TuharskáTJ TŽ Třinecnest.
844Olga MrózkováTJ TŽ Třinecnest.